Medicus Bonus Wągrowiec

3,4 / 5  - 23 opinie
Recepcja, poczekalnia Medicus Bonus Wągrowiec
Gabinet zabiegowy Medicus Bonus Wągrowiec
Wnętrza, wystrój Medicus Bonus Wągrowiec
Gabinet konsultacyjny Medicus Bonus Wągrowiec
Gabinet konsultacyjny Medicus Bonus Wągrowiec
Gabinet zabiegowy Medicus Bonus Wągrowiec
Gabinet zabiegowy Medicus Bonus Wągrowiec
Gabinet konsultacyjny Medicus Bonus Wągrowiec
Gabinet konsultacyjny Medicus Bonus Wągrowiec
Gabinet konsultacyjny Medicus Bonus Wągrowiec
Gabinet zabiegowy Medicus Bonus Wągrowiec
Wnętrza, wystrój Medicus Bonus Wągrowiec
Wygląd zewnętrzny Medicus Bonus Wągrowiec
Medicus Bonus Wągrowiec - logo

Opis placówki

Wielospecjalistyczna poradnia lekarska w Wągrowcu jest częścią kliniki Medicus Bonus, założonej w 1993 roku jako spółka cywilna przez chirurga dr. Krzysztofa Galbasa i ortopedę dr. Ryszarda Stawickiego, światowej klasy specjalistów. Do Państwa dyspozycji są lekarze wielu specjalności, w tym ortopedzi, chirurdzy, dermatolodzy, ginekolodzy oraz neurolodzy. Placówka posiada możliwość przeprowadzania drobnych zabiegów na miejscu. Poradnia współpracuje ściśle ze Szpitalem w Środzie Wielkopolskiej, w którym przeprowadzane są zabiegi w ramach chirurgii jednego dnia (pacjent po zabiegu tego samego dnia wraca do domu) oraz  operacje planowe wymagające dłuższego pobytu w szpitalu. 

Proponujemy usługi kontraktowane przez NFZ oraz komercyjne. W zakresie lecznictwa komercyjnego pacjent ma do dyspozycji aż 11 poradni, natomiast w ramach kontraktu z NFZ – 10. Wśród nich znajduje się, między innymi: poradnia chirurgii ogólnej i onkologicznej, ortopedyczna, neurologiczna bądź też kardiologiczna. Pełen zakres naszych usług znajdą Państwo w zakładce „zabiegi”. Na miejscu posiadamy pracownię RTG, wyposażoną w nowoczesny cyfrowy aparat.

 Posiadamy również specjalistyczne aparaty USG z możliwością badania Dopplerowskiego oraz laparoskop, który jest niezbędnym narzędziem podczas wykonywania cholecystektomii laparoskopowej. Wspomniany wyżej zabieg stosowany jest m.in. do usunięcia pęcherzyka żółciowego. Metoda laparoskopowa jest znacznie skuteczniejsza i bezpieczniejsza od metody klasycznej, polegającej na chirurgicznym rozcięciu powłok brzucha. Dzięki temu ból jest mniejszy, a efekty kosmetyczne lepsze.

Dla wygody naszych Pacjentów wprowadziliśmy możliwość opłaty kartą oraz rozłożenie płatności za zabiegi na raty.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W naszej poradni oraz w szpitalu stosujemy wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny, który umożliwia szybkie wykrycie choroby i niezwłoczne rozpoczęcie leczenia. Dzięki temu nasi pacjenci mogą się u nas czuć bezpiecznie i komfortowo.

W naszych gabinetach posiadamy, między innymi, najnowsze modele USG z opcją Doppler Color oraz cyfrowy aparat RTG. Dysponujemy również nowoczesnym modelem sprzętu do operacji laparoskopowych i artroskopowych firmy Stryker, a także małoinwazyjnym sprzętem do zamykania żylaków przy użyciu pary wodnej oparty na najnowszej metodzie SVS. Wykorzystywane przez nas urządzenia medyczne są bezpieczne i certyfikowane.

Udogodnienia dla pacjentów

Ogromnym atutem naszej kliniki jest połączenie doskonałych lekarzy specjalistów oraz wysokiej klasy sprzętu, co gwarantuje bezpieczny i udany zabieg, a także prawidłowo przeprowadzoną diagnostykę. Nasze gabinety są wyposażone w taki sposób, aby pacjent czuł się w nich możliwie jak najbardziej komfortowo.

W klinice posiadamy pracownię radiologiczną, dzięki czemu możliwe jest wykonanie badań RTG na miejscu, co bez wątpienia stanowi oszczędność czasu zarówno pacjenta, jak i lekarza. Ponadto może w znaczny sposób przyspieszyć diagnostykę i leczenie.

Z myślą o pacjentach wprowadziliśmy możliwość opłaty za zabiegi w ratach, a także opcję płatności kartą płatniczą. W budynku, w którym mieści się klinika, znajduje się apteka. 

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Medicus Bonus Wągrowiec Wągrowiec.

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Medicus Bonus Wągrowiec jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Medicus Bonus Wągrowiec

Jesteśmy poradnią wielospecjalistyczną, co znaczy, że niemal każdy odwiedzający nas pacjent znajdzie tu fachową pomoc. Co najważniejsze w razie konieczności kierujemy pacjenta na dalsze leczenie do naszego nowoczesnego szpitala w Środzie Wlkp. W naszych gabinetach leczymy schorzenia m.in. z zakresu kardiologii. W tym celu wykonujemy takie zabiegi i badania jak holter i echo serca oraz ablację przezskórną (RF). Ostatni zabieg polega na zniszczeniu (najczęściej termicznie) obszaru serca, który jest przyczyną zaburzenia rytm serca. Operacja polega na wprowadzeniu do serca specjalnej elektrody przez tętnicę lub żyłę udową. Zabieg jest bardzo skuteczny, jednak u niektórych pacjentów należy go powtórzyć. W wielu przypadkach może uratować życie. 

Oferujemy również szeroki zakres usług z dziedziny otolaryngologii. Nasi specjaliści pomogą zarówno dużym, jak i małym pacjentom. Zajmują się diagnostyką i leczeniem niedosłuchów u dzieci, wad wrodzonych w rejonie głowy i szyi, a także leczą chrapanie i bezdech senny. Kwalifikują do leczenia operacyjnego w zakresie operacji migdałków, operacji plastycznej nosa i przegrody nosa oraz operacyjnego leczenia zatok przynosowych.

W ramach reumatologii diagnozujemy i leczymy zwyrodnieniowe i zapalne choroby kości i stawów oraz tkanki łącznej. Pomożemy pacjentom cierpiącym na sarkoidozę, czyli chorobę układu odpornościowego, która polega na powstawaniu ziarniniaków. Nasi lekarze podejmą walkę z fibromialgią. Pomoc w naszej poradni znajdą również osoby borykające się ze schorzeniami urologicznymi takimi jak np. przerost gruczołu krokowego. W celu diagnostyki nasi urolodzy wykonają m.in. USG nerki, pęcherza moczowego, prostaty lub jądra.

Opinie z internetu

Placówka Medicus Bonus Wągrowiec została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 3.4 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 23 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

3,4

23 ocen
(z 2 źródeł)
2,4 / 5  (16 ocen placówki na Google.pl)
4,4 / 5  (7 ocen placówki na Facebook.pl)

Zespół

Poradnia Medicus Bonus w Wągrowcu posiada wysoce wykwalifikowaną kadrę. Pracujący u nas lekarze to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach. Nasz personel nieustannie pogłębia wiedzę i doświadczenie, biorąc udział w kursach, szkoleniach i sympozjach zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Poza udzielaniem fachowej pomocy pracujący w naszych poradniach lekarze kwalifikują pacjentów na zabiegi, które wykonujemy w naszym szpitalu w Środzie Wielkopolskiej.

 W naszych specjalistycznych gabinetach lekarskich w Wągrowcu przyjmują lekarze różnych specjalizacji, w tym ortopedzi i chirurdzy, a także dermatolodzy, którzy pomagają pacjentom uporać się z chorobami skóry, włosów i paznokci (w tym z brodawkami wirusowymi i łojotokowymi, a także trądzikiem młodzieńczym i różowatym). Uporają się z łysieniem androgenowym, plackowatym oraz bielactwem. Wykonają także elektrokoagulację, czyli leczenie za pomocą prądu elektrycznego. Zabieg jest alternatywą dla skalpela przy usuwaniu np. kurzajek czy też włókniaków.

 Przyjmują u nas również lekarze ginekolodzy. Wykonują m.in. USG dopochwowe i piersi oraz badanie cytologiczne. Ponadto diagnozują i leczą choroby szyjki macicy (np. nadżerki) oraz zaburzenia miesiączkowania, a także dobierają odpowiednią metodę antykoncepcyjną i pomagają w przypadku niepłodności.

Więcej 

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Medicus Bonus Wągrowiec.

Certyfikaty

Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwiło stworzenie zespołu składającego się z doświadczonych, wyszkolonych w poznańskich szpitalach i klinikach specjalistów. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować usługi medyczne na najwyższym, światowym poziomie.

Nasi lekarze posiadają liczne certyfikaty oraz są członkami prestiżowych organizacji medycznych. Ponadto są autorami i współautorami publikacji medycznych, a także stale uczestniczą w  konferencjach naukowych.

Posiadamy certyfikat umożliwiający szkolenie lekarzy w najnowszej technice operacji żylaków przy użyciu pary wodnej, niezwykle skutecznej i mało bolesnej metody. 

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

67 264pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 15:00)

Adres placówki

Medicus Bonus Wągrowiec
ul. Przemysłowa 42
62-100 Wągrowiec (cztery placówki)

Godziny otwarcia

  • poniedziałek21:00-7:30
  • wtorek21:00-7:30
  • środa21:00-7:30
  • czwartek21:00-7:30
  • piątek21:00-7:30
  • sobota15:00-8:00
  • niedzielanieczynne

Dojazd

Gabinet Medicus Bonus znajduje się w Wągrowcu przy ul. Przemysłowej 42. W jednopiętrowym budynku mieści się także apteka oraz zielarnia. Tuż obok poradni położona jest Komenda Państwowej Straży Pożarnej, natomiast naprzeciwko znajduje się budynek ZUSu. Klinika położona jest w odległości ok. 850 metrów od dworca PKP.