NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna

Recepcja, poczekalnia NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna
Gabinet zabiegowy NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna
Recepcja, poczekalnia NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna
Udogodnienia dla pacjentów NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna
NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna - logo

Opis placówki

W miejscowości Pniewy (woj. wielkopolskie) znajduje się wyjątkowy gabinet dentystyczny stworzony z myślą o wymagających pacjentach – zarówno dorosłych, jak i dzieciach. Nasza poradnia należy do sieci ośrodków NZOZ Dentix, które od wielu lat funkcjonują na polskim rynku stomatologicznym, gwarantując najwyższą jakość usług.

Możemy się poszczycić bogatą ofertą usług stomatologicznych wykonywanych komercyjnie oraz w ramach kontraktu z NFZ. Świadczymy usługi w zakresie m.in. stomatologii zachowawczej, dziecięcej i chirurgii stomatologicznej, zajmujemy się również implantoprotetyką. W ramach stomatologii estetycznej oferujemy wybielanie zębów za pomocą lampy BioWhite. Przeprowadzamy leczenie kanałowe oraz zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Realizujemy liczne programy edukacyjne dla dzieci i dorosłych, które mają na celu uświadomić pacjentom jak ważna jest profilaktyka i prawidłowe dbanie o zęby w każdym wieku.

Staramy się, aby wszelkie zabiegi odbywały się bezboleśnie i bezstresowo. W tym celu stosujemy nowoczesne komputerowe znieczulenie „The Wand” oraz innowacyjną metodę DentalVibe.

Do Państwa dyspozycji są doświadczeni, wykwalifikowani specjaliści, których cechuje nie tylko fachowość, ale także empatia i wyjątkowe podejście do dzieci. Z myślą o najmłodszych pacjentach przygotowaliśmy kącik zabaw w poczekali. Dla najdzielniejszych małych pacjentów mamy specjalne upominki.

O wysokiej jakości świadczonych przez nas usług świadczy fakt, iż posiadamy międzynarodowy certyfikat ISO. Korzystamy jedynie z nowoczesnego, certyfikowanego sprzętu, który jest gwarancją bezpieczeństwa. Dajemy gwarancję na prace wykonane w NZOZ Dentix.

W trosce o Państwa komfort umożliwiamy rozłożenie opłaty za zabiegi na dogodne raty.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Stosujemy innowacyjne metody leczenia i nowoczesny sprzęt, który jest gwarancją bezpieczeństwa oraz bezbolesnych zabiegów. Obecnie posiadamy m.in.:

 • Komputerowe znieczulenie miejscowe „The Wand” – sterowany komputerowo system do podawania znieczuleń, wyposażony w mini komputer i specjalną końcówkę. Znieczulenie działa natychmiast po podaniu i w odróżnieniu od standardowego znieczulenia nie przenosi się na inne obszary twarzy.

 • DentalVibe – urządzenie stosowane do znieczulania dentystycznego, emitujące wibracje o różnej częstotliwości, które redukują ból związany z wbijaniem igły ze znieczuleniem. Dzięki temu ukłucie jest praktycznie niewyczuwalne, co znacznie wzmacnia komfort pacjenta.

 • Piaskarka – niezbędne wyposażenie każdego gabinetu stomatologicznego, umożliwiające szybkie i bezbolesne usuwanie osadu nazębnego za pomocą silnego strumienia mieszaniny wody i proszku.

 • Lampa BioWhite – wybielanie za pomocą lampy BioWhite jest stworzone dla osób, które chcą szybko i bezpiecznie rozjaśnić zęby nawet o 14 tonów. Lampa emituje zimne światło, które aktywuje specjalny żel na bazie nadtlenku wodoru. Zabieg trwa ok. godziny, a efekty widoczne są natychmiast.

 • Unit stomatologiczny – wygodny fotel dentystyczny wyposażony w niezbędne oprzyrządowanie usprawniające pracę stomatologa.

Udogodnienia dla pacjentów

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo przygotowaliśmy liczne udogodnienia, dzięki którym pacjenci czują się u nas swobodnie i bezpiecznie. Wśród nich znajdują się m.in.:

 • Indywidualne podejście – nasi specjaliści do każdego podchodzą indywidualnie, opracowując procedurę leczenia dobraną do potrzeb i oczekiwań pacjenta. Cechuje ich nie tylko fachowość, ale także empatia i życzliwość.

 • Bezbolesne znieczulenie – wiemy jak stresująca bywa wizyta u stomatologa, dlatego w trosce o Państwa komfort dysponujemy bezbolesnym komputerowym znieczuleniem, pozwalającym niemal całkowicie zredukować ból spowodowany zabiegiem.

 • Dożywotnia gwarancja – udzielamy gwarancji na wszelkie prace wykonywane w naszym gabinecie oraz dożywotnią gwarancję na wszczepione implanty.

 • Gabinet przyjazny dzieciom – z myślą o najmłodszych pacjentach przygotowaliśmy specjalny kącik z zabawkami aby uprzyjemnić dzieciom czas oczekiwania na swoją wizytę bądź wizytę opiekunów. Najdzielniejsi pacjenci otrzymają drobne upominki.

 • Kolorowe wypełnienia – dzieci mogą same wybrać, jaki kolor wypełnienia chciałyby mieć.

 • Raty – umożliwiamy rozłożenie opłaty za zabiegi na dogodne raty.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna Pniewy.

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna

W NZOZ Dentix świadczymy wysokiej jakości kompleksowe usługi stomatologiczne. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo zabiegi z zakresu endodoncji (leczenie kanałowe), chirurgii stomatologicznej oraz profilaktyki chorób jamy ustnej, w ramach której przeprowadzamy m.in. fluoryzację zębów, usuwanie kamienia nazębnego bądź piaskowanie.

Wykonujemy protezy mosty, korony (porcelanowe, Cercon, Procera, Lava) i licówki oraz wypełnienia typu onlay, inlay, a także wszczepiamy doskonałej jakości implanty renomowanychfirm Implant Direct oraz Neo Biotech. Osobom, które chcą poprawić wygląd swoich zębów, polecamy wybielanie domową metoda nakładową bądź za pomocą lampy BioWhite.

Oferujemy wypełnienia światłoutwardzalne oraz rekonstrukcje zębów z materiałów kompozytowych. Z myślą o najmłodszych pacjentach przygotowaliśmy również kolorowe wypełnienia.

Pełen zakres naszych usług znajdą Państwo w poniższym cenniku.

100% opinii zweryfikowanych pacjentów Kliniki.pl

Zespół

Nasza kadra składa się z doświadczonych lekarzy stomatologów, którzy w trosce o jakość swoich usług nieustannie poszerzają kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Są to absolwenci prestiżowych uniwersytetów medycznych, dla których stomatologia to nie tylko praca, ale także pasja. Dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom są w stanie niemal bezboleśnie przywrócić biały, zdrowy i pełny uśmiech.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna.

Certyfikaty

Naszym największym sukcesem są pełne i zdrowe uśmiechy pacjentów zadowolonych z naszych usług. Ilość odwiedzających nas osób rośnie z roku na rok.

Gwarancją wysokiej jakości usług jest fakt, iż posiadamy certyfikat ISO. Nasi stomatolodzy to wybitni specjaliści, których bogatą wiedzę i umiejętności praktyczne potwierdzają liczne dyplomy i certyfikaty. Angażujemy się również aktywnie w profilaktykę higieny jamy ustnej.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

61 449pokaż numer
(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna
ul. Wolności 30
62-045 Pniewy

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-13:00
 • wtorek20:00-9:00
 • środa20:00-9:00
 • czwartek20:00-13:00
 • piątek19:00-10:00
 • sobota14:00-9:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Nasz gabinet stomatologiczny mieści się w Pniewach (woj. wielkopolskie) przy ul. Wolności 30, niedaleko dworca autobusowego. Znajdujemy się w sercu miejscowości oddalonej ok. 50 m od Poznania.

Dzięki doskonałej lokalizacji i bliskości dróg krajowych bez problemu dotrą do nas pacjenci z całego kraju. Poznań jest także dobrze skomunikowany z największymi krajami europejskimi, z których można się dostać koleją bądź samolotem. Najbliższe lotnisko znajduje się ok. 47 km od Pniew.