Stomatolog Wrocław

Przedstawiamy poniżej listę stomatologów z Wrocławia. Sprawdź usługi stomatologiczne oraz ich ceny i zapoznaj się z opiniami pacjentów. Wybierz najlepszego dla siebie specjalistę i umów się na wizytę stomatologiczną.


Najczęstsze pytania o stomatologów we Wrocławiu

  • Ile kosztuje konsultacja stomatologiczna we Wrocławiu ?

    Ceny wizyt stomatologicznych w placówkach z Wrocławia zaczynają się od 100 zł za wizytę w Praktident (ul. Grabiszyńska 89), 150 zł w DENTAL cover (ul. Szybowcowa 31), 150 zł w Centrum Medyczne Magnolia Park (ul. Legnicka 58). Najdroższe wizyty kosztują 300 zł w DENS oraz 250 zł w Estetica Nova (ul. Wyspa Słodowa 9) - sprawdź wszystkie ceny »

  • Które placówki stomatologiczne we Wrocławiu są najlepiej oceniane?

    Spośród 321 placówek oferujących usługi stomatologiczne we Wrocławiu najlepiej oceniane przez pacjentów są: DENS (oceniona jako znakomita: 9,7/10), Praktident (oceniona jako znakomita: 9,6/10), DENTAL cover (oceniona jako znakomita: 9,1/10). - sprawdź wszystkie opinie »

  • Jakie są najczęstrze powody wizyt u stomatologa we Wrocławiu?

    Stomatolodzy przujmujący na wizyty we Wrocławiu spotykają się najczęściej z takimi kwestiami medycznymi jak stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych, wybielanie zębów, protetyka stomatologiczna, endodoncja - leczenie kanałowe czy ortodoncja.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…