Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie (Korczyńska)

5,6 / 10   •   Przeciętna   •  401 opinii
Krosno, ul. Korczyńska 57
+48 13 pokaż numer
Zakład Rehabilitacji Leczniczej
To Twoja placówka? Edytuj profil

Zakres usług

Poniżej znajduje się zakres usług oferowany przez placówkę Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie (Korczyńska) z Krosna.

  • Rehabilitacja ambulatoryjna

    Rehabilitacja medyczna

Ocena placówki - Kliniki.pl Rating Index

5,6
/ 10
Przeciętna
401 ocen z 2 źródeł

Placówka Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie (Korczyńska) została oceniona przez pacjentów jako Przeciętna. Średnia ocena wynosi 5,6 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 401 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

 1,0 / 5  (1 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(0)
(0)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(1)
(1)
  2.6 / 5  (389 ocen placówki na Google.pl)
  3 / 5  (12 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

1 oceny

G
29 lipca 2025

Opinia zweryfikowana 
Ocena placówki
Bardzo słaba
Ocena wizyty:
Zakład Rehabilitacji Leczniczej, Krosno
Ocena specjalisty:
Do szpitala trafiłam z Rymanowa-Zdroju, gdzie przebywałam na rehabilitacji po przebytym zawale serca. W szpitalu w Krośnie na SOR oczekiwałam od około godziny 16:00 do 22:00 na konsultację lekarza SOR, który po badaniu postawił diagnozę ostrego zapalenia pęcherzyka żółciowego i zdecydował o dalszym postępowaniu. Na oddział chirurgii po wykonanych badaniach z diagnozą ostrego zapalenia pęcherzyka żółciowego zostałam przyjęta przed godziną 24:00. Operację usunięcia pęcherzyka żółciowego wykonano, kiedy byłam wciąż w okresie rekonwalescencji po zawale i przyjmowałam leki przeciwzakrzepowe. Po operacji nie zapewniono mi żadnej podstawowej opieki – nie otrzymałam wody, nie miałam czym zwilżyć ust, nie miałam pomocy przy poruszaniu się. W ciągu pierwszej doby pooperacyjnej byłam praktycznie pozostawiona bez opieki, a podstawowe czynności (np. pomoc w pójściu do łazienki, karmienie) zapewniły mi jedynie studentki odbywające praktyki. Drugiego dnia po operacji czułam się bardzo źle – miałam wysokie ciśnienie tętnicze (180/95), silny ból głowy i ogólne osłabienie. Sama musiałam pójść na dyżurkę pielęgniarską i prosić o zmierzenie ciśnienia. Podano mi jedynie Captopril i lek uspokajający. Ordynator, który był wtedy na dyżurze, poinformował mnie, że skonsultował się telefonicznie z kardiologiem i zastosował to leczenie. Dopiero po moim stanowczym domaganiu się konsultacji kardiologicznej, została ona zapowiedziana na następny dzień.Kiedy kardiolog przyszedł do mnie na konsultację, zapytał o aktualne ciśnienie krwi – nie byłam w stanie odpowiedzieć, ponieważ **nikt od rana mi go nie zmierzył**, mimo wcześniejszych epizodów nadciśnienia. Lekarz sam musiał udać się po ciśnieniomierz i wykonać pomiar, który ponownie wykazał bardzo wysokie wartości. Po tej konsultacji zmieniono mi leki przeciwnadciśnieniowe, co rzeczywiście przyniosło poprawę. Pomimo wiedzy ordynatora o problemach z ciśnieniem i moim niedawnym zawale serca, nie zlecono żadnych regularnych pomiarów ciśnienia ani przed konsultacją z kardiologiem, ani po niej – aż do końca pobytu szpitalnego. Uważam to za skrajne zaniedbanie i potencjalne zagrożenie dla mojego życia i zdrowia. Dodatkowym problemem była dezinformacja, jakiej doświadczyła moja córka. Telefonicznie uzyskała błędną informację, że tego dnia zostanę wypisana do domu, co skłoniło ją do organizowania transportu (ponad 200 km). Tymczasem miałam nadal dren i planowano dalszą obserwację. Dopiero w trakcie rozmowy z córką przyszła pracownica szpitala z informacją, że „to była pomyłka” i że wypis nie nastąpi. Całość mojego pobytu oceniam jako doświadczenie skrajnie stresujące, zagrażające mojemu zdrowiu i godności jako pacjenta. Szczególnie w sytuacji, gdy pacjent przebywa z dala od domu, jest osłabiony po zawale i operacji, i wymaga empatycznej oraz profesjonalnej opieki.
Ocena leczenia:
Operacja laparaskopowa usunięcia pęcherzyka. Po usunięciu pęcherzyka od strony chirurgicznej bez powikłań.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Kontakt

Kontakt telefoniczny z placówką:
+48 13 pokaż numer

Adres placówki

Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie (Korczyńska)
ul. Korczyńska 57
38-400 Krosno

Dojazd i mapa

Sprawdź, gdzie dokładnie znajduje się placówka Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie (Korczyńska) na poniższej mapie miasta Krosno.
To Twoja placówka?
Wzbogać profil swojej placówki na Kliniki.pl i zdobywaj nowych pacjentów!
Edytuj profil

Najczęstsze pytania o placówkę Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie (Korczyńska)

  • Jak oceniana jest placówka Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie (Korczyńska)?

    Placówka Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie (Korczyńska) została oceniona przez pacjentów jako Przeciętna. Średnia ocena wynosi 5,6 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 401 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

  • Jakie usługi oferuje Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie (Korczyńska)?

    Placówka Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie (Korczyńska) z Krosna posiada w oferowanych usługach 2 pozycje, m.in z zakresu: rehabilitacja medyczna oraz fizjoterapia - sprawdź wszystkie usługi »

  • Jak skontaktować się z placówką Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie (Korczyńska)?

    Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie (Korczyńska) znajduje się w Krośnie, ul. Korczyńska 57.

Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie (Korczyńska)
Krosno, ul. Korczyńska 57
Nie możemy pokazać numeru telefonu placówki, ponieważ nie współpracuje ona aktualnie z portalem Kliniki.pl

Sprawdź inne placówki w Krośnie:
Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…