Gabinety Lekarskie Jeżycka 44

9,8 / 10   •   Znakomita   •  232 opinii
 • Klinika Gabinety Lekarskie Jeżycka 44
 • Klinika Gabinety Lekarskie Jeżycka 44
 • Klinika Gabinety Lekarskie Jeżycka 44
Poznań, ul. Jeżycka 44
 • Konsultacja urologiczna • 200 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Znajdujący się w poznańskiej dzielnicy Jeżyce gabinet chirurgii i urologii oferuje Państwu skuteczne leczenie schorzeń układu moczowego i męskiego układu płciowego. Właściciel gabinetu, dr n. med. Wojciech A. Cieślikowski, zadbał o pełen komfort gabinetu oraz nowoczesnej sali zabiegowej. Stosowane przez niego najwyższej klasy urządzenia i narzędzia lekarskie, jego duże doświadczenie, wiedza i precyzja dają poczucie komfortu i bezpieczeństwa nawet najbardziej wymagającym pacjentom. O pozytywnych efektach przeprowadzonych przez dr n. med. W.A. Cieślikowskiego terapii świadczy fakt ciągle zwiększającego się grona zadowolonych i wdzięcznych pacjentów.

W ofercie kliniki znajdują się zabiegi w ramach chirurgii jednego dnia. Pomoc uzyskają tutaj mężczyźni z m.in. dysfunkcją napletka, tzw. stulejką. Wykonuje zabieg pełnego obrzezania lub częściowego z plastyką napletka. Wielu pacjentów zgłasza się do gabinetu dr n. med. W.A.Cieślikowskigo również na zabieg wydłużający zbyt krótkie wędzidełko. Posiada on również bardzo duże doświadczenie w leczeniu stanów zapalnych i nowotworów dróg moczowych i nerek oraz narządów płciowych męskich. W swojej praktyce stosuje nowoczesne metody diagnostyczne i terapeutyczne, m.in. wykonuje badania ultrasonograficzne, urodynamiczne, a także przeprowadza zabiegi endoskopowe (np. w łagodnym rozroście prostaty) oraz laparoskopowe (np. żylaki powrózka nasiennego).

Specjalizuje się w leczeniu raka prostaty, zarówno w początkowych stadiach metodami laparoskopowymi, jak i w stadiach zaawansowanych, co było tematem jego pracy doktorskiej. Korzystający z jego usług pacjenci mogą liczyć na indywidualne podejście, troskę, a przede wszystkim na skuteczność prowadzonego leczenia. Każdej osobie, która miała wykonywany w tym gabinecie zabieg, proponowane są bezpłatne wizyty kontrolne, a pacjenci, u których pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości dotyczące leczenia, mogą kontaktować się z lekarzem telefonicznie przez całą dobę.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dr n. med. Wojciech A. Cieślikowski zdaje sobie sprawę, że oprócz doświadczenia, wiedzy oraz umiejętności, aby uzyskać jak najlepszy skutek terapii potrzebne jest zaawansowane, wysokiej jakości zaplecze sprzętowe. Bardzo dobrze wyposażona sala zabiegowa i gabinet daje naszym pacjentom poczucie bezpieczeństwa, a wdrażane przez nas innowacyjne techniki zabiegowe pozwalają skrócić okres powrotu do zdrowia do minimum.


Udogodnienia dla pacjentów

Aby Pacjenci naszego gabinetu czuli się komfortowo i bezpiecznie, zapewniamy im m.in.:

 • indywidualne podejście – każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście, gdyż dla lekarza dr n. med. W.A. Cieślikowskiego istotny jest nie tylko wynik badań, ale również rozmowa z samym pacjentem. 
 • całodobowy kontakt z lekarzem – pacjenci, u których pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, mogą kontaktować się z naszym lekarzem w każdej chwili, bez względu na porę dnia.
 • bezpłatne wizyty kontrolne – pacjentom po zabiegach w naszym gabinecie proponujemy bezpłatne wizyty kontrolne.
 • obsługa pacjenta zagranicznego – aby komunikacja z osobą obcojęzyczną przebiegała komfortowo, posługujemy się językiem angielskim.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Gabinety Lekarskie Jeżycka 44 w Poznaniu.

 • Konsultacje

  Konsultacja urologiczna
  z badaniem ultrasonograficznym układu moczowo-płciowego
  200
 • Chirurgia plastyczna

 • Urologia

 • Onkologia


Opinie z internetu

Placówka Gabinety Lekarskie Jeżycka 44 została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 232 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

9,8
/ 10
Znakomita
232 ocen z 4 źródeł
5,0 / 5  (3 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(3)
(3)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,6 / 5  (28 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (19 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (182 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

5,0
Kamil , 10 maja 2017
5,0 - Kamil
Wszystko ok. 10/10 :)
Zabieg: 
Leczenie stulejki chirurgiczne (maj 2017)
Lekarz: 
dr n. med. Wojciech A. Cieślikowski
 
Szczegóły
5,0
Klinika godna polecenia
Pacjent jednego dnia (Zielona Góra) , 2 kwietnia 2019
5,0 - Pacjent jednego dnia
brak
Pełna informacja dotycząca leczenia,uprzejmy personel,profesjonalizm
Zabieg: 
Operacja wszczepienia implantu jądra (marzec 2019)
Lekarz: 
dr n. med. Wojciech A. Cieślikowski
 
Szczegóły
5,0
Tomasz , 12 maja 2017
5,0 - Tomasz
Dotyczy: 
Konsultacja urologiczna (maj 2017)
Lekarz: 
dr n. med. Wojciech A. Cieślikowski
 
Szczegóły

Zespół

Specjalistą zajmującym się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowo-płciowego mężczyzn jest posiadający dużą wiedzę i zaufanie wśród pacjentów absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, specjalista urolog dr n. med. Wojciech A. Cieślikowski. Jest ambitnym lekarzem, który już w trakcie studiów rozwijał swoje zainteresowanie w dziedzinie urologii (prowadził badania nad rakiem przerzutowym prostaty na Uniwersytecie Johannesa Gutenberga w Moguncji). Po studiach swoją wiedzę i umiejętności nabył m.in. współpracując na stanowisku asystenta w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Dr n. med. Wojciech A. Cieślikowski studiował na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W trakcie ostatniego roku studiów praktykował na Uniwersytecie Johannesa Gutenberga w Moguncji, gdzie prowadził badania nad rakiem przerzutowym pro... więcej »

Zadzwoń: 61 449 pokaż numer

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Gabinety Lekarskie Jeżycka 44
ul. Jeżycka 44
60-865 Poznań (Gabinety Lekarskie Jeżycka 44)

Godziny otwarcia

 • poniedziałekna telefon
 • wtorekna telefon
 • środana telefon
 • czwartekna telefon
 • piątekna telefon
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Gabinet dr n. med. Wojciecha A. Cieślikowskiego mieści się w Poznaniu, w północno-zachodniej części miasta na Jeżycach. W niedalekiej odległości (ok. 100 m)  znajduje się Szpital Miejski im. Franciszka Raszei. Lokalizacja ta dogodna jest zarówno osobom zmotoryzowanym (miejsca parkingowe przed budynkiem), jak również pacjentom korzystającym z komunikacji miejskiej. Od najbliższego przystanku tramwajowego Poznańska (linie: 3,4,9,10,11) dzieli nas jedynie 3-minutowy spacer. Dworzec PKP Poznań Główny również jest bardzo blisko (1,5 km).

Najczęstsze pytania o placówkę Gabinety Lekarskie Jeżycka 44

 • Jak oceniana jest placówka Gabinety Lekarskie Jeżycka 44?

  Placówka Gabinety Lekarskie Jeżycka 44 została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,8 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 232 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Gabinety Lekarskie Jeżycka 44 w Poznaniu?

  Placówka Gabinety Lekarskie Jeżycka 44 z Poznania posiada w cenniku usług 23 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , urologia , onkologia oraz konsultacje - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Gabinety Lekarskie Jeżycka 44?

  Gabinety Lekarskie Jeżycka 44 znajduje się w Poznaniu, Poznań, ul. Jeżycka 44. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 61 449 90 76

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Gabinety Lekarskie Jeżycka 44?

  Placówka Gabinety Lekarskie Jeżycka 44 z Poznania otwarta jest średnio 0 godzin dziennie, w poniedziałki na telefon , we wtorki na telefon , w środy na telefon , w czwartki na telefon , a w piątki na telefon . W weekend placówka jest zamknięta.