Filtruj wyniki:

Zmień zabieg 

Mapa

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja antykoncepcyjna 
    75 zł taniej!

Inne placówki w pobliżu Krakowa

Lekarze wykonujący ginekologia estetyczna w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 9 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 14 różnych placówkach. Usługa ginekologia estetyczna w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa.

dr n. med. Ryszard Mądry

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Ortopedicum

9,7 / 10
lek. Izabela Danielak

specjalista ginekologii i położnictwa, ginekolog

w Centrum DER-MED Kraków

9,0 / 10
lek. Marta Wójcik

ginekolog-położnik

w Euromedica

dr n. med. Michał Leśniak

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w LK MED

lek. Marta Librant-Suska

lekarz chorób wewnętrznych, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum DER-MED Kraków

dr n. med. Łukasz Warchoł

chirurg plastyczny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody

lek. Emilia Pawlak

ginekolog

w Centrum DER-MED Kraków

lek. Małgorzata Wiśniewska-Polak
lek. Anna Lisiewicz

ginekolog

w Dr Kowalska Clinic

Ginekologia estetyczna Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą ginekologia estetyczna w Krakowie na podstawie cenników z 14 placówek. Najniższa cena to 800 zł za odmładzanie pochwy laserem natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 8000 zł (plastyka pochwy).

Ile kosztuje ginekologia estetyczna w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi ginekologia estetyczna w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen ginekologia estetyczna w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 50 innych miastach. Sprawdź ceny ginekologia estetyczna w innych miastach.

Ginekologia estetyczna w Krakowie - gdzie najlepiej?

Ginekologia estetyczna jest dziedziną medycyny, łączącą w sobie małoinwazyjne procedury, które mają na celu poprawę funkcjonalności narządu rodnego, jego estetki oraz wzrost satysfakcji z życia intymnego. Z jej usług korzystać mogą kobiety w każdym wieku.

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej w Krakowie – gdzie można się na nie udać

Na zabieg powiększenia punktu G oraz inne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej udać się w Krakowie można do Instytutu Dermatologii Eco-Lab, w którym pacjentki poddać się mogą także powiększeniu warg sromowych większych kwasem hialuronowym lub poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej. W ośrodku poddać się one mogą również plastyce warg sromowych mniejszych i większych oraz przecięciu lub rekonstrukcji błony dziewiczej. Oferta Instytutu obejmuje ponadto np. całą gamę usług z obszaru chirurgii plastycznej, w tym np. powiększenie piersi implantami lub własnym tłuszczem pacjentki, redukcję piersi, zmniejszenie otoczki sutkowej, uwypuklenie zapadniętych brodawek sutkowych oraz rekonstrukcję piersi.

Kobiety, pragnące poprawić estetykę swoich miejsc intymnych, szukać pomocy mogą także u lek. med. Rafała Kieracha, specjalisty ginekologa i położnika oraz lekarza medycyny estetycznej, który doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Klinicznym Położnictwa i Ginekologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej. Udać się do niego można na rewitalizację warg sromowych oraz lifting krocza nićmi Vaginal Narrower, plastykę pochwy i krocza oraz plastykę warg sromowych mniejszych i większych.

W Krakowie zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonuje także lek. med. Bartłomiej Golański, specjalista ginekolog i położnik, który jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Ukończył szkolenie „Warsztaty praktyczne z leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu oraz rewitalizacji pochwy z wykorzystaniem lasera EDGEONE”, posiada również certyfikat ukończenia szkolenia uprawniającego go do obsługi i pracy z aparatem Laser Fotona Spectro SP. Wspomniane urządzenie wykorzystuje do rewitalizacji pochwy oraz leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Jego oferta obejmuje ponadto leczenie niepłodności, diagnostykę ultrasonograficzną, zakładanie wewnątrzmacicznych wkładek hormonalnych oraz prowadzenie ciąży.

Pacjenci szukali zabiegu ginekologia estetyczna w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat ginekologia estetyczna

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…