Czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Luboń i okolice

Bezpośrednio w Luboniu nie dysponujemy placówką wykonującą czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Lubonia. Czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym można przeprowadzić m.in. w MySkin Clinic w Poznaniu (7 km od Lubonia) w cenie 800 zł lub w MedicaLaser Mosina (11 km od Lubonia) gdzie cena za czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym wynosi 500 zł. W wymienionej placówce czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym wykonuje dermatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Lekarze wykonujący czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w Luboniu

W Luboniu posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w Luboniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

lek. Livia Duszkiewicz

dermatolog

w MySkin Clinic

ocena 2,0 / 5  (1 opinii)
lek. Dorota Grzywacz

lekarz

w MedicaLaser

lek. Rafał Prager

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Klinika Medycyny Estetycznej Proestetica

Czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Luboń - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w 5 placówkach w Luboniu. Najniższa cena wynosi 500 zł w MedicaLaser, najwyższa to 900 zł, natomiast średni koszt to 675 zł.

Ile kosztuje czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w Luboniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w Luboń placówkach:

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w innych miastach.