Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Lekarze wykonujący konsultacja dermatologiczna w Sopocie

W Sopocie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 12 różnych placówkach. Usługa konsultacja dermatologiczna w Sopocie jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

dr n. med. Marta Malek

dermatolog

w Lifemedica

dr n. med. Dorota Kozicka

dermatolog, wenerolog

w Lifemedica

Konsultacja dermatologiczna Sopot - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury konsultacja dermatologiczna w 12 placówkach w Sopocie. Najniższa cena wynosi 100 zł w Laguna Medical, najwyższa to 217 zł, natomiast średni koszt to 154 zł.

Ile kosztuje konsultacja dermatologiczna w Sopocie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi konsultacja dermatologiczna w Sopot placówkach:

Posiadamy również ofertę w 50 innych miastach. Sprawdź ceny konsultacja dermatologiczna w innych miastach.

Konsultacja dermatologiczna w Sopocie - gdzie najlepiej?

Kadra w Klinika Anti-Aging Invicta Kadra w Klinika Anti-Aging Invicta

Do specjalisty z zakresu dermatologii może udać się pacjent, cierpiący na choroby skóry różnego pochodzenia. Dermatolog diagnozuje i podejmuje leczenie m.in. bakteryjnych zakażeń skóry (liszajec zakaźny, łupież rumieniowy), wirusowych chorób skóry (grzybica stóp i paznokci), chorób gruczołów łojowych i potowych (trądzik, łupież, nadptliwość) czy zaburzeń barwnikowych skóry (bielactwo nabyte, piegi). Ponadto leczy atopowe zapalenie skóry, łuszczycę oraz choroby włosów.

Konsultacja medyczna z dermatologiem w Sopocie

Na wizycie konsultacyjnej z zakresu dermatologii można w Sopocie spotkać się z dr n. med. Barbarą Sarankiewicz-Konopką, specjalistą dermatologii i wenerologii (II stopnia od 1977 roku), która w czasie konsultacji medycznych wykorzystuje wiedzę, zdobytą w Klinice Dermatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz w Wojewódzkiej Przychodni Skórno-Wenerologicznej w Gdańsku. Przeprowadza badania dermatoskopowe, wideodermatoskopowe i badania w kierunku grzybicy, a także zajmuje się usuwaniem znamion, brodawek i włókniaków za pomocą elektrokoagulacji, krioterapii, radiochirurgii oraz chirurgii dermatologicznej.

Konsultacja dermatologiczna oferowana jest również przez dr n. med. Elżbietę Grubską-Suchanek, specjalistę dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1984 i II stopnia od 1988 roku) oraz specjalistę alergologii (od 1999 roku), posiadającą doświadczenie, zdobyte w Klinice Dermatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, jest także autorem wielu publikacji z zakresu dermatologii, np. pracy "Zagrażające życiu odczyny polekowe w dermatologii. Zespół Lyella po karmazepinie " (wydanej w monografii "Stany nagłe w alergologii", Warszawa, 2004 rok). Podczas konsultacji diagnozuje i leczy choroby skóry, w tym grzybice, nowotwory i łuszczyce, a także choroby ropne, wirusowe i pasożytnicze.

Poradę dermatologiczną może uzyskać także pacjent w gabinecie dr n. med. Elżbiety Jasiel-Walikowskiej, specjalisty dermatologii i wenerologii (I stopnia w 1991 i II stopnia w 194 roku), która przyjmuje pacjentów, diagnozując i lecząc m.in. alergie, brodawki wirusowe i łojotokowe, bielactwo czy choroby pasożytnicze. W czasie wizyt wykorzystuje doświadczenie, zdobyte podczas pracy w Klinice Dermatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz w poradniach dermatologicznych na terenie Sopotu i Gdyni.

Cena wizyty konsultacyjnej u dermatologa w Sopocie oraz w Londynie

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

100 zł trzeba zapłacić za konsultację ze specjalistą dermatologii na terenie Sopotu, natomiast w Wielkiej Brytanii kosztuje to 60 funtów (336 zł) u dermatologa, pracującego w Tooting Medical Centre w Londynie.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Sopotu, w miejscowościach: Wejherowo.