Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja implantologiczna Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury konsultacja implantologiczna w 5 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 100 zł w Eurodent, najwyższa to 200 zł, natomiast średni koszt to 150 zł.

Ile kosztuje konsultacja implantologiczna w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi konsultacja implantologiczna w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny konsultacja implantologiczna w innych miastach.

Konsultacja implantologiczna w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w M2 Clinic Gabinet zabiegowy w M2 Clinic

Implantologia stomatologiczna zajmuje się odbudową brakującego uzębienia na podstawie sztucznych elementów, wykonanych z tytanu. Konsultacja implantologiczna to pierwszy i niezbędny etap przy tego typu zabiegach. Podczas jej trwania m.in. wykonywane są zdjęcia rentgenowskie szczęki. Lekarz implantolog może także poprosić o przeprowadzenie badań w celu ustalenia, czy wszczepienie implantu jest bezpieczne dla pacjenta. Kolejnym krokiem jest właściwy zabieg wszczepienia implantu w kość szczęki, który trwa kilkadziesiąt minut i jest bezbolesny. Następnie tytanowa śruba zrasta się z kością przez ok. 3-6 miesięcy. W tym czasie zakładana jest pacjentowi korona tymczasowa lub tymczasowy most adhezyjny. Leczenie implantologiczne najlepiej zacząć jak najszybciej po usunięciu zęba.

Jaki lekarz przeprowadza w Poznaniu konsultacje implantologiczne?

Chirurg stomatolog lek. dent. Jakub Kwiatek przeprowadza konsultacje implantologiczne w Poznaniu. Jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończył wiele szkoleń z zakresu implantologii, w tym Immediate implants and immediate loading with the use of Alpha Universe MultiUnit abutments oraz Szkolenie Implantologiczne pod patronatem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej OSIS-EDI. Uczestniczył także w Warszawskim Spotkaniu Implantologów, które dotyczyło implantologii, sterowanej regeneracji kości i periodontologii.

Konsultacje implantologiczne to także jedna ze specjalności lek. dent. Przemysława Stankowskiego. W praktyce zawodowej zajmuje się ponadto periodontologią i szeroko pojętą chirurgią dentystyczną. Ukończył na Uniwersytecie w Los Angeles Master Program in Implant Dentistry. Brał udział m.in. w Międzynarodowym Seminarium Quintessenz Implanty: Idea - Sztuka - Praktyka. Forum Przedkongresowe oraz w szkoleniu implantologicznym Implantoprotetyka i techniki chirurgiczne. Techniki chirurgiczne w codziennej praktyce. Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej.

Dr n. med. Bartłomiej Muszalski ukończył specjalizację I stopnia z zakresu stomatologii ogólnej oraz II stopnia z dziedziny protetyki stomatologicznej. Implantologią zajmuje się od 1997 r. Ponadto przeprowadza rehabilitacje narządu żucia z zastosowaniem implantów oraz zabiegi przedimplantacyjne. Wiedzę teoretyczną z tej dziedziny medycyny poszerza na licznych szkoleniach międzynarodowych (np. w Szwajcarii, Niemczech czy Austrii). W pracy z pacjentami wykorzystuje tomograf komputerowy 3D CBCT, który ułatwia planowanie leczenia implantologicznego.

Czy warto udać się na konsultację implantologiczną w Polsce? Ceny wizyty w Poznaniu i Glasgow

Kadra w Exclusive Dental Studio Kadra w Exclusive Dental Studio

Średni koszt konsultacji implantologicznych w Poznaniu wynosi 100 - 150 zł. W przypadku kliniki Medic 8 w Glasgow za wizytę u specjalisty implantologa trzeba zapłacić 50 £ (ok. 300 zł).

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja implantologiczna w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.