Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Kamienia Pomorskiego (62 km od centrum Szczecina)
Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28

Centrum Medyczne Meritum

4,4 / 5  (394 opinii)  rozwiń
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

  Lekarze wykonujący konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w Szczecinie

  W Szczecinie posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego.

  lek. Katarzyna Ostrowska-Clark

  chirurg ogólny, chirurg plastyczny

  w Medimel

  ocena 5,0 / 5  (2 opinii)
  lek. Michał Piotrowiak

  chirurg plastyczny

  w Centrum Medyczne Meritum

  ocena 4,4 / 5  (20 opinii)
  lek. Piotr Drozdowski

  chirurg plastyczny, lekarz medycyny estetycznej

  w Beauty Group

  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Szczecin - cena

  Prezentujemy poniżej ceny procedury konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w 4 placówkach w Szczecinie. Najniższa cena wynosi 150 zł w Medimel, najwyższa to 300 zł, natomiast średni koszt to 200 zł.

  Ile kosztuje konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w Szczecinie?

  Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w Szczecin placówkach:

  Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w innych miastach.

  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w Szczecinie - gdzie najlepiej?

  Dom Lekarski - rejestratorki Dom Lekarski - rejestratorki

  Konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej są pierwszym i podstawowym krokiem, jaki pacjent musi wykonać chcąc poddać się operacji plastycznej. W trakcie wizyty lekarz specjalista omówi szczegóły zabiegu, zaplanuje jego przebieg oraz zleci pacjentowi wykonanie niezbędnych badań. 

  Wybór konsultacji z zakresu chirurgii plastycznej w Szczecinie

   Szczecińska klinika MediConsult proponuje konsultacje z chirurgii plastycznej pacjentom z Polski a także przyjezdnym z innych krajów. W tej placówce medycznej można po rozmowie z lekarzem zdecydować się na zabieg tj. odsysanie tłuszczu z różnych części ciała, plastykę brzucha czy podniesienie piersi. Te i inne operacje przeprowadzi tutaj dr n.med. Andrzej Dmytrzak, specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, który specjalistą II stopnia w tej dziedzinie jest od 1991 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. pracując w latach 1986-1991 jako starszy asystent w Klinice Chirurgii Plastycznej CKPWAM w Warszawie.

    Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej dr. Macieja Pastuchy umiejscowiona jest w Dobrej Szczecińskiej, zaledwie 15 km od Szczecina. Oferta skierowana do pacjenta to duży wachlarz zabiegów z chirurgii plastycznej przeznaczonej zarówno dla kobiet jak i dlka mężczyzn. Wymienić można: ginekomastię, przeszczepy własnego tłuszczu służące do modelowania twarzy czy powiększenie łydek. Pacjent skonsultuje się tutaj z dr. Maciejem Pastuchą, chirurgiem plastycznym, która to dziedzina medycyny jest jego zamiłowaniem. Specjalizację z niej (II stopnia) uzyskał w 2000 roku. Lekarz ten w latach 1996-2002 zdobywał doświadczenie, pracując jako chirurg plastyk w klinikach w Katowicach i Tychach. 

  Na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w 109 Szpitalu Wojskowym z Przychodnią w ramach operacji chirurgicznych pacjenci, po kwalifikacji do zabiegu, mogą poddać się korekcji zniekształceń pourazowych, wad porozszczepowych wargi górnej i nosa, czy innych wad rozwojowych. Wśród kadry plastyków oddziału wymienić można dr. Artura Bromę, specjalistę chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, posiadającego w swym dorobku medycznym wiele ukończonych kursów i szkoleń m.in. z chirurgii plastycznej (np. certyfikat uczestnictwa w "I International Conference On Adipose Tissue" we Włoszech w 2001 r.).

  Na specjalistyczną konsultację z zakresu chirurgii plastycznej pacjent może umówić do Sonomedu. Placówka ta oferuje m.in. operacje naprawcze powłok ciała spowodowane urazami, nowotworami oraz wadami wrodzonymi. W Sonomedzie udzieli porady a także wykona zabieg dr Artur Śliwiński, chirurg plastyczny, konsultant chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej województwa zachodniopomorskiego. Przez wiele lat (2002-2012) zdobywał doświadczenie zawodowe pracując w 109 Szpitalu Wojskowym w Szczecinie na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. 

  W Salonie Urody Angel w Szczecinie można umówić się na rozmowę konsultacyjną z chirurgii plastycznej do dr.n.med. Jarosława Tribull-Potapczuka, specjalisty chirurgii plastycznej i estetycznej, które to specjalizacje ukończył w 1995 roku na niemieckim uniwersytecie Arztekammer Schleswig-Holstein w Bad Segeberg. Lekarz ten pogłębiał swoją wiedzę i doświadczenie w polskich ośrodkach medycznych w latach 1979-1983, a później od roku 1984 do 1995 za granicą (w Niemczech). Pan doktor proponuje swoim pacjentom zabiegi liposukcji, przeszczepy włosów czy plastykę pochwy i krocza. Zajmuje się także plastyką twarzy m.in. korekcją powiek, uszu i nosa.

  Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 PUM w Szczecinie posiada Klinikę Chirurgii Plastycznej, Endokrynologicznej i Ogólnej, którą kieruje prof. dr hab. n.med. Piotr Prowans, chirurg plastyczny. Jego doświadczenie w tym szpitalu sięga roku 1987, kiedy to do 2009 roku pracował tu w Klinice Chirurgii Ogólnej. Pan doktor wykonuje w ramach medycyny plastycznej rekonstrukcje piersi czy ubytków kości długich. Można tutaj poddać się także operacjom tkanek miękkich twarzy.

  Ceny konsultacji z chirurgii plastycznej w Szczecinie i za granicą

  Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum

  W Szczecinie ceny za konsultację z zakresu chirurgii plastycznej wahają się w granicach 100-150zł. Są też takie kliniki, gdzie pacjent zapłaci za tą samą usługę 200 zł. W zagranicznych ośrodkach jest to wydatek rzędu £70 za 30 minut konsultacji (klinika My Medyk w Londynie).

  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.