Chirurg plastyczny Kraków

Przedstawiamy poniżej listę chirurgów plastycznych z Krakowa. Sprawdź usługi w zakresie chirurgii plastycznej oraz ich ceny i zapoznaj się z opiniami pacjentów. Wybierz najlepszego dla siebie specjalistę i umów się na wizytę w zakresie chirurgii plastycznej.


Najczęstsze pytania o chirurgów plastycznych w Krakowie

  • Ile kosztuje konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w Krakowie ?

    Ceny wizyt w zakresie chirurgii plastycznej w placówkach z Krakowa zaczynają się od 150 zł za wizytę w OCHO - Ośrodki Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego (ul. Ludwika Solskiego 7C), 150 zł w Scanmed Centrum Medyczne Armii Krajowej (ul. Armii Krajowej 5), 200 zł w Instytut Piękna Bielenda (ul. Biskupia 4). Najdroższe wizyty kosztują 300 zł w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody oraz 300 zł w Ortopedicum (ul. Koło Strzelnicy 3) - sprawdź wszystkie ceny »

  • Które placówki w zakresie chirurgii plastycznej w Krakowie są najlepiej oceniane?

    Spośród 53 placówek oferujących usługi w zakresie chirurgii plastycznej w Krakowie najlepiej oceniane przez pacjentów są: Centrum Medyczne INTERMED (oceniona jako znakomita: 9,7/10), OCHO - Ośrodki Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego (oceniona jako znakomita: 9,8/10), Ortopedicum (oceniona jako znakomita: 9,6/10). - sprawdź wszystkie opinie »

  • Jakie są najczęstrze powody wizyt u chirurga plastycznego w Krakowie?

    Chirurdzy plastyczni przujmujący na wizyty w Krakowie spotykają się najczęściej z takimi kwestiami medycznymi jak operacje plastyczne nosa, lifting operacyjny twarzy i szyi, liposukcja - odsysanie tłuszczu, leczenie ginekomastii czy operacje plastyczne powiek.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…