Dobry dermatolog Kraków

Dobry dermatolog to skarb! Jeśli szukasz sprawdzonego specjalisty w Krakowie, koniecznie zapoznaj się z poniższą listą 24 tutejszych klinik. Przejrzyj profile lekarzy, przeczytaj opinie na ich temat i porównaj cenniki poszczególnych placówek by wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Z nami wygodnie umówisz się na konsultację dermatologiczną w Krakowie!

Kraków, ul. Św. Tomasza 30 lok. 3

Lea Clinic

4,8 / 5  (471 opinii)  rozwiń
 • Konsultacja dermatologiczna 180 zł

  Lea Clinic to placówka, którą tworzą jedni z najlepszych dermatologów w Krakowie. Porad udzielają tu: lek. Karolina Kozicka, lek. Justyna Kostyra-Grabowska, lek. Marta Janowska, lek. Agnieszka Bronikowska i lek. Agnieszka Rewera.

  Lekarze wykonujący konsultacja dermatologiczna w Krakowie

  W Krakowie posiadamy w ofercie 12 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 23 różnych placówkach. Usługa konsultacja dermatologiczna w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

  dr n. med. Aleksandra Szlachcic

  dermatolog, wenerolog

  w Ośrodek Medyczny Osteomed

  ocena 4,7 / 5  (3 opinii)
  lek. Agnieszka Dragan

  dermatolog, wenerolog

  w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody, Bona Dea Medycyna Estetyczna

  dr n. med. Maria Brzeska-Budzanowska

  dermatolog, dermatolog dziecięcy

  w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody, Szpital Dworska

  lek. Jan Szczurek

  dermatolog, wenerolog

  w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

  lek. Kinga Skulimowska

  dermatolog, wenerolog

  w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

  dr n. med. Dominik Ludew

  lekarz medycyny estetycznej, dermatolog

  w Ruczaj Clinic

  lek. Justyna Kostyra-Grabowska

  dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

  w Lea Clinic

  dr n. med. Marta Janowska

  dermatolog

  w Lea Clinic

  lek. Agnieszka Bronikowska

  dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

  w Lea Clinic

  dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

  dermatolog, wenerolog

  w Centrum Medyczne Skopia

  lek. Joanna Łudzik

  lekarz

  w Centrum Medyczne Skopia

  dr Magorzata Ozais

  dermatolog

  w Centrum DER-MED Kraków

  Konsultacja dermatologiczna Kraków - cena

  Prezentujemy poniżej ceny procedury konsultacja dermatologiczna w 23 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 120 zł w Centrum DER-MED Kraków, najwyższa to 250 zł, natomiast średni koszt to 167 zł.

  Ile kosztuje konsultacja dermatologiczna w Krakowie?

  Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi konsultacja dermatologiczna w krakowskich placówkach:

  Posiadamy również ofertę w 52 innych miastach. Sprawdź ceny konsultacja dermatologiczna w innych miastach.

  Konsultacja dermatologiczna w Krakowie - gdzie najlepiej?

  Dermatologia zajmuje się leczeniem schorzeń skóry, włosów i paznokci, oraz leczeniem chorób, które uwidaczniają się na skórze, takich jak zapalenia skórne, choroby alergiczne skóry, trądzik czy łojotokowe zapalenie skóry. Podczas konsultacji lekarz dermatolog przeprowadza z pacjentem wywiad, ocenia stan skóry i planuje terapię leczniczą adekwatną do schorzenia. Konsultacja dermatologiczna ma na celu ustalenie postępowania diagnostycznego oraz sposobu leczenia danej choroby. Konsultacja z dermatologiem jest pierwszym krokiem w leczeniu dolegliwości skóry.

  Gabinet zabiegowy w Ośrodek Medyczny Osteomed Gabinet zabiegowy w Ośrodek Medyczny Osteomed

  Gdzie do dermatologa w Krakowie?

  W Krakowie na konsultacje dermatologiczne zaprasza dobry dermatolog, jakim jest lek. med. Anny Stępień. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na Oddziale Dermatologii w Szpitalu im S. Żeromskiego w Krakowie oraz w klinice Medycyny Estetycznej dr Elisabeth Dancey w Londynie. Ukończyła liczne szkolenia i kursy z zakresu dermatologii, w tym: "Nowe peelingi w dermatologii estetycznej", "Alergie skóry i alergie zawodowe" oraz "Dermatologia standardy postępowania". Specjalizuje się w leczeniu laserem biostymulacyjnym i terapii fotodynamicznej, wykonuje także peelingi medyczne i mezoterapię skóry i włosów.

  Kolejnym znanym dermatologiem w Krakowie jest lek. med. Dariusz Staszek. Jest on specjalistą II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Ukończył Akademię Medyczną w Łodzi a doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie oraz w Klinice Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej w Łodzi. Specjalizuje się w leczeniu chorób dermatologicznych u dzieci i dorosłych oraz rozpoznawaniu zmian nowotworowych skóry. Wykonuje zabiegi chirurgicznego usuwania brodawek wirusowych, łojotokowych, włókniaków miękkich i innych zmian skórnych.

  Znani dermatolodzy w Małopolsce

  Gabinet zabiegowy w Ośrodek Medyczny Osteomed Gabinet zabiegowy w Ośrodek Medyczny Osteomed

  W Instytucie Medycyny Estetycznej Medestetis pacjentów z chorobami skóry przyjmuje lek. Justyna Kostyra-Grabowska - dermatolog, wenerolog i lekarz medycyny estetycznej. Placówka znajduje się w dzielnicy Krowodrza i dołączyła do naszego portalu w 2018 roku.

  Z problemami skórnymi można też się udać do lek. med. Ewy Marzec, która jest specjalistą I i II stopnia z zakresie dermatologii i wenerologii oraz absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. na Oddziale Dermatologii Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem trądziku, dermatozy i alergii skórnych a także  diagnostyką i usuwaniem zmian skórnych. W pracy wykorzystuje laser naczyniowy, przy pomocy którego zamyka naczynka oraz pajączki i naczyniaki.

  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.