O specjaliście

Dr n. med. Ryszard Mądry rozpoczął karierę zawodową w Katedrze Anestezjologii i Intensywnej Terapii Zakładu Medycyny Katastrof Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W przeszłości współpracował również z Kliniką Chirurgii Ogólnej 5. Wojskowego Szpitala Klinicznego. W lutym 2009 roku związał się ze Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej. Posiada specjalizację w dziedzinie chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej.

Regularnie uczestniczy w kursach, konferencjach i zjazdach krajowych oraz międzynarodowych. Brał udział w szkoleniach m.in. w Holandii, Austrii oraz Turcji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Należy również do European Burns Association.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. R. Mądry

Dr n. med. Ryszard Mądry zajmuje się leczeniem trudno gojących się ran i oparzeń. Przeprowadza korekcje powikłań po oparzeniach i przeszczepy skóry. Zajmuje się również chirurgią piersi: wykonuje zabiegi rekonstrukcyjne, powiększanie, pomniejszanie oraz podnoszenie piersi. Posiada duże doświadczenie w chirurgicznej korekcji powłok ciała po leczeniu otyłości. Przeprowadza m.in. plastykę powłok brzusznych oraz liposukcję. Wykonuje zabiegi korekcji odstających uszu. Zajmuje się chirurgicznym leczeniem ginekomastii. Przeprowadza także ambulatoryjne zabiegi usunięcia zmian i znamion skórnych.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje dr n. med. Ryszard Mądry, wraz z cennikiem usług.

Ortopedicum, Kraków

Ortopedicum

Kraków, ul. Koło Strzelnicy 3
9,4 / 10   •   Znakomita   •  122 opinii
dr n. med. Ryszard Mądry
dr n. med. Ryszard Mądry
Umów wizytę w Ortopedicum:
  • Konsultacje

    Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
    300
  • Chirurgia plastyczna

  • Chirurgia ogólna

  • Ortopedia

  • Chirurgia podologiczna i podologia

  • Ginekologia estetyczna

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…