Ginekolog Warszawa

Ginekologia to specjalizacja lekarska zajmująca się utrzymaniem prawidłowego funkcjonowania żeńskiego układu rozrodczego. Jeśli zauważyłaś u siebie niepokojące objawy, warto umówić się do specjalisty. Poniżej przedstawiamy 26 dobrych ginekologów z Warszawy.

…więcej

lek. Kamil Zalewski

ginekolog, ginekolog-położnik

Lek. Kamil Zalewski to certyfikowany kolposkopista, który oferuje swoim pacjentkom pomoc zgodną z najnowszymi doniesieniami i trendami w ginekologii. Do jego gabinetu warto wybrać się w przypadku dysplazji szyjki macicy, endometriozy czy mięśniaków macicy. Rzeczowość, wyrozumiałość i życzliwość sprawia, że pacjentki opisują wizyty u doktora Zalewskiego jako bezstresowe.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej200 zł
 • Pokaż więcej (13)
Opinie pacjentów:

"Bardzo życzliwy, taktowny, troskliwy i delikatny lekarz. Zabieg bardzo dobrze wykonany." - Dorota

"Doktor K. Zalewski szczegolowo wyjasnil szczegoly zabiegu, jego przebieg oraz potencjalne dolegliwosci, ktore moga wystapic po jego wykonaniu. Profesjonalne podejscie do pacjenta." - Lidia

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Aneta Falkowska

ginekolog, ginekolog-położnik

Lek. med. Aneta Falkowska zajmuje się diagnostyką schorzeń narządów rodnych (z użyciem m.in. aparatury USG oraz kolposkopu). Leczy choroby szyjki macicy, w tym nowotwory. Pomaga także w przypadku chorób wenerycznych, dobiera antykoncepcję i zakłada wkładki domaciczne. Swoje pacjentki przyjmuje prywatnie w kilku klinikach. Te cenią ją za profesjonalizm i życzliwość.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja ginekologicznaod 150 zł
 • Wizyta ginekologiczna z badaniem USG200 zł
 • Wizyta położnicza z badaniem USG200 zł
 • USG ginekologiczne transwaginalne150 zł
 • USG macicy150 zł
 • Pokaż więcej (12)
Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Grzegorz Szewczyk

ginekolog, ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

W swojej codziennej praktyce dr n. med. Grzegorz Szewczyk zajmuje się diagnostyką i leczeniem nowotworów piersi i dróg rodnych. Prowadzi również kwalifikacje do leczenia zabiegowego i wykonuje badania prenatalne z użyciem ultrasonografu. W swoich opiniach pacjentki podkreślają jego profesjonalizm, kontaktowość i wysoką kulturę osobistą.

  Konsultacje i zabiegi:
 • USG 3D / 4D położnicze300 zł
 • USG położnicze300 zł
 • USG macicy150 zł
 • USG I trymestru150 zł
 • USG II trymestru150 zł
 • Pokaż więcej (9)
Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Katarzyna Jalinik

ginekolog, ginekolog-położnik

Dr n. med. Katarzyna Jalinik to specjalistka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W swojej codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim diagnostyką prenatalną i ultrasonograficzną. Opiekuje się także kobietami cierpiącymi z powodu nowotworów dróg rodnych. Swoje pacjentki przyjmuje prywatnie oraz w ramach NFZ. Te chwalą ją za dokładność, rzetelność i uprzejmość.

Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Marcin Wrona

ginekolog, ginekolog-położnik

Dr n. med. Marcin Wrona to ekspert w diagnostyce i leczeniu niepłodności kobiecej oraz męskiej. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi także diagnostyka ultrasonograficzna w położnictwie i ginekologii. Swoich pacjentów przyjmuje prywatnie. Jest ceniony za rzeczowość, dużą wiedzę i zainteresowanie podopiecznymi.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja ginekologicznaod 180 zł
 • Wizyta ginekologiczna z badaniem USGod 350 zł
 • Badanie Sono-HSGod 600 zł
 • Badanie prenatalne Harmony2500 zł
 • USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne200 zł
 • Pokaż więcej (42)
Placówki, w których przyjmuje:

lek. Anna Kamińska

ginekolog, ginekolog-położnik

Do gabinetu lek. Anny Kamińskiej powinny udać się kobiety planujące zajść w ciążę oraz ciężarne. Doktor zajmuje się także poradnictwem antykoncepcyjnym. Leczy m.in. stany zapalne pochwy, zaburzenia miesiączkowania oraz choroby szyjki macicy. Szerokie kompetencje, komunikatywność i empatia sprawiają, że to jeden z najlepszych ginekologów w Warszawie.

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Agnieszka Jodzis

ginekolog, ginekolog-położnik

Lek. Agnieszka Jodzis specjalizuje się w terapii zaburzeń statyki narządu rodnego. Zajmuje się także diagnostyką i leczeniem stanów zapalnych pochwy, prowadzi opiekę nad kobietami w okresie okołomenopauzalnym, doradza pacjentkom w sprawach antykoncepcji. Przyjmuje zarówno w gabinecie prywatnym, jak i na NFZ. Podopieczne cenią ją za szerokie kompetencje, dokładność i życzliwość.

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Mariusz Wójtowicz

ginekolog, ginekolog-położnik

 • Konsultacja ginekologicznaod 150 zł
 • Konsultacja pediatrycznaod 150 zł
 • Wizyta ginekologiczna z badaniem USG200 zł
 • Wizyta położnicza z badaniem USG200 zł
 • Konsultacja alergologiczna dziecięcaod 170 zł
 • Pokaż więcej (22)
Placówki, w których przyjmuje:
 • Konsultacja ginekologiczna150 zł
 • Konsultacja ginekologiczna online150 zł
 • USG owulacyjne140 zł
 • USG wczesna ciąża140 zł
 • USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne z konsultacją240 zł
 • Pokaż więcej (10)
Placówki, w których przyjmuje:
 • Konsultacja ginekologiczna150 zł
 • USG owulacyjne140 zł
 • USG wczesna ciąża140 zł
 • USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne z konsultacją240 zł
 • USG ginekologiczne transwaginalne z konsultacją240 zł
 • Pokaż więcej (9)
Placówki, w których przyjmuje:

Dobry ginekolog w Warszawie

Autor:

Współcześnie ginekolog nie jest wyłącznie lekarzem, który pomaga kobietom dobrać odpowiednią metodę antykoncepcji bądź prowadzi ciążę. Wykwalifikowany specjalista ginekologii oferuje nowoczesne metody leczenia, zaawansowaną diagnostykę z użyciem ultrasonografów z systemem 3D i 4D, a także coraz częściej przeprowadza zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej. Gabinety ginekologiczne są dzisiaj świetnie wyposażonymi placówkami, a kierujący nimi lekarze biorą aktywny udział w konferencjach naukowych i doskonalą się na kursach i szkoleniach.

Specjalista od kobiecych problemów

Kobiety, które zamierzają wybrać się na wizytę do ginekologa, w stolicy bez problemu znajdą odpowiedniego dla siebie specjalistę. Warszawscy ginekolodzy wciąż podwyższają kwalifikacje, kończą kolejne kursy i poszerzają wiedzę w zakresie nowoczesnych technik zabiegowych. Stołeczne kliniki są wyposażone w zaawansowane technologiczne urządzenia do ultrasonografii, a kadra medyczna przeprowadza precyzyjne badania. Dobrym przykładem jest tutaj Klinika 2000, w której zabiegi wykonuje prof. n. med. Piotr I. Roszkowski oraz dr n. med. Wojciech Gontarek. Ośrodek oferuje pacjentkom szereg badań diagnostycznych, w tym diagnostykę laboratoryjną oraz opiekę medyczną spełniającą najbardziej surowe normy jakości. W zakres badań laboratoryjnych wchodzi m.in. hematologia i koagulologia, badania hormonalne oraz serologia i szczepienia przeciwko rakowi szyjki macicy.

Klinika Boramed (Gocław) zapewnia pacjentkom pełen zakres świadczeń ginekologicznych, w skład którego wchodzą konsultacje ginekologiczne i endokrynologiczne, a także badania KTG, USG piersi i ciąży (2D, 3D oraz 4D). Klinika oferuje również testy PAPP-A, szczepienia przeciw HPV oraz echo serca płodu. Ośrodek specjalizuje się w nieinwazyjnej diagnostyce prenatalnej, a do zespołu medycznego należy m.in. prof. dr hab. med. Michał Powolny oraz dr n. med. Wojciech Grzybowski.

Świetnie wyposażone jest również Centrum Medyczne WellMed dysponujące nowoczesną poradnią ginekologiczną. W poradni pracują doświadczeni ginekolodzy, którzy wykonują specjalistyczne badania medyczne, takie jak cytologia, USG, KTG czy badania hormonalne. W zakres usług kliniki wchodzi także ginekologia plastyczna. Zabiegi wykonuje lek. med. Elżbieta Fajfrowska-Alali, która przez 30 lat pracowała w szpitalach w Syrii. Przeprowadza ultrasonografię  brzuszną  i przezpochwową, pomaga pacjentkom zmagającym się z problemem niepłodności, a także zajmuje się diagnostyką i leczeniem przedwczesnego porodu. Prócz tego leczy nadżerki szyjki macicy, aplikuje wkładki domaciczne oraz dobiera środki antykoncepcyjne.

Szeroką paletę zabiegów i badań oferuje pacjentkom także dr Beata Melosik (Gabinet Lekarski TOMMED). Jest absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu i posiada I stopień specjalizacji w zakresie ginekologii i położnictwa. W swoim gabinecie zajmuje się cytologią, do udzielanych przez nią świadczeń należy również dobieranie antykoncepcji, leczenie nadżerek oraz pobieranie i ocena rozmazów cytologicznych.

Ginekolog w Warszawie

Kolejną placówką jest Gabinet Lekarski Ginekologia i Położnictwo – Maciej Lewandowski i Katarzyna Lewicka. Zespół medyczny udziela pacjentkom porad ginekologicznych oraz przeprowadza okresowe badania. Kobiety znajdą tu pomoc w przypadku stanów zapalnych układu moczowo-płciowego, nadżerek szyjki macicy oraz zaburzeń natury endokrynologicznej. Lekarze ośrodka zajmują się ginekologią dziecięcą i dziewczęcą, w ofercie gabinetu znajduje się również korekcja plastyczna pochwy i krocza, warg sromowych (labioplastyka) oraz powiększanie punktu G. Ośrodkiem kieruje dwóch lekarzy: lek. med. Katarzyna Lewicka oraz lek. med. Maciej Lewandowski.

Kobiety poszukujące ginekologa w Warszawie mogą wziąć pod uwagę także ofertę gabinetu ZdrOva. Kadra medyczna placówki zajmuje się szeregiem zabiegów z dziedziny ginekologii, w tym oceną wskazań i przeciwwskazań do antykoncepcji lub HTZ (hormonalnej terapii zastępczej), oceną mięśniaków i torbieli jajników przy zastosowaniu aparatury USG, a także oceną owulacji. Specjaliści ośrodka leczą bóle miesiączkowe i zakażenia, stymulują jajniki i przeprowadzają inseminację domaciczną. Pacjentki mogą się również zgłosić na badania przesiewowe (USG ginekologiczne wykonywane sondą transvaginalną, cytologię oraz kolposkopię).

NZOZ Medokin oferuje pacjentkom możliwość poddania się cytologii cienkowarstwowej, a także konsultacje ginekologa dziecięcego. Do zespołu medycznego ośrodka należy dr Marzena Żaboklicka-Kurowska, ginekolog dziecięcy i endokrynolog ginekologiczny, a także dr n. med. Iryna Kozicka, starszy asystent Specjalistycznego szpitala Inflancka w Warszawie, specjalista położnictwa i ginekologii.

Polecaną placówką jest również Lecznica Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging Melitus, w której lekarze kładą duży nacisk na zagadnienia związane ze starzeniem wewnątrzpochodnym i hormonalnym (menopauzą i andropauzą). Prócz tego odwiedzające klinikę kobiety mogą poddać się mammografii, USG, cytologii oraz kolposkopii. Porad udzielają specjaliści ginekologii i endokrynologii mogący się poszczycić wieloletnim stażem zawodowym.

Wizyta ginekologiczna – porównanie cen

W stolicy Polski pracuje wielu ginekologów cieszących się dobrą opinią wśród pacjentek – zarówno Polek, jak i zagranicznych turystek medycznych. Wizyta ginekologiczna w ośrodku ZdrOva kosztuje 150 zł, natomiast w londyńskiej klinice Gynae Centre cena konsultacji to £170 (ok. 850 zł). Wykonanie kolposkopii wiąże się z opłatą £190 oraz £170 za samą wizytę, zatem widać jak korzystna dla Brytyjek jest wizyta w Warszawie. Podobnie kwestia finansowa wygląda w przypadku pacjentek z Niemiec, Szwedek i Amerykanek. Cudzoziemki odwiedzają warszawskie gabinety przy okazji pobytu w mieście. Korzystają z niskich cen (w porównaniu z kosztami wizyty w ich kraju), a po badaniach wracają do wypoczynku w atrakcyjnym turystycznie ośrodku.

Pacjenci szukali ginekologa w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.