O specjaliście

Lek. stom. Iwona Gnach-Olejniczak to doświadczony stomatolog z ogromnym zasobem wiedzy medycznej. Może się poszczycić ponad 20-letnim doświadczeniem (w 1991 roku ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu), od kilkunastu lat przeprowadza kompleksowe zabiegi z zakresu implantologii, implantoprotetyki i ortodoncji. W 1995 roku przystąpiła do egzaminu specjalizacyjnego, uzyskując uprawnienia i tytuł specjalisty I stopnia w dziedzinie stomatologii ogólnej.

Jest jednym z pierwszych w Polsce stomatologów, którzy otrzymali akredytację implantologiczną Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej oraz Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej. Tym samym zdobyła wyróżnienie uznawane za najwyższe wśród implantologów, potwierdzając swoje kwalifikacje w zakresie implantoprotetyki i implantologii. Kolejnym osiągnięciem specjalistki było uznanie jej przez szwedzkiego producenta Astra Tech za osobowość implantologiczną i otrzymanie statuetki „Kryształowego Tytana” (symbolu najwyższej jakości implantologii stomatologicznej, certyfikowanej przez Dentsply IH). Dr Gnach-Olejniczak jest również posiadaczem prestiżowego tytułu Platinum Preferred, przyznanego przez amerykański koncern Biomet 3i w nagrodę za znaczący wkład w rozwój implantologii.

Przez cały okres swojej kariery zawodowej intensywnie zgłębia wiedzę, o czym świadczą dziesiątki ukończonych kursów i specjalistycznych szkoleń implantologicznych, m.in. w USA (Chicago, Floryda, staż w New York University) oraz w europejskich ośrodkach naukowych (Göteborg,Lozanna, Tuluza, Brno). Nowoczesne techniki ortodontyczne doskonaliła m.in. w USA, Hiszpanii i Austrii. Jest ekspertem ortodoncji nieekstrakcyjnej dorosłych za pomocą systemów samoligaturujących amerykańskiej marki Damon®.

Kompetencje umożliwiły jej dołączenie do grona członków kilku stowarzyszeń naukowych, wśród których można wymienić Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej oraz Polskie Towarzystwo Ortodontyczne. Należy także do międzynarodowych towarzystw, takich jak European Association for Osseointegration i International Association of Orthodontics.

Obecnie prowadzi własną klinikę UNIDENT UNION Dental Spa, w której oferuje pacjentom kompleksowe leczenie zębów za pomocą interdyscyplinarnej stomatologii. Jest ekspertem aktywnie współpracującym z mediami. W jej klinice o perfekcję uśmiechu dba wiele gwiazd ekranu.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. I. Gnach-Olejniczak

Lek. stom. Iwona Gnach-Olejniczak specjalizuje się w złożonym leczeniu ortodontycznym dorosłych bez usuwania zębów oraz w zabiegach implantologicznych. Jej gabinet odwiedzają osoby pragnące odzyskać piękny i zdrowy uśmiech – specjalistka zajmuje się rekonstrukcją zębów i odbudową protetyczną na implantach nawet u pacjentów z bardzo rozległymi brakami w uzębieniu. Jej prace protetyczne charakteryzują się najwyższym stopniem estetyki, co docenia wiele gwiazd, będących klientami kliniki. Przeprowadza procedury wszczepiania implantów, a w przypadkach wymagających wcześniejszego przygotowania podłoża pod wszczepy poddaje pacjentów zabiegom regeneracji tkanki kostnej.

Jest beauty designerem kliniki, projektuje i wykonuje kompleksowe metamorfozy estetyczne, których podstawą jest leczenie stomatologiczne oraz zabiegi medycyny estetycznej. Opatentowała w Polsce metodę o nazwie Dental Face Lifting®, która poprawia (odmładza) wygląd całej twarzy za pomocą interdyscyplinarnej stomatologii połączonej z medycyną estetyczną.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje lek. dent. Iwona Gnach-Olejniczak, wraz z cennikiem usług.

Unident Union Dental Spa, Wrocław

Unident Union Dental Spa

Wrocław, ul. Kochanowskiego 20 lok. cd
8,8 / 10   •   Bardzo dobra   •  183 opinii
lek. dent. Iwona Gnach-Olejniczak
lek. dent. Iwona Gnach-Olejniczak
Umów wizytę w Unident Union Dental Spa:
 • Konsultacje

  Konsultacja implantologiczna
  400
  Konsultacja ortodontyczna
  z planem leczenia
  APARAT NAKŁADKOWY: Invisalign full 27000zł Invisalign light 15000 zł
  400
  Konsultacja stomatologiczna
  400
 • Stomatologia

 • Medycyna estetyczna


Certyfikaty

Lista 76 certyfikatów otrzymanych przez lek. dent. Iwona Gnach-Olejniczak, potwierdzające kwalifikacje specjalisty.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…