O specjaliście

Dr n. med. Karolina Kownacka to lekarz stomatolog praktykujący od ponad 10 lat. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego o/Stomatologii Collegium Medicum UJ w Krakowie. W 2006 roku przystąpiła do obrony swojej rozprawy doktorskiej, za którą przyznano jej stopień naukowy doktora nauk medycznych CMUJ w Krakowie.

Przeszła szereg specjalistycznych szkoleń i kursów o tematyce poświęconej protetyce stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej. Odbyła je zarówno w kraju, jak i za granicą, w tym w Stanach Zjednoczonych i Szwecji.

Od kilku lat poszerza zakres wiedzy w dziedzinie medycyny estetycznej. Przeprowadza zabiegi z wykorzystaniem preparatów na bazie toksyny botulinowej typu A (Azzalure) oraz procedury odmładzające z użyciem wypełniaczy kwasu hialuronowego (m.in. Regenyal, Stomygen).

Specjalistka jest bardzo ceniona przez pacjentów za dokładność, rzetelność oraz duże poczucie estetyki w wykonywaniu prac. Leczące się u niej osoby podkreślają również otwartość doktor Kownackiej oraz jej umiejętność rozmowy z pacjentem.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. K. Kownacka

Dr n. med. Karolina Kownacka przeprowadza zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, zajmuje się także chirurgią stomatologiczną oraz leczeniem protetycznym. Protetyka cieszy się jej szczególnym zainteresowaniem – doktor Kownacka specjalizuje się  w wykonywaniu prac estetycznych typu korony, mosty i licówki, a także uzupełnienia Inlay i Onlay. Upiększa uśmiech pacjentów również przy zastosowaniu licówek.

W zakres przeprowadzanych przez nią zabiegów stomatologicznych wchodzą procedury z wykorzystaniem laserów CO2, Nd:Yag oraz Erb:Yag.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje dr n. med. Karolina Kownacka, wraz z cennikiem usług.

AlbusDent, Kraków

AlbusDent

Kraków, ul. Balicka 73
7,6 / 10   •   Dobra   •  196 opinii
dr n. med. Karolina Kownacka
dr n. med. Karolina Kownacka
Umów wizytę w AlbusDent:
  • Konsultacje

    Konsultacja stomatologiczna
    150
    Konsultacja stomatologiczna w zakresie profilaktyki i higieny
    150
  • Stomatologia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…