Ortopeda Warszawa

Odczuwasz niepokojące dolegliwości ze strony narządu ruchu? Ból pleców, kolan lub bioder nie jest Ci obcy? Nie zwlekaj z zarezerwowaniem wizyty u ortopedy, który znajdzie przyczynę dolegliwości i pomoże pozbyć się nieprzyjemnych objawów. Poniżej znajdziesz listę ortopedów przyjmujących w Warszawie i okolicach.

…więcej

lek. Krzysztof Bryłka

ortopeda, traumatolog

Do gabinetu lek. Krzysztofa Bryłki warto przyjść w przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów, ostrogi piętowej, palucha koślawego czy zwyrodnienia stawów. Pacjenci doceniają jego wysoką kulturę osobistę i fachowość. Doktor Bryłka przyjmuje prywatnie w Poradni Chorób Stopy w Warszawie.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja ortopedyczna250 zł
 • Konsultacja ortopedyczna online130 zł
 • Pokaż więcej (76)
Opinie pacjentów:

"Dr Bryła jest sympatyczny i fachowy. Wzbudza zaufanie, a to ważne jak przychodzi się z 'internetu'. Wyjaśnił w szczegółach zarówno przebieg zabiegu (haluksy) oraz jak będzie wyglądał okres rekonwalescencji. Odpowiedział na wszystkie moje pytania wyczerpująco. Wyszłam pełna nadziei, że moja stopa będzie piękna i zdrowa, a jedyny smutek to taki, że szybko nie wrócę do swoich sportów …. w końcu to będzie jak łamanie kości...." - Joanna

Placówki, w których przyjmuje:

Dr n. med. Paweł Kołodziejski od lat zajmuje się leczeniem operacyjnym palucha koślawego, palców młotkowatych, płaskostopia oraz schorzeń ścięgna Achillesa. To specjalista, który posiada także doświadczenie w diagnostyce i leczeniu urazów i stanów pourazowych stopy oraz stawu skokowego. W opinii pacjentów to kompetentny i uprzejmy lekarz.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja ortopedyczna250 zł
 • Konsultacja ortopedyczna online130 zł
 • Pokaż więcej (76)
Opinie pacjentów:

"Przesympatyczny, zdecydowanie kompetentny, odpowiadający chętnie, szczerze i wyczerpująco na każde pytanie, nie należy do lekarzy typu "wiem wszystko", chociaż wg mnie - wie wszystko. Naprawdę budzi zaufanie. Mimo kilku już lat działalności nie widać rutyny, tylko indywidualne podejście do pacjenta. Nie jest znudzony faktem, że już tyle lat powtarza to samo kilka razy dziennie. Każdy pacjent to nowy rozdział i Pan Doktor cierpliwie objaśnia wszelkie szczegóły dotyczące danego schorzenia. Poza tym, widząc moje zdecydowanie i determinację, zrobił wszystko, żeby przyspieszyć operację, za co jestem Mu dodatkowo wdzięczna." - Monika K.

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Artur Pisarski

ortopeda, traumatolog

Lek. med. Artur Pisarski to specjalista w leczeniu dysfunkcji stopy i stawu skokowego. Zajmuje się także artroskopowym leczeniem stawu kolanowego. Pacjenci chwalą go m.in. za rzeczowość i uprzejmość. Dzięki temu, że doktor Pisarski korzysta z nowoczesnych metod leczenia więzadeł krzyżowych i chrząstki stawowej, jest to szczególnie dobry ortopeda w Warszawie.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja ortopedyczna250 zł
 • Konsultacja ortopedyczna online130 zł
 • Pokaż więcej (185)
Opinie pacjentów:

"Pan Artur to profesjonalista w każdym calu. Przygotowany i emanujący spokojem. Dokładnie I zrozumiale wyjaśnił procedurę zabiegu. Polecam serdecznie" - Kamila J (Smołdzino)

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Bartłomiej Budkiewicz

ortopeda, traumatolog

Lek. Bartłomiej Budkiewicz przyjmuje pacjentów z chorobami i urazami narządu ruchu. Jego gabinet warto wybrać w przypadku skręcenia stawów lub złamania kości. Dociekliwość i profesjonalne podejście do pacjenta sprawiają, że doktor Budkiewicz to jeden z najlepszych dermatologów w Warszawie.

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Adrian Brychcy

ortopeda, traumatolog

Lek. Adrian Brychcy zajmuje się m.in. leczeniem entezopatii z zastosowaniem płytkopochodnych czynników wzrostu, leczeniem przewlekłych zapaleń infekcyjnych kości oraz pourazowych zaburzeń zrostu kostnego. Zadowoleni pacjenci chwalą go za ogromną wiedzę, duże doświadczenie i kontaktowość, podkreślając, że jest to jeden z najlepszych ortopedów w Warszawie.

Opinie pacjentów:

"Fachowa diagnoza. Lekarz słucha pacjenta." - Andrzej

Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Piotr Wojdasiewicz

ortopeda, traumatolog

Dr n. med. Piotr Wojdasiewicz specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób oraz urazów narządu ruchu, w tym chorób kręgosłupa, jak i tych o podłożu reumatoidalnym. Pacjentów przyjmuje zarówno prywatnie, jak i w ramach NFZ. Podopieczni cenią go za dużą wiedzę i umiejętność dokładnego wytłumaczenia diagnozy.

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Tomasz Parol

ortopeda, traumatolog

Lek. Tomasz Parol specjalizuje się w ortopedii i traumatologii. Warto przyjść do niego w przypadku dysplazji stawu biodrowego, deformacji kończyn, a także wady postawy lub stóp. Pacjenci chwalą go za konkretność i rzeczowość oraz umiejętność stworzenia miłej atmosfery w gabinecie.

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Olaf Szuba

ortopeda, traumatolog

W swojej codziennej pracy lek. Olaf Szuba koncentruje się na chorobach narządu ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem procedur z zakresu traumatologii i chirurgii ręki. To specjalista o dużym doświadczeniu w chirurgicznym leczeniu urazów. Co ciekawe, w jego prywatnym gabinecie pomoc znajdą osoby po kontuzjach wspinaczkowych.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja ortopedyczna250 zł
 • Konsultacja ortopedyczna online130 zł
 • Pokaż więcej (2)
Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Grzegorz Adamczyk

ortopeda, traumatolog

W gabinecie dr n. med. Grzegorza Adamczyka można poddać się leczeniu urazów i chorób układu ruchu z zastosowaniem najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych i zabiegowych. Doktor Adamczyk specjalizuje się w zabiegach artroskopowych i rekonstrukcyjnych kolana, barku oraz łokcia. W opiniach pacjentów to lekarz miły, rzeczowy i oddany swoim podopiecznym.

Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Paweł Adamczyk

ortopeda, traumatolog

W gabinecie dr n. med. Pawła Adamczyka można poddać się artroskopii stawu kolanowego, barkowego, skokowego, łokciowego oraz nadgarstka. Doktor leczy także złamania, zwichnięcia, zaburzenia zrostu oraz kontuzje sportowe. W opiniach pacjentów to życzliwy i zaangażowany lekarz, co czyni go wyjątkowo dobrym dermatologiem w Warszawie.

Placówki, w których przyjmuje:

dr Piotr Zaorski

ortopeda, traumatolog

Opinie pacjentów:

"Podoba mi się jego podejście do pacjenta wszystko szczegółowo omawia i odpowiada na każde pytanie, widać że się interesuje swoimi pacjentami." - Rafał

Placówki, w których przyjmuje:
Pokaż więcej wyników

Dobry ortopeda w Warszawie

Autor:
Aktualizacja:

Ortopeda to lekarz, który zajmuje się wszelkimi schorzeniami, urazami oraz zwyrodnieniami związanymi z układem ruchu. Z porady tego specjalisty powinna skorzystać każda osoba skarżąca się na dolegliwości z nim związane. Warto pamiętać, że im prędzej zostanie postawiona prawidłowa diagnoza, tym większe będą szanse na szybki powrót do zdrowia.

Ortopeda w Warszawie - gdzie najszybciej?

Wielu pacjentów z pewnością zadaje sobie pytanie gdzie znaleźć dobrego ortopedę w Warszawie i jaki jest czas oczekiwania na wizytę. Dobrze jest zatem wiedzieć, że zależy to od kilku kwestii. Po pierwsze, kolejka do dobrego ortopedy w Warszawie na NFZ z pewnością będzie większa niż do specjalistów przyjmujących prywatnie. Po drugie, czas oczekiwania zależy od konkretnej placówki i renomy samego lekarza. Do dobrego lekarza ortopedy w Warszawie zawsze będzie zgłaszać się wielu pacjentów, niezależnie od tego czy wizyta będzie honorowana przez NFZ, czy nie.

Gdzie przyjmują ortopedzi w Warszawie?

Liczba klinik, poradni, szpitali i prywatnych gabinetów, w których przyjmują znani lekarze ortopedzi jest naprawdę duża. Podejmując decyzję o wyborze konkretnej placówki i specjalisty warto zatem wziąć pod uwagę kwestie takie jak doświadczenie zawodowe lekarza, jego specjalizację, a także renomę placówki, opinie na jej temat czy lokalizację.

Poradnie ortopedyczne w Warszawie cieszące się dobrą sławą to m.in.:

 • Carolina Medical Center
 • Poradnia Chorób Stopy
 • Centrum Medyczne Medicum
 • Centrum Medyczne Gamma

Jaki ortopeda w Warszawie będzie najlepszy?

Wybierając dobrego ortopedę w Warszawie - czy to na NFZ, czy przyjmującego prywatnie - warto kierować się także rodzajem przypadłości, z którą się borykamy. Jeśli jesteś osobą bardzo aktywną fizycznie i dokuczają Ci kontuzje z tym związane, umów się na konsultację do ortopedy sportowego. W Warszawie są to m.in.: lek. Olaf Szuba, dr n. med. Paweł Adamczyk i lek. Łukasz Czarnocki. Jeśli wiesz, że czeka Cię zabieg, skonsultuj się z chirurgiem ortopedą. W Warszawie do tego grona należą m.in.: dr n. med. Mirosław Szarzyński, lek. Artur Pisarski, lek. Krzysztof Bryłka i lek. Adrian Brychcy.

Lek. Adrian Brychcy w swojej praktyce stosuje nowe technologie medyczne w gojeniu tkanek, m.in. komórki macierzyste i czynniki wzrostowe,a także iniekcje dostawowe z użyciem kwasu hialuronowego. Ponadto przeprowadza leczenie przewlekłych zapaleń infekcyjnych kości oraz rekonstrukcje poinfekcyjnych ubytków kostnych.

Z konsultacji ortopedycznych skorzystamy także w Centrum Diagnostyki Obrazowej – Rex Medica Sport®, gdzie szerokie spektrum usług z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu dedykowane jest osobom wymagającym kompleksowej opieki z powodu urazów i zwyrodnień. Kadrę medyczną współtworzy prof. dr hab. n. med. Stanisław Pomianowski, który specjalizuje się w chorobach i urazach stawu łokciowego. Jako ortopeda, traumatolog i chirurg, realizuje on zarówno niechirurgiczne, jak i małoinwazyjne leczenie z pełną diagnostyką.

Wady postawy oraz deformacje okresu dorastania, w tym również deformacje stóp i urazy związane z aktywnością sportową to preferowany profil konsultacji dr n. med. Roberta Świerczyńskiego, specjalisty ortopedii, traumatologii i medycyny sportowej. Wiodącym kierunkiem jego praktyki są schorzenia tkanek miękkich (naderwania mięśni, więzadeł, ścięgna Achillesa) oraz korekcja deformacji nabytych, m. in.: rekonstrukcje więzadłowe stawów kolanowego, skokowego oraz ich artroskopowa chirurgia. Dr Świerczyński przyjmuje w Centrum Chirurgii Specjalistycznej Ortopedika.

Pacjenci szukali ortopedy w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.