Urolog Wrocław

Wbrew pozorom, urolog to lekarz, do którego zgłaszać mogą się nie tylko mężczyźni. Także kobiety mające problemy z układem moczowym powinny umówić się na konsultacje do przedstawiciela tej specjalizacji. W wyborze dobrego urologa z pewnością pomoże poniższa lista.

…więcej

Dr n. med. Tomasz Tuchendler przyjmuje pacjentów z problemami urologicznymi różnego rodzaju, m.in. stulejką, krótkim wędzidełkiem, kłykcinami kończystymi czy wodniakami jądra. W jego prywatnym gabinecie pomoc znajdą także mężczyźni cierpiący z powodu rozrostu, przerostu bądź nowotworu prostaty. Pacjenci polecają go ze względu na bardzo dobrą opiekę i profesjonalizm.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja urologiczna170 zł
 • Uroflowmetria / badanie cewkowego przepływu moczu50 zł
 • Biopsja prostaty pod kontrolą TRUS800 zł
 • Pokaż więcej (30)
Opinie pacjentów:

"Świetny lekarz" - Piotr

Placówki, w których przyjmuje:

W gabinecie lek. Arnolda Karbowskiego można poddać się badaniu USG układu moczowego, a także licznym zabiegom moczowodów i pęcherza moczowego, nerek i jąder. Swoich pacjentów doktor przyjmuje także w ramach NFZ. Podopieczni cenią go za dokładność, zaangażowanie i życzliwość.

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Piotr Szulc

chirurg ogólny, urolog

Do lek. Piotra Szulca warto wybrać się w przypadku zaburzeń erekcji, nietrzymania moczu, stulejki, kamicy moczowej czy wodniaka. Oprócz przeprowadzania badań diagnostycznych specjalista ten kwalifikuje także pacjentów do leczenia zabiegowego i przeprowadza operacje. Ogromna wiedza, doświadczenie i życzliwość sprawiają, że jest to jeden z najlepszych urologów we Wrocławiu.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja chirurgiczna200 zł
 • Konsultacja urologiczna200 zł
 • Pokaż więcej (30)
Placówki, w których przyjmuje:

Lek. Paweł Piotrów specjalizuje się w diagnostyce urologicznej. Leczy m.in. łagodny przerost prostaty, zmiany nowotworowe stercza, a także problemy z oddawaniem moczu. Do jego gabinetu warto przyjść w przypadku zaburzeń erekcji czy zauważalnych zmianam w jądrach. Dzięki uprzejmości i ogromnej wiedzy doktor Piotrów cieszy się opinią bardzo dobrego urologa we Wrocławiu.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja urologiczna170 zł
 • USG nerek150 zł
 • Uroflowmetria / badanie cewkowego przepływu moczu150 zł
 • USG prostaty przez powłoki brzuszne150 zł
 • Uroflowmetria / badanie cewkowego przepływu moczu z konsultacją200 zł
 • Pokaż więcej (14)
Placówki, w których przyjmuje:

Lek. Adrian Czekaj zajmuje się diagnostyką i leczeniem m.in. łagodnego rozrostu gruczołu krokowego, nowotworów układu moczowego, patologii prącia i moszny, a także zaburzeń erekcji i płodności. W swoich opiniach pacjenci podkreślają jego staranność, rzeczowość oraz umiejętność stworzenia dobrej atmosfery w gabinecie.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja urologiczna170 zł
 • Uroflowmetria / badanie cewkowego przepływu moczu150 zł
 • USG prostaty przez powłoki brzuszne150 zł
 • Uroflowmetria / badanie cewkowego przepływu moczu z konsultacją200 zł
 • Pokaż więcej (12)
Placówki, w których przyjmuje:

Dobry urolog we Wrocławiu

Autor:
Aktualizacja:

Urolodzy zajmują się leczeniem schorzeń, które dotykają układu moczowo-płciowego mężczyzn i moczowego kobiet. Do lekarza tej specjalizacji należy się udać w przypadku chorób prostaty, stanów zapalnych dróg moczowych czy zapalenia pęcherza. Czym się kierować, szukając urologa dla siebie?

Kiedy zgłosić się do urologa?

Objawy, które powinny skłonić do zapisania się na wizytę do urologa zarówno kobiety, jak i mężczyzn to m.in.:

 • ból i/lub pieczenie przy oddawaniu moczu
 • zmiany w wyglądzie i/lub ilości moczu
 • uczucie parcia na pęcherz

W przypadku mężczyzn dodatkowo są to ból lub obrzęk jąder oraz wszelkie inne niepokojące zmiany dotyczące okolic intymnych. Mieszkańcy Wrocławia, którzy chcieliby skonsultować się z urologiem, mogą zrobić to prywatnie i w ramach NFZ. Cena prywatnej wizyty u urologa we Wrocławiu to zwykle od 150 do 200 zł.

Jak wybrać lekarza urologa we Wrocławiu?

Pierwsza wizyta u nowego specjalisty może wiązać się ze stresem. Z konsultacją lekarską nigdy jednak nie należy zwlekać - im szybciej urolog postawi diagnozę, tym szybciej rozpoczniemy leczenie. Szukając urologa we Wrocławiu warto wziąć pod uwagę jego szczególne zainteresowania zawodowe, doświadczenie i renomę. Po wpisaniu do wyszukiwarki internetowej hasła “urolog Wrocław opinie” zapoznamy się z komentarzami pacjentów dotyczącymi nie tylko samych lekarzy, ale też gabinetów, w których przyjmują. Należy pamiętać, że czas oczekiwania na wizytę do dobrego urologa we Wrocławiu będzie nieco dłuższy niż do specjalisty, na temat którego ciężko jest znaleźć jakiekolwiek opinie. Zawsze warto jednak postawić na sprawdzonego lekarza z polecenia.

Gdzie przyjmują urolodzy we Wrocławiu?

We Wrocławiu przyjmuje wielu znanych lekarzy urologów. Pracują oni zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i w przychodniach i gabinetach prywatnych. Uznanych specjalistów znajdziemy z pewnością w miejscach takich jak Centrum Medyczne T&T Medical, Przychodnia EMC (Wejherowska) czy Centrum Medyczne Uromedica. Do grona cenionych lekarzy urologów we Wrocławiu należą m.in.: dr n. med. Tomasz Tuchendler, prof. dr hab. n. med. Tomasz Szydełko, dr n. med. Paweł Kowal i dr n. med. Bartosz Małkiewicz.

Prywatne konsultacje urologiczne z zakresu leczenia nerek, męskich zewnętrznych narządów płciowych, jak również kamicy i nowotworów, świadczy lek. med. Krzysztof Żychowicz. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Sekcji Medycyny Seksualnej i Andrologii PTU realizuje pełną diagnostykę włącznie z biopsją prostaty oraz  operacjami.

Pełen zakres urologicznej oferty posiada gabinet specjalisty urologa, dr n. med. Wojciecha Kołaczyka Uromedica NZOZ – od konsultacji po endoskopię i skomplikowane operacje korygujące i naprawcze prącia. Procedury są realizowane w ramach gabinetu zabiegowego z pełnym wyposażeniem i zapleczem diagnostycznym.

Schorzenia układu moczowo-płciowego leczy również lek. med. Marek Górecki. Oprócz leczenia prostaty i chorób nerek, zajmuje się on także chirurgią urologiczną, a zabiegi przeprowadza w trybie chirurgii jednego dnia.

Schorzenia urologiczne znacznie obniżają komfort codziennego życia, dlatego kompleksowe konsultacje i leczenie zabiegowe, do jakiego kwalifikuje lekarz są podstawą praktyki urologicznej dr n. med. Piotra Szulca. Oprócz doskonale wyposażonych gabinetów konsultacyjnych, zabiegowych i diagnostycznych, dysponuje on także profesjonalną salą operacyjną z pełnym zapleczem szpitalnym.

Pacjenci szukali urologa w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.