O specjaliście

Lek. stom. Wojciech Kołosowski ukończył studia medyczne w 2002 roku, uzyskując dyplom i tytuł lekarza stomatologa. Swoją wiedzę nieustannie pogłębia poprzez śledzenie na bieżąco najnowszych doniesień naukowych. Jego starania były wielokrotnie doceniane – między innymi, za wkład w rozwój polskiej implantologii został nagrodzony przyznaniem statuetki „Kryształowego Tytana”, symbolu najwyższej jakości implantologii stomatologicznej certyfikowanej przez Dentsply IH.

Jest autorem i współautorem licznych prac naukowych opublikowanych w uznanych krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych. Ukończył szereg specjalistycznych szkoleń w New York University College of Dentistry, doskonaląc się w dziedzinie implantologii.

Jest członkiem Dolnośląskiej Izby Lekarskiej we Wrocławiu. Przez 10 lat pracował w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Akademickiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. W. Kołosowski

Lek. stom. Wojciech Kołosowski przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii jamy ustnej. Zajmuje się wszczepianiem implantów, odbudową na implantach (implantoprotetyką) oraz leczeniem endodontycznym. W zakres wykonywanych przez niego zabiegów wchodzą m.in. przeszczepy kości oraz procedury podniesienia dna zatoki szczękowej (tzw. sinus lift). Uzupełnia ubytki zębowe u pacjentów z pojedynczymi i bardziej rozległymi brakami w uzębieniu.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje lek. dent. Wojciech Kołosowski, wraz z cennikiem usług.

Unident Union Dental Spa, Wrocław

Unident Union Dental Spa

Wrocław, ul. Kochanowskiego 20 lok. cd
8,8 / 10   •   Bardzo dobra   •  183 opinii
lek. dent. Wojciech Kołosowski
lek. dent. Wojciech Kołosowski
Umów wizytę w Unident Union Dental Spa:
  • Konsultacje

    Konsultacja implantologiczna
    400
    Konsultacja stomatologiczna
    400
  • Stomatologia


Certyfikaty

Lista 31 certyfikatów otrzymanych przez lek. dent. Wojciech Kołosowski, potwierdzające kwalifikacje specjalisty.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…