Operacja opadających powiek Bydgoszcz

Operacja opadających powiek w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Opadające powieki górne stanowią problem nie tylko estetyczny, ale i funkcjonalny. Sprawiają, że spojrzenie jest zgaszone, a twarz wygląda na zmęczoną i starszą niż w rzeczywistości. Dodatkowo, przechodząc poza linię rzęs, opadająca skóra powiek może zaburzać widzenie, a także utrudniać wykonywania takich czynności jak nakładanie makijażu. Problem opadających powiek może być związany zarówno z procesami starzenia się, jak i być efektem choroby (ptoza – objaw porażenia mięśni oka). Niezależnie od etiologii, opadające powieki można skorygować w sposób chirurgiczny – zabieg taki przeprowadza specjalista chirurgii plastycznej. Procedura wykonywana jest zazwyczaj w znieczuleniu ogólnym, a cięcia przeprowadzane są w załamaniu powiek, dzięki czemu blizna po zabiegu jest praktyczni niewidoczna. Efekty zabiegu widoczne są od razu po zejściu opuchlizny i utrzymują się na ogół przez kilkanaście lat.

Gdzie w Bydgoszczy można zoperować opadające powieki

Operacje plastyczne powiek ma w swojej ofercie Centrum Medyczne Gizińscy, gdzie – oprócz plastyki opadających powiek górnych – wykonywane są też zabiegi korekty powiek dolnych oraz procedury łączone w obrębie powiek dolnych i górnych. W placówce przeprowadzić można także rekonstrukcje ubytku powieki górnej lub dolnej oraz usunięcie kępek żółtych. Do Centrum można się też udać na inne operacje plastyczne w obrębie twarzy, w tym korektę chrzęstnej lub kostnej części nosa.

Także w Centrum Medycznym Bieńkowski wykonywana jest operacja opadających powiek, placówka ma też w swojej ofercie inne zabiegi estetyczne, przeprowadzane w okolicy czoła oraz oczu: pacjenci Centrum skorzystać mogą z procedur operacyjnego podniesienia brwi, skroni i powiek, a także z małoinwazyjnego usuwania drobnych zmarszczek w rejonie oczu przy pomocy iniekcji preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

Szeroki zakres operacji plastycznych w obrębie powiek ma w swojej ofercie również bydgoskie Centrum Medyczne StadEstetica: przeprowadzić tu można korekcję opadających powiek, która może być poszerzona o likwidację przepuklin tłuszczowych, a także plastykę powiek dolnych oraz zabiegi zmiany kształtu oczu i usuwanie kępek żółtych. Pacjenci placówki mogą również skorzystać z innych operacji plastycznych, przeprowadzanych w obrębie twarzy, w tym z plastyki uszu, zabiegów korekcyjnych chrzęstnej i kostnej części nosa oraz liftingu.

Pacjenci szukali zabiegu operacja opadających powiek w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Więcej na temat operacja opadających powiek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…