Opinie o placówkach i specjalistach

Współpracujemy z najlepszymi placówkami

Każda z nich pochodzi od prawdziwego pacjenta — osoby, która umówiła wizytę przez Kliniki.pl i pozostawiła opinię. Dowodem są opinie, które przedstawiamy poniżej. Średnia ocena placówek to 9,3/10.

Filtruj:
Wszystkie miasta

Pokazuję 4501–4520 z 7 617 opinii (najnowsze)

R
Opinia zweryfikowana

Opinia o placówce: Bardzo miły personel, pomocy i profesjonalny. Polecam

Opinia o specjaliście: Dr. Orski świetny specjalista i bardzo miły człowiek, super

(1)
(1)
A
Opinia zweryfikowana

Opinia o placówce: Super warunki! Profesjonalna kadra!

Opinia o specjaliście: Profesjonalistą w każdym calu!!

(3)
(0)
J
Opinia zweryfikowana

Opinia o placówce: Wspaniały zespół ludzi ,fachowość i ogromna uprzejmość ,co wpływa na pełne zaufanie jeżeli można przydzielić gwiazdki to należy się cały gwiazdozbiór ❤️❤️❤️

(0)
(0)
E
Opinia zweryfikowana

Opinia o placówce: Krótki termin wizyty i zabiegu. Bardzo miła obsługa. Zarówno Pani w Recepcji, jak i Pan Doktor - rzeczowo odpowiedzieli na moje pytania. Oczywiście słowa wdzięczności i uznania dla Pań pielęgniarek, które okazały mnóstwo empatii. Polecam Szpital, a przede wszystkim Pana Doktora Roberta Balawendera ?

Opinia o Robert Balawender, chirurg ogólny: Pan Doktor Balawender , to bardzo kompetentny lekarz, ale również bardzo życzliwy człowiek. Gorąco polecam Pana Doktora wszystkim, którzy czekają na zabieg ?

(1)
(0)
M
Opinia zweryfikowana

Opinia o placówce: Bardzo dziękuję za zabieg hydrokompresji na zespół cieśni. Również za bardzo miłą i profesjonalną obsługę. Dzięki Wam przypomniałem sobie co to znaczy przespać całą noc ? Bardzo polecam..

(4)
(0)
J
Opinia zweryfikowana

Opinia o placówce: Bardzo miłe i kameralne miejsce, od recepcji czuć już zupełnie inne podejście do pacjenta. Cały personel jest fantastyczny.

Opinia o specjaliście: Najlepszy specjalista pod każdym względem. Dawno nie spotkałam lekarza z tak ogromną wiedzą i zaangażowaniem.

(1)
(0)
S
Opinia zweryfikowana

Opinia o placówce: Bardzo miła obsługa kliniki . Panie odpowiadały na każde trapiące pytanie. Niestety nie poczułam się zaopiekowana po zabiegu , nikt nie zadzwonił czy wszystko jest w porządku i jak się czuje . Zabieg endo miał trwać 30 minut trwał 15 minut, jestem trochę zawiedziona . Chodzę w tej chwili w Szamotułach na endomasaż, który trwa 1 godzinę i w kwocie 130 zł . Także cena w klinice trochę wygórowana co do długości masażu.Tłumacze siebie , że to Poznań ?

Opinia o Agnieszka Krupińska, stomatolog: Bardzo przyjazna Pani dr. , szybko , krótko , zwięźle i na temat . 15 minut w gabinecie i wszystko wytłumaczone

(0)
(3)
B
Opinia zweryfikowana

Opinia o placówce: Empatia ludzi pracujących w Klinice i ich zaangażowanie. Począwszy od dr Andrzeja Suwary, który okazał się bardzo rzeczowym i kompetentnym specjalistą, anestezjolog pielęgniarki, fizjoterapeuta oraz obsługa na recepcji.

Opinia o specjaliście: Empatyczny, konkretny, bardzo zaangażowany - dziękuję Doktorze!

(7)
(0)
E
Opinia zweryfikowana

Opinia o placówce: Wspaniała opieka Pana doktora oraz pielęgniarek. Wszystko na bardzo dobrym poziomie. Czułam się na prawdę zaopiekowana. Wszystko było super

Opinia o Artur Sandelewski, chirurg ogólny: Pan doktor bardzo miły i życzliwy. Na wszystkie pytania otrzymałam odpowiedz i nie czułam się skrępowana.

(0)
(0)
E
Opinia zweryfikowana

Opinia o placówce: Profesjonalna obsługa, serdeczność fachowe podejście. Wystrój poczekalni ;) smutny, szsry

Opinia o Piotr Rataj, chirurg ogólny: Bardzo się cieszę że trafiłam właśnie do niego. To lekarz z dużym doświadczeniem. Wszelkie obawy, które miałam przed zabiegiem zniknęły po zabiegu. Serdecznie go polecam

(0)
(4)
Pokaż więcej opinii
Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…