Plastyka chirurgiczna powiek górnych Warszawa

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Prestige Medical Józefów

Józefów, ul. Marszałka Piłsudskiego 120A(18 km od Warszawy)
9,0 / 10  •  Znakomita  •  172 opinii
  • Plastyka powiek górnych 4500 zł
lek. Anna Ptasiński

lek. Anna Ptasiński

okulista, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

O plastyce powiek dolnych, wykonywanej techniką przezspojówkową, a także możliwych powikłaniach pooperacyjnych opowie dr Anna Ptasiński, specjalistka w dziedzinie okulistyki.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja okulistyczna 200 zł

Lekarze wykonujący plastyka chirurgiczna powiek górnych w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 9 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 29 różnych placówkach. Usługa plastyka powiek górnych w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej, okulisty i chirurga plastycznego.

lek. Małgorzata Legocka

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg ogólny

w Ars Estetica Warszawa

10 / 10
dr n. med. Piotr Fryczkowski

okulista

w Retina Szpital Okulistyczny

10 / 10
dr n. med. Piotr Tesla

okulista

w Retina Szpital Okulistyczny

10 / 10
lek. Joanna Wiśniewska-Goryń

chirurg plastyczny, chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

10 / 10
lek. Antoni Krajewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Sienna

9,6 / 10
lek. Michał Kowalczewski

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg ogólny, flebolog

w Ars Estetica Warszawa

9,6 / 10
dr n. med. Andrzej Sankowski

chirurg plastyczny

w Klinika dr A. Sankowski

9,0 / 10
lek. Jerzy Chęciński

chirurg plastyczny

w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

9,0 / 10
dr n. med. Kamil Pietrasik

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Klinika Krajewski

8,4 / 10

Plastyka chirurgiczna powiek górnych Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka chirurgiczna powiek górnych w 29 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 1500 zł w VITABENE strefa zdrowia, najwyższa to 7380 zł, natomiast średni koszt to 4456 zł.

Ile kosztuje plastyka chirurgiczna powiek górnych w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka chirurgiczna powiek górnych w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka chirurgiczna powiek górnych w innych miastach.

Plastyka chirurgiczna powiek górnych w Warszawie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w KOLMED Gabinet zabiegowy w KOLMED

Plastyka powiek górnych, nazywana także blepharoplastyką, to zabieg polegający na usunięciu tłuszczu oraz nadmiaru skóry i mięśni z górnej powieki. Operacja wykonywana jest najczęściej w trybie ambulatoryjnym pacjent jeszcze tego samego dnia może wrócić do domu. Zabieg trwa od godziny do trzech i zazwyczaj wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym (wybór znieczulenia zależy od lekarza).

Plastyka powiek górnych jest wskazana tym, którzy chcą odmłodzić swój wygląd, poprawić estetykę okolic oczu, a także polepszyć widzenie. Po zabiegu można powrócić do normalnej aktywności po ok. 10 dniach od operacji, jednak uprawianie sportów jest zalecane dopiero po ok. 3 tygodniach. Przez pierwszy tydzień należy wstrzymać się od spożywania alkoholu. Efekty zabiegu utrzymują się przez wiele lat, a im zdrowszy tryb życia stosuje pacjent, tym są trwalsze.

Plastyka powiek górnych w Warszawie

Jednym z lekarzy wykonujących korektę powiek górnych w stolicy jest dr Jerzy Chęciński, specjalista chirurgii plastycznej. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza dokładny wywiad i wyjaśnia szczegóły związane z operacją. Istnieje możliwość równoczesnego wykonania zabiegu korekty powiek górnych i dolnych. Specjalista oferuje także szereg innych usług z dziedziny chirurgii plastycznej, np. plastykę odstających i zwiniętych uszu. Dr Chęciński jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. W czasie swojej ponad 20-letniej praktyki wykonał ok. 5 tys. operacji plastycznych.

W gabinecie Uni Klinik pracuje dr Maciej Charaziński, który na swoim koncie ma ponad kilka tysięcy wykonanych operacji plastycznych, w tym plastykę powiek górnych.  Lekarz łączy zabiegi z chirurgii plastycznej z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. W jego ofercie znajdziemy np. likwidację worków pod oczami czy też korektę powieki dolnej. Dr Charaziński nabywał doświadczenie zawodowe, pracując m.in. jako asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz IPRAS (International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery).

Korektę powieki górnej wykona również dr n. med. Lubomir Lembas, specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz  Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej. Dr Lubomir Lembas wykonuje także lifting oraz inne zabiegi z medycyny plastycznej i estetyczniej, np. plastykę nosa.

Kliniki oferujące plastykę powiek górnych

Klinika Medicover, znajdująca się przy Al. Rzeczpospolitej w Warszawie, posiada Akredytacje Ministra Zdrowia oraz certyfikat Szpital Bez Bólu. Placówka specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. W walce z oznakami starości specjaliści używają m.in. leczniczych właściwości światła LED oraz laserów Fotona. Pracuje tu dr Janusz Obrocki, który chirurgię plastyczną praktykował w zagranicznych ośrodkach w Izraelu, Holandii oraz Australii.

Kolejnym gabinetem, w którym pacjent może poddać się korekcie górnych powiek, jest Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki. Klinika istnieje na warszawskim rynku medycznym od 1999 roku. Znajduje się w samym sercu stolicy, niedaleko galerii Złote Tarasy. Pracujący tu lekarze m.in. niwelują cellulit, wykorzystując w tym celu laser diodowy oraz fale dźwiękowe. Z usług tej kliniki skorzystały takie gwiazdy jak piosenkarka Tatiana Okupnik czy dziennikarka Agnieszka Cegielska.

W Centrum Dermatologii Laserowej Epi-Centrum poza plastyką powiek specjaliści wykonują również inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym korekcję ust preparatem Restylane Lipp i modelowanie twarzy. Zajmują się także zmianami na powiekach, takimi jak włókniaki, prosaki oraz tzw. kępki żółte. Klinika dysponuje m.in. laserami aleksandrytowymi oraz CO2. 

W gabinecie SkinClinic, znajdującym się na warszawskim Mokotowie, lekarze przeprowadzają szereg zabiegów odmładzających, wykonują bezinwazyjny lifting nićmi hialuronowymi oraz plastykę ust. Klinika posiada certyfikaty FDA i CE.

 

Gabinet zabiegowy w Leo Beauty Clinic Gabinet zabiegowy w Leo Beauty Clinic

Pacjenci szukali zabiegu plastyka chirurgiczna powiek górnych w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat plastyka chirurgiczna powiek górnych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…