Przeszczep włosów metodą SAFER u mężczyzn

Lekarze wykonujący przeszczep włosów metodą SAFER u mężczyzn

Posiadamy w ofercie 5 specjalistów w 5 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa przeszczep włosów metodą safer u mężczyzn jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Michał Nycz

lekarz

w Skin Laser Lubelscy - Katowice, Skin Laser Lubelscy - Bielsko-Biała

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Małgorzata Ozaist

chirurg ogólny

w Centrum DER-MED Kraków

ocena 4,3 / 5  (3 opinii)
lek. Kaja Męcińska-Jundziłł

dermatolog, wenerolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

lek. Michał Janiszewski

urolog

w Klinika Pawlikowski

lek. Adam Srebrzyński

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w SILVER Clinic

Przeszczep włosów metodą SAFER u mężczyzn - informacje

Przeszczep włosów metodą SAFER to zabieg małoinwazyjny i ambulatoryjny. W czasie jego trwania lekarz pobiera pojedyncze mieszki włosowe i przeszczepia je w wybraną przez pacjenta okolicę. U mężczyzn w taki sposób liwkidowane są, np. zakola, łysienie na czubku głowy a także uzupełnianie braku w owłosieniu na brodzie, wąsach czy innych okolicach ciała.

Pokonać łysienie techniką SAFER

Na przeszczepy włosów za pomocą SAFER zaprasza Jeleniogórskie Centrum Terapii Laserowej w Jeleniej Górze. Lekarz przeszczepia tutaj włosy w wybraną przez pacjenta okolicę ciała z miejsc, gdzie jest ich w nadmiarze. Może w taki sposób uzupełnić niedobory włosów nie tylko na głowie, ale także na wąsach, brodzie, brwiach oraz klatce piersiowej czy okolicy łonowej. Przeszczepowi włosów zostają także poddane miejsca blizn pooperacyjnych czy skóra po oparzeniach. Takimi zabiegami zajmuje się tutaj dr Jarosław Wilk, specjalista chirurgii ogólnej II stopnia oraz lekarz medycyny estetycznej. Zdobywał on swoje umiejętności oraz podnosił kwalifikacje zawodowe na wielu konferenacjach, kursach i zjazdach z zakesu medycyny estetycznej.

Niechirurgicznej transplantacji włosów mężczyzna może poddać się także w Klinice Dr Sirek MedCosmetic w Bielsku-Białej. Wykorzystywana tutaj metoda SAFER może być stosowana nie tylko do leczenia łysienia androgenowego u mężczyzn, ale także u kobiet. Ponadto wykorzystuje się ją w łysieniu pourazowym, po oparzeniach a także po napromienianiu czy z powodu stanów zapalnych skóry. Na zabiegi zaprasza dr n. med. Janusz Sirek, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1984 roku) i plastycznej (II stopnia od 1988 roku), który posiada w swoim dorobku medycznym liczne certyfikaty, uprawniające go do wykonywania zabiegów z zakreu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w szerokim zakresie.

Centrum Estetyki dr Kulczycka znajdujące się we Wrocławiu posiada w swojej ofercie zabiegi przeszczepiania włosów u mężczyzn technologią SAFER. Można w taki sposób tutaj uzupelnić owłosienie okolic tj. głowa, klatka piersiowa, łono a także w obręcie twarzy - wąsy, broda, brwi. Rekonstruowane jest również owłosienie klatki piersiowej u transwestytów oraz w bliznach różnego rodzaju. Pacjent na zabiegach spotka się tutaj z dr Aleksandrą Kulczycką, lekarzem medycyny estetycznej, która szkolila się z tej dziedziny aktywnie uczestnicząc w kursach i zjazdach, organizowanych przez stowarzyszenia estetyczne w kraju.

Również warszawski Szpital Lux Med proponuje z zakresu chirurgii plastycznej leczenie łysienia u mężczyzn za pomocą urządzenia SAFER. W taki sposób zostanie wyleczone łysienie z zakresu małych, średnich i dużych zakoli, małej, średniej i dużej łysiny czołowej, małej, średniej i dużej łysiny górnej powierzchni głowy a także małej, średniej i dużej tonsury. Do specjalistów należy tutaj dr n. med. Marcin Nowak, chirurg ogólny (II stopnia od 2005 roku) oraz chirurg plastyczny (od 2010 roku), który swoje doświadczenie zdobywał w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w szpitalu im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie, pracując tam w latach 2003-2011.

W Szczecinie znajduje się Klinika Zawodny Estetic, która proponuje na problem z łysieniem rozwiązanie go za pomocą małoinwazyjnego przeszczepu pojedynczych mieszków włosowych, czyli SAFER. Tym urządzeniem leczone jest tutaj nie tylko łysienie męskie androgenowe ale także żeńskie. Ponadto uzupełnianie owłosienia brwi, wąsów, brody, klatki piersiowej i innych okolic ciała w zależności od wymagań pacjenta. Pacjentami zajmuje się dr n. med. Piotr Zawodny, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej (od 2008 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej (zajmuje się tą dziedziną do 2000 roku). Szkolił się na licznych kursach i kongresach, gdzie nabierał nowych umiejętności z medycyny estetycznej i dermatologii estetycznej.

La Perla to klinika w Warszawie specjalizująca się m.in. w transplantacji włosów metodą SAFER. Pacjent może poddać się uzupełnieniu włosów wybranej okolicy ciała, głowy i twarzy. Do zespołu lekarskiego należy tutaj dr n. med. Elżbieta Radzikowska, specjalista chirurgii ogólnej (od 2000 roku), plastycznej (od 2012 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej. Doświadczenie zdobywała m.in. w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej CMKP im. Orłowskiego w Warszawie.

Więcej na temat przeszczep włosów metodą SAFER u mężczyzn

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…