Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań

10 / 10   •   Rewelacyjna   •  363 opinii
 • Gabinet zabiegowy Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań
 • Gabinet zabiegowy Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań
 • Gabinet zabiegowy Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań
 • Recepcja, poczekalnia Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań
 • Wygląd zewnętrzny Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań
 • Wygląd zewnętrzny Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań
 • Wygląd zewnętrzny Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań
 • Kadra Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań
Poznań, ul. Gajowa 3
 • Konsultacja urologiczna • 200 zł
 • Konsultacja w zakresie urologii onkologicznej • 200 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego funkcjonuje od 2005 roku. Jesteśmy realizującą założenia nowoczesnej medycyny placówką specjalizującą się w diagnostyce i leczeniu schorzeń urologicznych. W naszym gabinecie wykonywane są ambulatoryjne zabiegi urologiczne, przeprowadzamy również kwalifikacje do zabiegów operacyjnych wymagających hospitalizacji. Dzięki zaangażowaniu wykwalifikowanego personelu medycznego zapewniamy najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego z pacjentów. Zaufało nam wiele osób z całej Polski oraz z zagranicy, zapewniamy profesjonalną pomoc medyczną również osobom obcojęzycznym.

Wykorzystujemy małoinwazyjne techniki zabiegowe. Wyposażyliśmy gabinet w wysokiej klasy sprzęt medyczny, dysponujemy m.in. laserem CO2 i urządzeniem do elektrokoagulacji, które umożliwiają przeprowadzenie efektywnych zabiegów ambulatoryjnych przy minimalnej ingerencji. W naszym gabinecie leczenie przebiega w komfortowych  i bezpiecznych warunkach.

Specjalizujemy się w diagnostyce urologicznej. Wykonujemy kompleksowe badania urologiczne, niezbędne, by postawić trafną diagnozę i rozpocząć właściwe leczenie. Przeprowadzamy badanie przedmiotowe oraz podmiotowe. Następnym krokiem jest przeprowadzenie diagnostyki ultrasonograficznej układu moczowo-płciowego, która umożliwia wykrycie chorób jąder, prostaty, a także pęcherza moczowego i nerek. W uzasadnionych przypadkach wykonujemy również USG TRUS (transrektalne) gruczołu krokowego. Badanie pozwala na dokładną ocenę przerostu stercza, a także jest bardzo przydatne w diagnostyce nowotworu prostaty.

Wykonujemy ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne z zakresu urologii. Zabiegi są przeprowadzane w nowocześnie wyposażonej sali zabiegowej, a do dyspozycji lekarza jest zaawansowany sprzęt zabiegowy. Leczenie wykonywane jest w znieczuleniu miejscowym, a bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do domu. Zajmujemy się chirurgicznym leczeniem stulejki. Wykonujemy pełną gamę ambulatoryjnych zabiegów stulejki, w tym plastykę poszerzającą napletka, a także obrzezanie całkowite oraz częściowe. Przeprowadzamy zabiegi plastyki wędzidełka. Oferujemy leczenie wodniaka jądra metodą zabiegową (chirurgiczną) oraz metodą punkcji. Zakres świadczonych usług obejmuje również zabiegi usunięcia kłykcin kończystych oraz grudek perlistych.

Posiadamy ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu bardziej skomplikowanych zabiegów urologicznych. Nasi pacjenci mają możliwość skorzystania z oferty małoinwazyjnych zabiegów endoskopowych i laparoskopowych, a także tradycyjnych zabiegów chirurgicznych. Doktor Cieśliński posiada duże doświadczenie w wykorzystywaniu technik laparoskopowych w diagnostyce i leczeniu nowotworów układu moczowego. Przeprowadzamy kwalifikacje i kierujemy pacjentów na zabiegi radykalnego leczenia raka gruczołu krokowego (radykalna prostatektomia) oraz radykalnej nefrektomii z powodu guza nerek. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem zaawansowanych guzów pęcherza moczowego, a także guzów jądra. Wykonujemy wziernikowanie pęcherza moczowego z biopsją oraz endoskopowe leczenie zwężeń cewki moczowej. Ponadto w naszym gabinecie pomoc znajdą pacjenci cierpiący z powodu torbieli nerek. Do oferty należy również operacyjne leczenie żylaków powrózka nasiennego.

Nasz gabinet świadczy kompleksowe usługi medyczne z zakresu urologii. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy leczenie w miłej atmosferze, z poszanowaniem prawa pacjenta do intymności.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nowoczesny sprzęt diagnostyczny zapewnia trafną diagnozę, z kolei wysokiej klasy aparatura wykorzystywana podczas leczenia pozwala na przeprowadzenie małoinwazyjnego, komfortowego i bezpiecznego dla pacjenta zabiegu. W naszym gabinecie wykorzystujemy najnowsze urządzenia medyczne, w tym:

 • Aparat ultrasonograficzny 1202 Flex Focus firmy B ‑ K Medical – najwyższej klasy cyfrowy ultrasonograf z pełną opcją dopplerowską. Zapewnia wysoką jakość obrazu, został zaprojektowany specjalnie z myślą o badaniach urologicznych. W naszym gabinecie aparat wykorzystuje się do diagnostyki jąder, pęcherza, prostaty i nerek.
 • Laser CO2 – znajduje szerokie zastosowanie w medycynie, nie tylko w urologii. Pozwala na przeprowadzenie bezbolesnych, małoinwazyjnych i bezkrwawych zabiegów (m.in. usuwanie kłykcin kończystych czy grudek perlistych).
 • Urządzenie do elektrokoagulacji – za jego pomocą usuwamy zmiany skórne z miejsc intymnych.

Udogodnienia dla pacjentów

Schorzenia natury urologicznej bywają dla pacjentów źródłem wstydu i kompleksów, dlatego warto wybrać urologa, który zapewni Państwu indywidualne traktowanie i dyskrecję. Nasz gabinet oferuje pacjentom udogodnienia takie jak:

 • Wykwalifikowany personel medyczny – o Państwa bezpieczeństwo dba kompetentny i doskonale przygotowany personel medyczny.
 • Obsługa pacjentów z zagranicy – nasz personel swobodnie posługuje się językami obcymi.
 • Korzystna lokalizacja – znajdujemy się w samym centrum Poznania, łatwo do nas trafić zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem.
 • Parking – przez budynkiem znajduje się przestronny parking.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań w Poznaniu.

 • Konsultacje

  Konsultacja urologiczna
  koszt konsultacji od 200 zł
  200
  Konsultacja w zakresie urologii onkologicznej
  koszt konsultacji od 200 zł
  200
 • Urologia

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 363 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

10
/ 10
Rewelacyjna
363 ocen z 3 źródeł
4,5 / 5  (2 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(1)
(1)
Bardzo dobra:
(1)
(1)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
5,0 / 5  (49 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (34 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (280 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

4,0
Polecam niezdecydowanym
Krzysztof , 8 stycznia 2018
4,0 - Krzysztof
Profesjonalizm
Zabieg: 
Leczenie żylaków powrózka nasiennego laparoskopowo (listopad 2017)
Lekarz: 
dr n. med. Piotr Cieśliński
 
Szczegóły
5,0
Mateusz , 27 kwietnia 2017
5,0 - Mateusz
Dotyczy: 
Konsultacja urologiczna (kwiecień 2017)
Lekarz: 
dr n. med. Piotr Cieśliński
 
Szczegóły

Zespół

Gabinet został założony przez niekwestionowany autorytet w dziedzinie urologii, dr n. med. Piotra Cieślińskiego. Doktor posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne oraz szeroką wiedzę. Naturalnym rezultatem jego długoletniej działalności było otworzenie własnego gabinetu, w którym, wraz z pozostałym personelem medycznym, oferuje pacjentom kompleksową diagnostykę i leczenie z zakresu urologii. Jako specjalista w małoinwazyjnych technikach leczenia, doktor Cieśliński zapewnia pacjentom wysoki komfort oraz bezpieczeństwo zabiegów.

Cały zespół dokłada wszelkich starań, by pacjenci czuli, że to oni są najważniejsi w gabinecie. Dbamy o budowanie z nimi relacji opartej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Stale pogłębiamy wiedzę, doskonalimy warsztat, by sprostać rosnącym oczekiwaniom leczących się u nas osób.

Dr n. med. Piotr Cieśliński jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Staż podyplomowy zrealizował w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Poznaniu. Studia doktoranckie ukończył w Kate... więcej »

Zadzwoń: 61 449 pokaż numer

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 17:00)

Adres placówki

Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań
ul. Gajowa 3
60-815 Poznań

Godziny otwarcia

 • poniedziałek8:00-20:00
 • wtorek9:00-17:00
 • środa16:00-19:00
 • czwartek9:00-17:00
 • piątek9:00-17:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Nasz gabinet mieści się w ścisłym centrum Poznania, w okolicach Ronda Kaponiera. Od Dworca PKP Poznań główny dzieli nas niewielka odległość, ok. 1 km. Port Lotniczy Poznań-Ławica jest oddalony od budynku, w którym znajduje się gabinet, o 6,5 km.


Najczęstsze pytania o placówkę Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań

 • Jak oceniana jest placówka Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań?

  Placówka Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań została oceniona przez pacjentów jako Rewelacyjna. Średnia ocena wynosi 10,0 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 363 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań w Poznaniu?

  Placówka Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań z Poznania posiada w cenniku usług 48 pozycji, m.in z zakresu: diagnostyka i badania , urologia oraz konsultacje - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań?

  Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań znajduje się w Poznaniu, Poznań, ul. Gajowa 3. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 61 449 90 95

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań?

  Placówka Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań z Poznania otwarta jest średnio 8 godzin dziennie, w poniedziałki od 08:00 do 20:00, we wtorki od 09:00 do 17:00, w środy od 16:00 do 19:00, w czwartki od 09:00 do 17:00, a w piątki od 09:00 do 17:00. W weekend placówka jest zamknięta.