Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań

9,7 / 10   •   Znakomita   •  375 opinii
 • Gabinet zabiegowy Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań
 • Gabinet zabiegowy Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań
 • Gabinet zabiegowy Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań
 • Recepcja, poczekalnia Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań
 • Wygląd zewnętrzny Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań
 • Wygląd zewnętrzny Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań
 • Wygląd zewnętrzny Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań
 • Kadra Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań
Poznań, ul. Gajowa 3
 • Konsultacja urologiczna • od 250 zł
 • Konsultacja w zakresie urologii onkologicznej • od 250 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego funkcjonuje od 2005 roku. Jesteśmy realizującą założenia nowoczesnej medycyny placówką specjalizującą się w diagnostyce i leczeniu schorzeń urologicznych. W naszym gabinecie wykonywane są zabiegi urologiczne, ale również prowadzone są konsultacje urologiczne oraz te z zakresu urologii onkologicznej. Dzięki zaangażowaniu wykwalifikowanego personelu medycznego zapewniamy najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego z pacjentów. Zaufało nam wiele osób z całej Polski oraz z zagranicy, zapewniamy profesjonalną pomoc medyczną również osobom obcojęzycznym.

Wykorzystujemy małoinwazyjne techniki zabiegowe. Wyposażyliśmy gabinet w wysokiej klasy sprzęt medyczny, dysponujemy m.in. laserem CO2 i urządzeniem do elektrokoagulacji, które umożliwiają przeprowadzenie efektywnych zabiegów ambulatoryjnych przy minimalnej ingerencji. W naszym gabinecie leczenie przebiega w komfortowych  i bezpiecznych warunkach.

Specjalizujemy się w diagnostyce urologicznej. Wykonujemy kompleksowe badania urologiczne, niezbędne, by postawić trafną diagnozę i rozpocząć właściwe leczenie. U na pacjenci mogą poddać się cystoskopii z pobraniem wycinka, ureterorenoskopii, jak biopsji – fuzyjnej gruczołu krokowego lub cienkoigłowej prostaty. 

Wykonujemy wiele zabiegów urologicznych. Są one przeprowadzane w nowocześnie wyposażonej sali zabiegowej, a do dyspozycji lekarza jest zaawansowany sprzęt zabiegowy. Leczenie wykonywane jest w znieczuleniu miejscowym, a bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do domu. Zajmujemy się chirurgicznym leczeniem stulejki. Wykonujemy np. operację moczowodu przez ureteroskop URS, operację usunięcia prostaty TURP, leczenie kamicy nerkowej czy usuwanie kamieni pęcherza moczowego laserem lub endoskopowo. Zakres świadczonych usług obejmuje również zabiegi usunięcia kłykcin kończystych oraz grudek perlistych.

W naszym specjalistycznym gabinecie wykonujemy też duże zabiegi operacyjne w ramach leczenia schorzeń nowotworowych układu moczowego. Zaliczają się do nich np. radykalna prostatektomia laparoskopowa/otwarta z oszczędzeniem pęczków naczyniowo-nerwowych przy leczeniu raka gruczołu krokowego, radykalna nefrektomia z powodu guza nerki (technika laparoskopowa/otwarta), nefroureterektomia, orchidektomia z powodu guza jądra (limfadenektomia). 

Wykorzystujemy następujące techniki endoskopowe:

 • endoskopowe kruszenie złogów w moczowodzie (URSL);
 • endoskopowe kruszenie złogów w nerce – RIRS (giętka ureterorenoskopia);
 • endoskopowe kruszenie złogów w pęcherzu (cystolitotrypsja);
 • przezcewkowa resekcja guza pęcherza (TURBT);
 • przezcewkowa resekcja gruczolaka stercza (TURP);
 • endoskopowe leczenie zwężeń cewki moczowej (uretrotomia wewnętrzna);
 • wziernikowanie pęcherza moczowego z biopsją (cystoskopia).

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nowoczesny sprzęt diagnostyczny zapewnia trafną diagnozę, z kolei wysokiej klasy aparatura wykorzystywana podczas leczenia pozwala na przeprowadzenie małoinwazyjnego, komfortowego i bezpiecznego dla pacjenta zabiegu. W naszym gabinecie wykorzystujemy najnowsze urządzenia medyczne, w tym:

 • Aparat ultrasonograficzny 1202 Flex Focus firmy B ‑ K Medical – najwyższej klasy cyfrowy ultrasonograf z pełną opcją dopplerowską. Zapewnia wysoką jakość obrazu, został zaprojektowany specjalnie z myślą o badaniach urologicznych. W naszym gabinecie aparat wykorzystuje się do diagnostyki jąder, pęcherza, prostaty i nerek.
 • Laser CO2 – znajduje szerokie zastosowanie w medycynie, nie tylko w urologii. Pozwala na przeprowadzenie bezbolesnych, małoinwazyjnych i bezkrwawych zabiegów (m.in. usuwanie kłykcin kończystych czy grudek perlistych).
 • Urządzenie do elektrokoagulacji – za jego pomocą usuwamy zmiany skórne z miejsc intymnych.

Udogodnienia dla pacjentów

Schorzenia natury urologicznej bywają dla pacjentów źródłem wstydu i kompleksów, dlatego warto wybrać urologa, który zapewni Państwu indywidualne traktowanie i dyskrecję. Nasz gabinet oferuje pacjentom udogodnienia takie jak:

 • Wykwalifikowany personel medyczny – o Państwa bezpieczeństwo dba kompetentny i doskonale przygotowany personel medyczny.
 • Obsługa pacjentów z zagranicy – nasz personel swobodnie posługuje się językami obcymi.
 • Korzystna lokalizacja – znajdujemy się w samym centrum Poznania, łatwo do nas trafić zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem.
 • Parking – przez budynkiem znajduje się przestronny parking.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań w Poznaniu.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja urologiczna
  od 250
  Konsultacja w zakresie urologii onkologicznej
  od 250
 • Urologia

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,7 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 375 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

9,7
/ 10
Znakomita
375 ocen z 3 źródeł
4,5 / 5
(2 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(1)
(1)
Bardzo dobra:
(1)
(1)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,5 / 5
(26 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5
(36 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5
(313 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

(2 opinie)

K
8 stycznia 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Polecam niezdecydowanym
Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań, Poznań
Profesjonalizm
Brak uwag
Ocena specjalisty:
dr n. med. Piotr Cieśliński, Urolog
Profesjonalne podejście do pacjenta. dr n med. piotr cieśliński mówi wprost i bez owijania w bawełnę - to sprawia, że pacjent czuje się pewnie decydując się na zabieg/operację.
Ocena leczenia:
Leczenie żylaków powrózka nasiennego laparoskopowo, listopad 2017
Mistrzostwo. brak powikłań. wyciąganie drenu mogło by odbywać się pod miejscowym znieczuleniem - sugestia na przyszłość.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

M
27 kwietnia 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań, Poznań
Ocena specjalisty:
dr n. med. Piotr Cieśliński, Urolog
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

Gabinet został założony przez niekwestionowany autorytet w dziedzinie urologii, dr n. med. Piotra Cieślińskiego. Doktor posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne oraz szeroką wiedzę. Naturalnym rezultatem jego długoletniej działalności było otworzenie własnego gabinetu, w którym, wraz z pozostałym personelem medycznym, oferuje pacjentom kompleksową diagnostykę i leczenie z zakresu urologii. Jako specjalista w małoinwazyjnych technikach leczenia, doktor Cieśliński zapewnia pacjentom wysoki komfort oraz bezpieczeństwo zabiegów.

Cały zespół dokłada wszelkich starań, by pacjenci czuli, że to oni są najważniejsi w gabinecie. Dbamy o budowanie z nimi relacji opartej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Stale pogłębiamy wiedzę, doskonalimy warsztat, by sprostać rosnącym oczekiwaniom leczących się u nas osób.

Leczone choroby: Do szczególnych zainteresowań doktora Cieślińskiego należy diagnostyka, leczenie i profilaktyka chorób urologicznych oraz onkologicznych (uroonkologia). Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób nowotworowych układu moczowo-płciowego. Specjalizuje się w leczeniu zabiegowym schorzeń nowotworowych układu moczowego tj. guzy prostaty, pęcherza moczowego, nerek, jąder. więcej »

Zadzwoń: 61 449 pokaż numer

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań
ul. Gajowa 3
60-815 Poznań

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-20:00
wtorek
9:00-17:00
środa
16:00-19:00
czwartek
9:00-17:00
piątek
9:00-17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Nasz gabinet mieści się w ścisłym centrum Poznania, w okolicach Ronda Kaponiera. Od Dworca PKP Poznań główny dzieli nas niewielka odległość, ok. 1 km. Port Lotniczy Poznań-Ławica jest oddalony od budynku, w którym znajduje się gabinet, o 6,5 km.


Najczęstsze pytania o placówkę Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań

 • Jak oceniana jest placówka Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań?

  Placówka Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,7 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 375 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań w Poznaniu?

  Placówka Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań z Poznania posiada w cenniku usług 41 pozycji, m.in z zakresu: diagnostyka i badania , urologia oraz konsultacje - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań?

  Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań znajduje się w Poznaniu - ul. Gajowa 3. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 61 449 90 44

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań?

  Placówka Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań z Poznania otwarta jest średnio 8 godzin dziennie, w poniedziałki od 08:00 do 20:00, we wtorki od 09:00 do 17:00, w środy od 16:00 do 19:00, w czwartki od 09:00 do 17:00, a w piątki od 09:00 do 17:00. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…