Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Konstantynów Łódzki i okolice

Bezpośrednio w Konstantynowie Łódzkim nie dysponujemy placówką wykonującą brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Konstantynowa Łódzkiego. Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w Sthetica Klinika Medycyny Estetycznej w Łodzi (11 km od Konstantynowa Łódzkiego) w cenie 500 zł lub w Szpital Prywatny Pulsmed w Łodzi (10 km od Konstantynowa Łódzkiego) gdzie cena za brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem wynosi 150 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem najbliżej Konstantynowa Łódzkiego - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w 5 placówkach w Konstantynowie Łódzkim. Najniższa cena wynosi 150 zł w Szpital Pulsmed, najwyższa to 500 zł, natomiast średni koszt to 275 zł.

Ile kosztuje brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w najbliższej odległości od Konstantynowa Łódzkiego?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem najbliżej Konstantynowa Łódzkiego:

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w innych miastach.

Więcej na temat brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…