Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Łask i okolice

Bezpośrednio w Łasku nie dysponujemy placówką wykonującą brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 10 innych klinik z okolicy Łasku. Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w CODE Centrum Medyczne w Łodzi (30 km od Łasku) w cenie 350 zł lub w Medical Margaret Spa w Łodzi (24 km od Łasku) gdzie cena za brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem wynosi 400 zł. W wymienionej placówce brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem wykonuje lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem najbliżej Łasku - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w 10 placówkach w Łasku. Najniższa cena wynosi 150 zł w Poradnia chirurgii Łódź, najwyższa to 500 zł, natomiast średni koszt to 315 zł.

Ile kosztuje brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w najbliższej odległości od Łasku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem najbliżej Łasku:

Posiadamy również ofertę w 38 innych miastach. Sprawdź ceny brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w innych miastach.

Więcej na temat brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…