Chirurg ogólny Rzeszów

Przedstawiamy poniżej listę chirurgów ogólnych z Rzeszowa. Sprawdź usługi chirurgiczne oraz ich ceny i zapoznaj się z opiniami pacjentów. Wybierz najlepszego dla siebie specjalistę i umów się na wizytę chirurgiczną.


Najczęstsze pytania o chirurgów ogólnych w Rzeszowie

  • Ile kosztuje konsultacja chirurgiczna w Rzeszowie ?

    Ceny wizyt chirurgicznych w placówkach z Rzeszowa zaczynają się od 179 zł za wizytę w LUX MED Mielec (ul. Wojska Polskiego 3), 199 zł w LUX MED Rzeszów (Al. Kopisto 1), 250 zł w Nasz Gabinet Rzeszów (ul. Rejtana 20 IV p.). Najdroższe wizyty kosztują 250 zł w Nasz Gabinet Rzeszów oraz 199 zł w LUX MED Rzeszów (Al. Kopisto 1) - sprawdź wszystkie ceny »

  • Które placówki chirurgiczne w Rzeszowie są najlepiej oceniane?

    Spośród 49 placówek oferujących usługi chirurgiczne w Rzeszowie najlepiej oceniane przez pacjentów są: Nasz Gabinet Rzeszów (oceniona jako znakomita: 9,8/10), LUX MED Mielec (oceniona jako znakomita: 9,0/10), LUX MED Rzeszów (oceniona jako bardzo dobra: 8,6/10). - sprawdź wszystkie opinie »

  • Jakie są najczęstrze powody wizyt u chirurga ogólnego w Rzeszowie?

    Chirurdzy przujmujący na wizyty w Rzeszowie spotykają się najczęściej z takimi kwestiami medycznymi jak operacja usunięcia tarczycy, drobne zabiegi chirurgiczne, operacje i leczenie przepuklin, operacje pęcherzyka żółciowego czy operacje i leczenie żylaków przełyku.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…