Chirurg ogólny Szczecin

Przedstawiamy poniżej listę chirurgów ogólnych ze Szczecina. Sprawdź usługi chirurgiczne oraz ich ceny i zapoznaj się z opiniami pacjentów. Wybierz najlepszego dla siebie specjalistę i umów się na wizytę chirurgiczną.


Najczęstsze pytania o chirurgów ogólnych w Szczecinie

  • Ile kosztuje konsultacja chirurgiczna w Szczecinie ?

    Ceny wizyt chirurgicznych w placówkach ze Szczecina zaczynają się od 100 zł za wizytę w Poradnia chirurgii Szczecin (ul. Monte Cassino 24), 179 zł w LUX MED Szczecin (ul. Niepodległości 44), 200 zł w Nasz Gabinet Szczecin (ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 16 lok. 2). Najdroższe wizyty kosztują 220 zł w LUX MED Szczecin oraz 200 zł w Nasz Gabinet Szczecin (ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 16 lok. 2) - sprawdź wszystkie ceny »

  • Które placówki chirurgiczne w Szczecinie są najlepiej oceniane?

    Spośród 72 placówek oferujących usługi chirurgiczne w Szczecinie najlepiej oceniane przez pacjentów są: Nasz Gabinet Szczecin (oceniona jako znakomita: 9,6/10), LUX MED Szczecin (oceniona jako znakomita: 9,1/10), Koryzna Clinic Stomatologia i Implantologia (oceniona jako bardzo dobra: 8,8/10). - sprawdź wszystkie opinie »

  • Jakie są najczęstrze powody wizyt u chirurga ogólnego w Szczecinie?

    Chirurdzy przujmujący na wizyty w Szczecinie spotykają się najczęściej z takimi kwestiami medycznymi jak operacje i leczenie przepuklin, operacja usunięcia tarczycy, operacje pęcherzyka żółciowego, drobne zabiegi chirurgiczne czy operacje i leczenie żylaków przełyku.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…