Chirurg ogólny Poznań

Przedstawiamy poniżej listę chirurgów ogólnych z Poznania. Sprawdź usługi chirurgiczne oraz ich ceny i zapoznaj się z opiniami pacjentów. Wybierz najlepszego dla siebie specjalistę i umów się na wizytę chirurgiczną.


Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska, Plac Armii Poznań 3(31 km od centrum Poznania)
8,8 / 10  •  Bardzo dobra  •  112 opinii
 • Konsultacja chirurgiczna 180 zł
 • Konsultacja ortopedyczna od 160 zł
 • Konsultacja urologiczna 140 zł

dr n. med. Krzysztof Nowak

chirurg onkolog

Wykonuje zabiegi chirurgia ogólna
w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

lek. Krzysztof Królak

chirurg dziecięcy

Wykonuje zabiegi chirurgia ogólna
w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Najczęstsze pytania o chirurgów ogólnych w Poznaniu

 • Ile kosztuje konsultacja chirurgiczna w Poznaniu ?

  Ceny wizyt chirurgicznych w placówkach z Poznania zaczynają się od 100 zł za wizytę w Poradnia chirurgii Poznań (ul. Fabryczna 29 lok. 1), 180 zł w Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne (ul. Os. St. Batorego 80A/L3), 180 zł w Centrum Medyczne POLMED, Poznań Górecka (ul. Górecka 1). Najdroższe wizyty kosztują 300 zł w Medikor oraz 300 zł w ARS MEDIC (ul. Podgórna 4) - sprawdź wszystkie ceny »

 • Które placówki chirurgiczne w Poznaniu są najlepiej oceniane?

  Spośród 170 placówek oferujących usługi chirurgiczne w Poznaniu najlepiej oceniane przez pacjentów są: Wszywka alkoholowa lek. Krzysztof Ratajczak (oceniona jako rewelacyjna: 10,0/10), Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Medycyna Estetyczna Marzena Helwich (oceniona jako rewelacyjna: 10,0/10), PROESTETICA Klinika dr Prager (oceniona jako znakomita: 9,6/10). - sprawdź wszystkie opinie »

 • Jakie są najczęstrze powody wizyt u chirurga ogólnego w Poznaniu?

  Chirurdzy przujmujący na wizyty w Poznaniu spotykają się najczęściej z takimi kwestiami medycznymi jak drobne zabiegi chirurgiczne, operacja usunięcia tarczycy, operacje i leczenie przepuklin, operacje pęcherzyka żółciowego czy wycięcie torbieli włosowej.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…