Kirilov Dental Clinic

 • Kadra Kirilov Dental Clinic
 • Wygląd zewnętrzny Kirilov Dental Clinic
 • Gabinet zabiegowy Kirilov Dental Clinic
 • Gabinet zabiegowy Kirilov Dental Clinic
 • Gabinet konsultacyjny Kirilov Dental Clinic
 • Gabinet zabiegowy Kirilov Dental Clinic
Zielona Góra, ul. Żródlana 30
 • Konsultacja stomatologiczna • 150 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Kirilov Dental Clinic to miejsce, w którym na pierwszym miejscu stawia się pacjenta i jego potrzeby. Od początku działalności skupiamy się na tym, aby świadczyć wysokiej jakości usługi dopasowane indywidualnie do każdego pacjenta. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu i nowoczesnych technologii. Na miejscu przeprowadzana jest kompleksowa i dokładna diagnostyka, co pozwala nam zaplanować leczenie tak, aby w trakcie zabiegu uniknąć niespodzianek i zminimalizować ryzyko. Spełniamy marzenia pacjentów o pięknym i zdrowym uśmiechu.

Oferujemy cyfrowe projektowanie uśmiechu Digital Smile Design. Ten rewolucyjny system pozwala na wizualizację efektów leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem. Pacjent bierze czynny udział w projektowaniu swojego "nowego" uśmiechu, a system bierze pod uwagę takie aspekty jak charakterystyczne cechy twarzy, ułożenie ust podczas rozmowy czy widoczność dziąseł. Współpraca na linii pacjent-stomatolog jeszcze nigdy nie przebiegała tak pomyślnie.

Świadczymy usługi z zakresu implantologii. Mamy wieloletnie doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje, aby przeprowadzić leczenie, którego efekty będą satysfakcjonować nawet najbardziej wymagających pacjentów. Stosujemy implanty w przypadku zarówno pojedynczych, jak i mnogich braków uzębienia, a także w całkowitym bezzębiu. Implanty mogą stanowić podparcie koron, mostów oraz protez. Pracujemy na trwałych i sprawdzonych implantach. Oferta obejmuje także przygotowanie do zabiegu osadzenia implantu w przypadku ubytków kostnych (nadbudowy kostne).

Zajmujemy się protetyką. Wszystkie uzupełnienia wykonywane są z precyzją i dokładnością. Oferujemy biokompatybilne korony oraz mosty. Uzupełnienia nie wywołują alergii i w żaden sposób nie wpływają na funkcjonowanie organizmu.

Z powodzeniem leczymy wady zgryzu u dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasi pacjenci wybierają spośród bogatej oferty aparatów ortodontycznych najwyższej jakości. Nowością wśród naszych propozycji są aparaty Accusmile – niewidoczne, ruchome nakładki, które są dopasowywane indywidualnie do każdego pacjenta. Ponadto posiadamy w ofercie klasyczne aparaty (w tym estetyczne) oraz aparaty samoligaturujące.

W ramach stomatologii estetycznej wykonujemy korekcje kształtu i koloru zębów za pomocą estetycznych licówek, które ukryją takie niedoskonałości jak szpara między zębami, przebarwienia, duże ubytki czy nierówne jedynki. Przeprowadzamy zabiegi wybielania zębów.

Do oferty należy leczenie kanałowe zębów pod mikroskopem – endodoncja mikroskopowa. W ten sposób jesteśmy w stanie wykonać prawidłowo zabieg nawet w przypadku, kiedy natrafimy na problemy w postaci nietypowej anatomii zęba, wąskich kanałów czy zakrzywionych korzeni.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu periodontologii. Jedną z takich procedur jest wydłużanie korony klinicznej, które pozwala uniknąć ekstrakcji zęba, a także poprawia jego funkcjonalność i estetykę uśmiechu. Wykonujemy zabiegi pokrycia recesji dziąseł.

Ofertę uzupełniają świadczenia z dziedziny stomatologii zachowawczej. Korzystamy z trwałych i wysokiej jakości materiałów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty kliniki.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

 • Digital Smile Design – system stworzony przez stomatologa z Brazylii Christiana Coachmana, który bazując na doświadczenia własnym i swoich kolegów doszedł do wniosku, że nawet najbardziej wykwalifikowany zespół może mieć problemy z komunikacją i wizualizacją przewidywanych efektów leczenia. Coachman opracował system do cyfrowego projektowania uśmiechu, który pozwala dokładnie zaplanować zabiegi.

 • Mikroskop – w trakcie leczenia kanałowego stosujemy wysokiej klasy mikroskop, który pozwala zajrzeć w głąb zęba nawet w 25-krotnym powiększeniu.

 • SAF – nowoczesne narzędzie znajdujące zastosowanie w trakcie leczenia kanałowego. Zmniejsza inwazyjność zabiegu, dopasowując się do kształtu kanału zębowego i docierając nawet do najtrudniejszych partii. Jednoczesne zastosowanie mikroskopu i systemu SAF stanowi gwarancję udanego leczenia.


Udogodnienia dla pacjentów

 • Serdeczna atmosfera – dbamy o miłą i ciepłą atmosferę. 

 • Dogodne formy płatności – za wykonane w klinice zabiegi zapłacą Państwo zarówno kartą, jak i gotówką.

 • Korzystna lokalizacja – klinika jest zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy, w niewielkiej odległości od centrum, dzięki czemu nawet pacjenci spoza Zielonej Góry łatwo do nas trafią.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Kirilov Dental Clinic w Zielonej Górze.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja stomatologiczna
  150
 • Stomatologia


Opinie pacjentów


Zespół

Kirilov Dental Clinic to firma rodzinna. Jej zespół tworzą dwa pokolenia pasjonatów, dla których stomatologia jest czymś więcej niż tylko pracą. Pragniemy nieustannie się rozwijać, dlatego systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje i pogłębiamy wiedzę. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia i wiedzy, co pozwala nam osiągnąć satysfakcjonujące obie strony efekty leczenia.

lek. dent. Kiril Kirilov

protetyk stomatologiczny

Lek. dent. Kiril Kirilov przeprowadza szeroki zakres procedur w ramach protetyki. Uzupełnia braki w uzębieniu swoich pacjentów przy zastosowaniu materiałów uznanych producentów, tworząc prace protetyczne mocne, trwałe, o wysokim stopniu estetyki. więcej »

Zadzwoń: 68 378 pokaż numer


Filmy

Kirilov Dental Clinic Promo
Memamorfoza Kirilov Dental Clinic K1
Memamorfoza Kirilov Dental Clinic K2
Memamorfoza Kirilov Dental Clinic K3
Pokaż więcej filmów

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 10:00 - 20:00)

Adres placówki

Kirilov Dental Clinic
ul. Żródlana 30
65-101 Zielona Góra

Godziny otwarcia

poniedziałek
10:00-20:00
wtorek
10:00-20:00
środa
10:00-20:00
czwartek
10:00-20:00
piątek
10:00-20:00
sobota
10:00-13:00
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Klinika Kirilov Dental Clinic mieści się w Zielonej Górze, w pobliżu Drogi Krajowej nr 32. Od Dworca PKP dzieli nas dystans ok. 2 km. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy.


Najczęstsze pytania o placówkę Kirilov Dental Clinic

 • Jakie usługi oferuje Kirilov Dental Clinic w Zielonej Górze?

  Placówka Kirilov Dental Clinic z Zielonej Góry posiada w cenniku usług 111 pozycji, m.in z zakresu: stomatologia oraz konsultacje - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Kirilov Dental Clinic?

  Kirilov Dental Clinic znajduje się w Zielonej Górze - ul. Żródlana 30. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 68 378 80 07

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Kirilov Dental Clinic?

  Placówka Kirilov Dental Clinic z Zielonej Góry otwarta jest średnio 9 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-20:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 10:00 do 13:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…