Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Lekarze wykonujący blizny pourazowe - usuwanie laserem w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa blizny pourazowe - usuwanie laserem w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

lek. Krzysztof Łuksza

lekarz medycyny estetycznej

w Biogenica Klinika Piękna

ocena 4,3 / 5  (5 opinii)
lek. Rafał Prager

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Klinika Medycyny Estetycznej Proestetica

lek. Dorota Grzywacz

lekarz

w MedicaLaser

Blizny pourazowe - usuwanie laserem Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury blizny pourazowe - usuwanie laserem w 8 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 150 zł w Centrum Medyczne MedHeart, najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 679 zł.

Ile kosztuje blizny pourazowe - usuwanie laserem w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi blizny pourazowe - usuwanie laserem w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 38 innych miastach. Sprawdź ceny blizny pourazowe - usuwanie laserem w innych miastach.

Blizny pourazowe - usuwanie laserem w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna

Blizna to zmiana skóra, będąca następstwem uszkodzenia skóry właściwej i zastąpieniem jej ubytku przez tkankę łączną włóknistą. Laserowe usuwanie blizn jest obecnie bardzo popularną i skuteczną metodą, pozwalającą na ich likwidację. Dzięki użyciu lasera dochodzi do utworzenia się mikro-kolumn uszkodzeń termicznych, w miejscu których dochodzi do intensywnego namnażania się kolagenu i  w rezultacie do wytworzenia nowej, zdrowej skóry i nowego naskórka. Laserowe usuwanie blizn daje bardzo dobre, trwałe rezultaty. Pierwsze efekty zabiegu widoczne są już po tygodniu. Przed zabiegiem skórę smaruje się specjalnym kremem znieczulającym. Blizny pourazowe usuwane są najczęściej za pomocą lasera frakcyjnego, a zabieg wykonuje lekarz specjalista medycyny estetycznej.

Placówki w Poznaniu, w których można usunąć blizny pourazowe za pomocą lasera

Centrum Medycyny Estetycznej ESTIME w Poznaniu jest placówką medyczną, oferującą zabiegi związane z estetyką ciała. Wykonać tu można zabieg laserowego usunięcia blizn (m.in. pourazowych, potrądzikowych, pooperacyjnych i pooparzeniowych). Do tego celu stosuje się laser frakcyjnym PALOMAR STAR LUX 500, który działa na zasadzie wywołania licznych i precyzyjnych mikrouszkodzeń, prowadzących do wymuszenia procesów regeneracji i przebudowy skóry. W celu polepszenia efektów zabiegu w placówce poleca się w niektórych przypadkach połączenie laserowego usuwanie blizn z karboksyterapią i ostrzykiwaniem osoczem bogatopłytkowym.

Mediwa Clinic w Poznaniu jest placówką medyczną, specjalizującą się w wykonywaniu zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej oraz dermatologii. Blizny ( m.in. pourazowe, pooperacyjne, potrądzikowe) usuwane są w tym ośrodku za pomocą lasera frakcyjnego CO2. Oprócz laserowych zabiegów, w celu zniwelowania widoczności blizn Mediwa Clinic poleca także inne zabiegi m.in.:zabiegi peelingujące, mikrodermabrazję diamentową, zabiegi medycznym IPL, wypełnienie blizn kwasem hialuronowym oraz zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Blizny pourazowe - usuwanie laserem znajduje się też w ofercie poznańskiej kliniki Medycyna Estetyczna Dr Włodzimierz Rosiński. W placówce tej można poddać się zabiegowi laserowego usunięcia blizn za pomocą lasera frakcyjnego CO2. Zabieg ten stosowany jest w przypadku wystąpienia blizn o różnym pochodzeniu – pourazowych, pooparzeniowych, potrądzikowych oraz pooperacyjnych. Oprócz lasera w placówce tej w celu usunięcia blizn stosuje się także mezoretarapię z zastosowaniem dermapenu oraz osocze bogatopłytkowe.

Porównanie ceny zabiegu laserowego usunięcia blizny pourazowej w Poznaniu i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna

W londyńskiej klinice Tooting Medical Centre zabieg usunięcia blizny (m.in. pourazowej) za pomocą lasera frakcyjnego (w zależności od wielkości blizny) kosztuje od 150 do 400 funtów (od 825 do 2 200 zł), natomiast w Poznaniu za ten sam rodzaj zabiegu zapłacić trzeba od 300 do ok. 1 000 zł.

Pacjenci szukali zabiegu blizny pourazowe - usuwanie laserem w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.