Lekarze wykonujący konsultacja chirurgiczna profesorska w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa konsultacja chirurgiczna profesorska w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

prof. dr hab. n. med. Andrzej Budzyński

specjalista chirurgii ogólnej, bariatra

w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

Konsultacja chirurgiczna profesorska Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury konsultacja chirurgiczna profesorska w 3 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 200 zł w SCM Clinic, najwyższa to 270 zł, natomiast średni koszt to 240 zł.

Ile kosztuje konsultacja chirurgiczna profesorska w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi konsultacja chirurgiczna profesorska w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 16 innych miastach. Sprawdź ceny konsultacja chirurgiczna profesorska w innych miastach.

Konsultacja chirurgiczna profesorska w Krakowie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

Chorym udającym się na chirurgiczną konsultację profesorską udzielona zostanie pomoc z zakresu diagnostyki poszczególnych schorzeń (np. kamica pęcherzyka żółciowego, nowotwory jelita grubego, torbiele trzustki, guzki oraz przepukliny) oraz doboru i wdrożenia sposobów leczenia. W trakcie wizyt przeprowadzane mogą zostać także kwalifikacje chorych do operacji oraz konsultacje po zabiegach operacyjnych. Często podczas takich konsultacji wykonywane są również podstawowe badania.

Konsultacja profesorska chirurgiczna w Krakowie

Na konsultacje profesorską z zakresu chirurgii udać się można do prof. dr n. med. Leszka Kołodziejskiego, specjalisty chirurgii ogólnej, onkologicznej i torakochirurgii. Doświadczenie zdobywał m.in. jako kierownik Kliniki Chirurgii Onkologicznej Centrum Onkologii w Krakowie. Pełnił także funkcję konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii onkologicznej w województwie małopolskim. Odbył wiele staży z zakresu chirurgii ogólnej, w tym w Massachusetts General Hospital w Bostonie w USA oraz Instituto Nazionale dei Tumori w Mediolanie. Jest on współautorem m.in. pozycji „Przyczyny niepowodzeń chirurgicznego leczenia płaskonabłonkowego raka płuca ze szczególnym uwzględnieniem ploidalności DNA komórek nowotworowych jako niezależnego czynnika rokowniczego".

W swojej ofercie konsultacje chirurgiczne profesorskie ma także prof. dr hab. n. med. Edward Czerwiński, specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej oraz chorób kości i stawów. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2015 roku została przyznana mu nagroda przez In­ter­na­tio­nal Oste­opo­ro­sis Fo­un­da­tion za wybitne zasługi na terenie Europy Środkowej. Stał się on tym samym pierwszą wyróżnioną osobą z Polski oraz tej części Europy. Jest autorem wielu referatów, w tym „Infekcje w chirurgii urazowej”, który wygłosił na Wielkopolskim Sympozjum Chirurgii Urazowej. Jest również autorem publikacji „Rola leczenia chirurgicznego w nowotworowych przerzutach do kości.” Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Na konsultację profesorską z dziedziny chirurgii wybrać się można także do prof. nadzw. dr hab. n. med. Andrzeja Budzyńskiego, specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej. Doświadczenie zdobywał uczestnicząc m.in. w szkoleniu z zakresu chirurgii bariatrycznej na University of Kaunas na Litwie. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders. Brał udział w wielu sympozjach naukowych, w tym V Sympozjum „Postępy Chirurgii” w Kielcach. Przeprowadza liczne z zabiegi z obszaru chirurgii bariatrycznej oraz metabolicznej.

Cena wizyty u profesora z zakresu chirurgii w Krakowie i Barcelonie

W Krakowie za konsultację chirurgiczną profesorską zapłacić trzeba 200 złotych. W Comediq Centro Médico Quirúrgico w Barcelonie cena takiej usługi wynosi 70 euro, około 300 złotych.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja chirurgiczna profesorska w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.