Operacje i leczenie ślinianek Kraków i okolice

Bezpośrednio w Krakowie nie dysponujemy placówką wykonującą operacje i leczenie ślinianek, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Krakowa. Operacje i leczenie ślinianek można przeprowadzić m.in. w Klinika Nowoczesnej Laryngologii dr n. med. Jacek Schmidt w Łodzi (191 km od Krakowa) w cenie 1500 zł lub w Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach (64 km od Krakowa) gdzie cena za operacje i leczenie ślinianek wynosi 800 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacje i leczenie ślinianek najbliżej Krakowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie ślinianek najbliżej Krakowa na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 800 zł za leczenie kamicy ślinianek chirurgicznie natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 19900 zł (całkowite wycięcie ślinianki).

Ile kosztuje operacje i leczenie ślinianek w najbliższej odległości od Krakowa?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie ślinianek najbliżej Krakowa:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie ślinianek najbliżej Krakowa

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 5 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie ślinianek w innych miastach.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…