Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch Kraków i okolice

Bezpośrednio w Krakowie nie dysponujemy placówką wykonującą endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Krakowa. Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach (69 km od Krakowa) w cenie 23900 zł lub w EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią we Wrocławiu (242 km od Krakowa) gdzie cena za endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch wynosi 29900 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Klinika Chirurgii Mazan

Katowice, ul. Brzozowa 54 (69 km od Krakowa)
9,0 / 10  •  Bardzo dobra  •  422 opinii
 • Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch od 23900 zł
lek. Zbigniew Mazan

lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

O przebiegu endoskopowej plastyki żołądka Overstitch; wskazaniach i przeciwwskazaniach do zabiegu, jaki o wielu innych szczegółach z nim związanych opowie specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej dr Zbigniew Mazan.

zobacz film o zabiegu »
  Akcja Otyłość

  Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

  Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch najbliżej Krakowa - cena

  Prezentujemy poniżej ceny procedury endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w 3 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 23900 zł w Klinika Chirurgii Mazan, najwyższa to 31000 zł, natomiast średni koszt to 28267 zł.

  Ile kosztuje endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w najbliższej odległości od Krakowa?

  Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch najbliżej Krakowa:

  Posiadamy również ofertę w 5 innych miastach. Sprawdź ceny endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w innych miastach.

  Więcej na temat endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch

  Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…