Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch Kraków i okolice

Bezpośrednio w Krakowie nie dysponujemy placówką wykonującą endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Krakowa. Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach (69 km od Krakowa) w cenie 31000 zł lub w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North w Częstochowie (103 km od Krakowa) gdzie cena za endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch wynosi 28000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Klinika Chirurgii Mazan

Katowice, ul. Brzozowa 54 (69 km od Krakowa)
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  420 opinii
 • Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch od 31000 zł
lek. Zbigniew Mazan

lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

O przebiegu endoskopowej plastyki żołądka Overstitch; wskazaniach i przeciwwskazaniach do zabiegu, jaki o wielu innych szczegółach z nim związanych opowie specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej dr Zbigniew Mazan.

zobacz film o zabiegu »
dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski

dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski

chirurg ogólny, bariatra

Operacja bariatryczna, czyli operacja zmniejszenia żołądka, to chirurgiczne leczenie otyłości. Dla wielu osób otyłych to szansa na nową jakość życia, które jest dłuższe i zdrowsze. Operacja bariatryczna działa przyczynowo i jest zabiegiem ratującym życie. Pozwala nie tylko na utratę wagi, lecz także zmniejszyć ryzyko chorób związanych z otyłością, takich jak nadciśnienie czy cukrzyca. - mówi dr n. med. Grzegorz Kowalski z Kliniki Chirurgii Mazan.

zobacz film o zabiegu »
  Akcja Otyłość

  Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

  Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch najbliżej Krakowa - cena

  Prezentujemy poniżej ceny procedury endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w 4 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 28000 zł w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North, najwyższa to 32000 zł, natomiast średni koszt to 30350 zł.

  Ile kosztuje endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w najbliższej odległości od Krakowa?

  Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch najbliżej Krakowa:

  Posiadamy również ofertę w 5 innych miastach. Sprawdź ceny endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w innych miastach.

  Więcej na temat endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch

  Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…