Laserowe usuwanie zmian skórnych Kraków

LK MED

Kraków, ul. Grzegórzecka 67F lok. L38
10 / 10  •  Rewelacyjna  •  96 opinii
  • Usuwanie brodawek / kurzajek od 300 zł
  • Włókniaki - usuwanie laserem od 300 zł
  • Naczyniaki - usuwanie laserem od 200 zł
  • Trądzik pospolity - leczenie laserem od 400 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznejzadzwoń

Lekarze wykonujący laserowe usuwanie zmian skórnych w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 8 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa laserowe usuwanie zmian skórnych w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i dermatologa.

dr n. med. Katarzyna Podolec

wenerolog, dermatolog

w Centrum DER-MED Kraków

lek. Ewelina Styczyńska-Kowalska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, lekarz rehabilitacji medycznej

w LK MED

dr n. med. Anna Leśniak

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, okulista

w LK MED

dr n. med. Karolina Kozicka

dermatolog

w Lea Clinic, Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR

dr n. med. Marta Janowska

dermatolog

w Lea Clinic

lek. Ewa Kopycińska

wenerolog, trycholog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Lea Clinic

lek. Agnieszka Snarska-Drygalska

dermatolog, wenerolog

w Lea Clinic

Anna Sołtys

kosmetolog

w Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR

Laserowe usuwanie zmian skórnych Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie zmian skórnych w Krakowie na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 100 zł za naczyniaki - usuwanie laserem natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 1500 zł (naczyniaki - usuwanie laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie zmian skórnych w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie zmian skórnych w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie zmian skórnych w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 38 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie zmian skórnych w innych miastach.

Laserowe usuwanie zmian skórnych w Krakowie - gdzie najlepiej?

Współczesna medycyna estetyczna i dermatologia szeroko wykorzystują lasery nie tylko do odmładzania skóry czy likwidowania zbędnego owłosienia, ale także do usuwania różnorodnych zmian skórnych, które negatywnie wpływają na wygląd estetyczny naszego ciała. W Krakowie wybór gabinetów, gdzie można poddać się laserowym zabiegom, jest naprawdę szeroki.

Usunąć zmiany skórne laserem w krakowskich gabinetach medycyny estetycznej

W Instytucie Dermatologii Eco-Lab za pomocą lasera CO2 lekarz może usunąć różne zmiany skórne oraz blizny z wybranej części ciała. Można także poddać się tutaj laserowemu zamykaniu rozszerzonych i popękanych naczynek (nowoczesnym laserem Alma Harmony XL). Zabiegami takimi zajmuje się tutaj lek. Patrycja Hartwich, lekarz medycyny estetycznej (od 2008 roku) i specjalistka laseroterapii. Z tej ostatniej dziedziny odbyła wiele kursów szkoleniowych na laserach tj. laserze frakcyjnym CO2 Unixel 30, laserze Alma HARMONY XL czy laserze diodowym QUANTELDERMA.

W Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik jednym z laserów wykorzystywanym tutaj do zabiegów medycyny estetycznej jest nowoczesny Laser Palomar LuxG, za pomocą którego lekarz usuwa takie zmiany skórne, jak: przebarwienia, rozszerzone naczynia na twarzy, znamiona naczyniowe a także punkty rubinowe oraz pajączki naczyniowe i piegi. Lekarzem tym jest dr Łukasz Ordynowski, lekarz medycyny estetycznej, który szkolił się z tej dziedziny na wielu kursach w Polsce, a także zdobywał umiejętności w hiszpańskich ośrodkach medycznych w latach 2008-2012, tj. SARDomus, Centre Medic Baqueira Beret, CMC CB Catalunya oraz SEM Barcelona. 

W Gabinecie Medycyny Estetycznej Instytut Piękna Bielenda z zabiegów terapii laserem można poddać się usuwaniu rubinków, naczyniaków płaskich czy hemangiomów a także zamknąć otwarte naczynka. Wykorzystywany jest tutaj do takich zabiegów Laser Mediostar Next, którym dodatkowo można poddać się terapii trądziku różowatego oraz terapii antytrądzikowej. Jednym ze specjalistów, przyjmujących w gabinecie jest, dr Kamila Białek-Galas, specjalista dermatologii i wenerologii, która w swojej dziedzinie (dermatologia i medycyna estetyczna) szkoliła się i doskonaliła umiejętności na licznych stażach i praktykach, odbytych za granicą m.in. w Turcji, we Włoszech i w Portugalii.

Małopolskie Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej Consensus Med oferuje z zakresu chirurgii laserowej usuwanie takich zmian skórnych, jak: włókniaki, naczyniaki rubinowe i znamiona barwnikowe (np. pieprzyki) a także usuwanie narośli skórnych, blizn oraz zamykanie naczyń krwionośnych. Wszystko to laserem CO2 wykonuje tutaj dr Katarzyna Jasiewicz, lekarz medycyny estetycznej, która specjalizuje się w laseroterapii od 1995 roku. Jest v-ce prezesem Polskiego Towarzystwa Terapii Laserowej oraz doskonali się z zakresu medycyny estetycznej i laserowej na kursach i szkoleniach. Sama szkoli innych lekarzy z zakresu laseroterapii.

W Specjalistycznym Gabinecie Lekarskim Marek Woźniak w Wieliczce (18 km od Krakowa) można umówić się na zabiegi z chirurgii laserowej (wykonywane laserem CO2), w ramach których lekarz może usunąć, m.in. ziarniaki naczyniowe, naczyniaki starcze, kępki żółte powiek a także włókniaki, nagniotki czy grudki perliste prącia. Zabiegami takimi i innymi zajmuje się tutaj dr Marek Woźniak, lekarz medycyny estetycznej oraz chirurg ogólny (I stopnia od 1995 roku). Stale podnosi swoje kwalifikacje z chirurgii i medycyny estetycznej, uczestnicząc w szkoleniach i kursach na terenie całego kraju. Specjalizuje się m.in. w zabiegach z wykorzystaniem lasera CO2.

W Gabinecie Dermatologii i Terapii Laserowej wykorzystywane są dwa rodzaje laserów do zabiegów z zakresu usuwania różnych zmian skórnych: laser CO2 oraz laser biostymulujący. Tym pierwszym lekarz usuwa bezboleśnie różnorodne zmiany skórne, zamyka naczynka (tzw. pajączki), usuwa brodawki i kurzajki a także zmiany rumieniowe i barwnikowe oraz wrastające paznokcie. Laserem biostymulującym wykonuje terapie m.in. w przypadku trądzika różowatego i młodzieńczego. Lekarzem jest tutaj dr Maria Wilkowska-Skamla, specjalista dermatologii i wenerologii I stopnia od 1976 roku, która specjalizuje się w leczeniu chorób skóry zarówno u dorosłych pacjentów, jak i u dzieci.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmian skórnych w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat laserowe usuwanie zmian skórnych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…