Podcięcie wędzidełka prącia Kraków

Inne placówki w pobliżu Krakowa

Lekarze wykonujący podcięcie wędzidełka prącia w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa podcięcie wędzidełka prącia w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Łukasz Bełch

urolog

w Euromedica

10 / 10
dr n. med. Sławomir Mrozicki

urolog

w Specjalistyczny Gabinet Urologiczny dr n.med Sławomir Mrozicki

9,6 / 10
lek. Maciej Kmita

urolog

w Euromedica

lek. Jakub Szmer

urolog

w Euromedica

dr n. med. Katarzyna Piątek-Koziej

w trakcie specjalizacji z urologii

w Dr Kowalska Clinic

Podcięcie wędzidełka prącia Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury podcięcie wędzidełka prącia w 5 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 550 zł w Specjalistyczny Gabinet Urologiczny dr n.med Sławomir Mrozicki, najwyższa to 1400 zł, natomiast średni koszt to 1070 zł.

Ile kosztuje podcięcie wędzidełka prącia w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi podcięcie wędzidełka prącia w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny podcięcie wędzidełka prącia w innych miastach.

Podcięcie wędzidełka prącia w Krakowie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Medistica Medical Group Gabinet zabiegowy w Medistica Medical Group

Wędzidełko penisa (dokładniej napletka) to niewielki fałd skórny, który łączy żołądź z napletkiem. W sytuacji, gdy jest zbyt krótki, może utrudniać mężczyźnie dbanie o higienę miejsc intymnych, a także współżycie seksualne. W takich przypadkach koniecznością jest szybki i stosunkowo prosty zabieg chirurgiczny, polegający na podcięciu wędzidełka i ponownym zeszyciu rany. Procedury tego typu przeprowadza urolog bądź chirurg.

Zabieg podcięcia wędzidełka penisa wykonuje się przy pomocy specjalnych nożyczek chirurgicznych lub skalpela. Przed przystąpieniem do operacji pacjentowi podaje się znieczulenie miejscowe. Powstała w wyniku zabiegu rana goi się ok. 7-10 dni. W tym okresie zaleca się powstrzymanie się od współżycia w celu uniknięcia infekcji.

Wizyta u krakowskiego urologa

W krakowskich gabinetach urologicznych pacjentów przyjmują wykwalifikowani lekarze, od których uczą się specjaliści z całego kraju. Mężczyźni zmagający się z problemem zbyt krótkiego wędzidełka penisa mogą udać się do gabinetu urologicznego dr n. med. Bohdana Pawlickiego (Pawlicki Bohdan Gabinet Urologiczny). Ośrodek jest prowadzony według standardów Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, a sam specjalista jest urologiem z wieloletnią praktyką, pełniącym funkcję biegłego z zakresu urologii w Sądzie Okręgowym w Krakowie. Doskonalił się m.in. w USA w ramach stypendium United State Agency For International Development. Staże odbył również w Europie: w Szwajcarii w Bezirksspital Oberdiessbach i Ospidal Val Müstair oraz w Klinice L'Institut Mutualiste w Paryżu. Przeszedł także szkolenie Niemieckiego Towarzystwa Urologicznego w Dreźnie.

Wyjątkowym uznaniem w świecie medycznym cieszy się również prof. dr hab. med. Zygmunt Dobrowolski (Specjalistyczny Gabinet Urologiczny "UROMED”). W ciągu swojej długiej kariery zawodowej był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany, a wśród posiadanych przez niego odznaczeń naukowych można wymienić I Nagrodę Naukową Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, otrzymaną w roku 2000 oraz 2010, a także Złoty Krzyż Zasługi, przyznany w 2010 roku. Profesor otrzymał również „Orła Białego” i nagrodę „Prometeusz”, prócz tego przyznano mu Honorowe Członkostwo Korespondencyjne Niemieckiego Towarzystwa Urologicznego oraz Honorowe Członkostwo Słowackiego Towarzystwa Urologicznego.

Mężczyźni zainteresowani leczeniem urologicznym w Krakowie mogą również odwiedzić gabinet prowadzony przez dr Tomasza Drewniaka (Gabinet urologiczny dr med. Tomasz Drewniak). Doktor to specjalista urolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, posiadający prestiżowy europejski certyfikat FEBU. Obecnie obejmuje stanowisko starszego asystenta Oddziału Urologicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

Plastyka wędzidełka penisa – Kraków

Gabinet zabiegowy w Medistica Medical Group Gabinet zabiegowy w Medistica Medical Group

Kolejna krakowska placówka to poradnia urologiczna Grupy Scanmed Multimedis, specjalizująca się w leczeniu i profilaktyce chorób układu moczowego. Prócz zabiegów korekcyjnych wędzidełka penisa lekarze poradni oferują pacjentom pomoc w przypadku zaburzeń potencji, erekcji lub funkcji układu moczowego. Osoby leczące się w ośrodku mają możliwość wykonania kompleksowych badań laboratoryjnych. Do zespołu medycznego placówki należy m.in. lek. Adam Matuszczak oraz lek. Lesław Malik, specjaliści urologii.

Doktor Malik przyjmuje pacjentów również w drugim krakowskim ośrodku – Centrum Medycznym Evita. Wraz z lek. med. Włodzimierzem Klimą zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowo-płciowego, w tym leczeniem prostaty, pęcherza moczowego, zaburzeń erekcji i potencji. Operacja krótkiego wędzidełka, a także stulejki i wodniaka jądra to procedura wykonywana w placówce w ramach chirurgii jednego dnia.

Pomocy mężczyznom cierpiącym z powodu dolegliwości wywołanych wędzidełkiem penisa udziela pacjentom również Przychodnia Lekarska Eco Lab Healthcare. Ośrodek znajduje się w centrum miasta, a wykonujący w nim zabiegi lekarze to specjaliści z najlepszych krakowskich szpitali. Jednym z nich jest dr n. med. Sławomir Mrozicki, doświadczony urolog.

Jeszcze jedną placówką, w której wykonuje się zabiegi podcięcia wędzidełka penisa, jest Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego. Operacje tego typu przeprowadza dr n. med. Adam Janusz Kwinta, specjalista urolog oraz członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

Pacjenci szukali zabiegu podcięcie wędzidełka prącia w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat podcięcie wędzidełka prącia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…