Inne placówki w pobliżu Krakowa

Lekarze wykonujący USG piersi w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 10 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 16 różnych placówkach.

dr n. med. Maciej Kowalewski

chirurg ogólny, transplantolog

w Centrum Medyczne Skopia

lek. Magdalena Woch-Trojanowska

lekarz radiolog

w Ultramedica USG

lek. Witalij Matwiejuk

radiolog

w Ultramedica USG

lek. Paweł Kwasek

radiolog

w Ultramedica USG

dr n. med. Andrzej Fedak

chirurg ogólny, lekarz radiolog, diagnosta obrazowy

w Ultramedica USG

lek. Paweł Orłowski

ginekolog-położnik

w Centrum Medyczne Skopia

lek. Marta Pawlak

radiolog, diagnosta obrazowy (w trakcie specjalizacji)

w Centrum DER-MED Kraków

lek. Anastasiya Maskvichova

lekarz w trakcie specjalizacji

w Euromedica

lek. Lidia Gracz

ginekolog

w Euromedica

dr hab. n. med. Piotr Budzyński

chirurg ogólny

w ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody

USG piersi Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą USG piersi w Krakowie na podstawie cenników z 16 placówek. Najniższa cena to 150 zł za USG piersi z konsultacją natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 350 zł (USG piersi z konsultacją).

Ile kosztuje USG piersi w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG piersi w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen USG piersi w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 57 innych miastach. Sprawdź ceny USG piersi w innych miastach.

USG piersi w Krakowie - gdzie najlepiej?

USG piersi jest podstawową metodą diagnostyczną tkanki gruczołowej sutka. Wykonuje się je m.in. w przypadku ich bólu, zmian piersi wyczuwalnych przez dotyk, stosowania hormonalnej terapii zastępczej lub wycieku wydzieliny z brodawki sutkowej. USG piersi nie wymaga specjalnego przygotowania (powinno być ono jednak wykonane między 1 a 10 dniem cyklu miesiączkowego). Na badanie należy zabrać ze sobą wyniki poprzednik badań USG i mammografii (jeżeli wcześniej były one wykonane).

USG piersi w Krakowie – gdzie można udać się na badanie

Badanie USG piesi wykonać może dr n. med. Joanna Jędrys, specjalistka chirurg ogólny, która doświadczenie zawodowe zdobywała w I Klinice Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, upoważniający do samodzielnego wykonywania badań ultrasonograficznych. Brała udział w konferencji „Rak piersi-diagnostyka i leczenie” zorganizowanej przez Polskie Towarzystwa Onkologiczne. Diagnostykę ultrasonograficzną przeprowadza za pomocą aparatu Toshiba Xario 200, który wyposażony jest w elastografię, oceniającą twardość tkanek guza. Udać się do niej można również na biopsję aspiracyjną cienkoigłową piersi. Jej oferta obejmuje ponadto badania USG tarczycy, ślinianek i węzłów chłonnych, a także tkanki podskórnej, jamy brzusznej oraz układu moczowego.

Na USG piersi udać się można także do Centrum Medycznego APAMEA, wyposażonego w nowoczesny aparat cyfrowy Logiq 7 firmy General Electric, który umożliwia wykonanie pełnego zakresu badań USG. W ośrodku przeprowadza się również biopsję cienkoigłową piersi, poddać się tu można także badaniu USG ślinianek, jamy brzusznej, węzłów chłonnych oraz zmian powierzchniowych. Oferta Centrum obejmuje ponadto USG Dopplera, USG prenatalne oraz echo serca.

W swojej ofercie diagnostykę ultrasonograficzną piersi posiadają Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed. W placówce badania USG wykonywane są aparatem firmy General Electric (Voluson 730 Expert, Logiq P5, Logiq C5 Premium). W ośrodku pacjentki poddać się mogą również badaniu USG piersi połączonemu z biopsją cienkoigłową BAC lub gruboigłową BGI. Udać się do niego można ponadto na USG ciąży 3D i 4D oraz badania genetyczne. Oferta Gabinetów obejmuje badania ultrasonograficzne tarczycy i węzłów chłonnych, a także ślinianek, jamy brzusznej oraz całą gamę badań dopplerowskich (USG kończyn dolnych i górnych, tętnic szyjnych, kręgowych i żył szyjnych).

Pacjenci szukali zabiegu usg piersi w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat USG piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…