Pokaż więcej wyników

Lekarze wykonujący konsultacja w zakresie medycyny estetycznej

Posiadamy w ofercie 20 specjalistów w 67 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 235 różnych placówkach. Usługa konsultacja w zakresie medycyny estetycznej jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

lek. Małgorzata Legocka

lekarz medycyny estetycznej, chirurg ogólny

w Ars Estetica Warszawa

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Krystyna Lubelska

specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

w Skin Laser Lubelscy - Katowice

ocena 5,0 / 5  (3 opinii)
lek. Michał Kowalczewski

lekarz medycyny estetycznej, chirurg ogólny, flebolog

w Ars Estetica Warszawa

ocena 4,8 / 5  (22 opinii)
dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w San-Medical Centrum Medyczne

ocena 4,8 / 5  (35 opinii)
dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

w Ars Estetica Warszawa, Ars Estetica Wrocław

ocena 4,8 / 5  (36 opinii)
dr n. med. Ireneusz Siewiera

chirurg plastyczny

w Ars Estetica Wrocław

ocena 4,8 / 5  (4 opinii)
lek. Ryszard Nawrocki

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w NawMedica

ocena 4,7 / 5  (44 opinii)
dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Bieniek

ocena 4,7 / 5  (157 opinii)
lek. Marcin Wilczyński

lekarz medycyny estetycznej, chirurg ogólny

w Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej

ocena 4,7 / 5  (25 opinii)
lek. Bartosz Pułtorak

lekarz medycyny estetycznej, chirurg ogólny

w Medicus Estetic

ocena 4,6 / 5  (8 opinii)
dr n. med. Ahmed Elsaftawy

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Chiroplastica

ocena 4,6 / 5  (62 opinii)
dr n. med. Diana Kupczyńska

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

ocena 4,6 / 5  (10 opinii)
dr hab. n. med. Jan Rykała

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Este l'arte

ocena 4,6 / 5  (23 opinii)
lek. Piotr Rataj

chirurg ogólny

w Prestige Clinic

ocena 4,5 / 5  (39 opinii)
lek. Robert Jamont

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Robert Jamont

ocena 4,4 / 5  (13 opinii)
lek. Renata Bieniek

lekarz medycyny estetycznej

w Centrum Medyczne Bieniek

ocena 4,0 / 5  (1 opinii)
lek. Magdalena Strzała-Siedlerska

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

w Centrum Medyczne Bieniek

lek. Aleksandra Porębska

lekarz medycyny estetycznej

w Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

lek. Olga Warszawik-Hendzel

dermatolog

w Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

dr n. med. Agnieszka Burkacka

lekarz medycyny estetycznej, chirurg dziecięcy

w Ars Estetica Wrocław

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - informacje

Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic

Medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów, których zadaniem jest zachowanie pięknego wyglądu i gładkiej skóry mimo upływającego czasu. Osoby, które nie wiedzą jaki zabieg byłby dla nich najlepszy, lub te które nie wiedzą czy da się poprawić ich samoocenę i samopoczucie metodami medycyny estetycznej, powinny udać się na konsultację do specjalisty. Lekarz po zapoznaniu się z oczekiwaniami pacjenta zaproponuje sposoby ich realizacji i ustali plan zabiegów.

Gdzie się udać po konsultację z zakresu medycyny estetycznej?

Będąc w Koninie można udać się po poradę do Certyfikowanego Gabinetu Medycyny Estetycznej, gdzie zabiegi wykonuje Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu oraz Pody­plo­mowej Szkoły Medy­cyny Este­ty­cznej przy Pol­skim Towarzys­t­wie Lekarskim w Warszawie lek. med. Renata Stencel- Kaźmierczak. Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej. W Gabinecie wykonuje między innymi zabiegi laserowe, peelingi oraz stosuje preparaty kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, ponad to zajmuje się chirurgicznym usuwaniem zmian skórnych. Jest członkiem Sekcji Medy­cyny Este­ty­cznej oraz Towarzystwa Chirurgów Pol­s­kich.

W Centrum Medycznym dr Kubik, które znajduje się w Gdyni, konsultacje z zakresu medycyny estetycznej przeprowadza lek. med. Paweł Kubik. Dyplom lekarza uzyskał kończąc Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada tytuł certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej, nadany przez Europejskie Centrum Lekarzy Estetycznych. Przeprowadza zabiegi z użyciem laserów, nici liftingujących i wypełniaczy, zajmuje się leczeniem nadpotliwości oraz wykonuje przeszczepy tłuszczu.

W Instytucie DermaMed we Wrocławiu można się skonsultować z prof. dr hab. n. med. Pawłem Surowiakiem, który jest profesorem nadzwyczajnym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Dyplomowanym Lekarzem Medycyny Estetycznej. Prowadzi zajęcia dla lekarzy w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej. Jest laureatem wyróżnienia "Laur Pacjenta 2012". Jest autorem lub współautorem prac naukowych, które ukazały się w polskim i zagranicznym piśmiennictwie branżowym. Jest członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Gabinet Medesta w Elblągu to miejsce, gdzie medycyną estetyczną zajmuje się dr n. med. Danuta Dąbrowska. Po ukończeniu Akademii Medycznej w Gdańsku, zdobyła tytuł specjalisty dermatologa. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala w Elblągu. Posiada wiele certyfikatów, które są potwierdzeniem uczestnictwa w kursach i sympozjach naukowych z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Konsultację w Warszawie można odbyć w gabinecie Fabskin, u lek. med. Radosława Rzepnikowskiego. Po zdobyciu tytułu lekarza w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, ukończył studia podyplomowe w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti- Aging działającym przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging oraz Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej. Uczestniczy w konferencjach zarówno w Polsce, jak i za granicą, gdzie podnosi zakres swojej wiedzy i umiejętności.

Lek. med. Emilia Bolf udziela konsultacji w Zielonej Górze, w swoim Gabinecie Medycyny Estetycznej. Jest Absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti- Aging w Warszawie, posiada tytuł specjalisty dermatologii i wenerologii. Na co dzień pracuje w Oddziale Dermatologicznym Szpitala Wojskowego w Żarach. Wykonuje szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, jak np. peelingi chemiczne, leczenie nadpotliwości oraz wypełnianie zmarszczek i powiększanie ust preparatami wolumetrycznymi.

Medycyna estetyczna - taniej w Polsce czy za granicą?

Sala operacyjna w Prestige Clinic Sala operacyjna w Prestige Clinic

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej u lek. med. Renaty Stencel- Kaźmierczak kosztuje 100zł, a jeśli pacjent zdecyduje się na wykonanie zabiegu podczas tej samej wizyty, pokrywa tylko koszt zabiegu. Ceny konsultacji w Clinica Fiore w Londynie rozpoczynają się od 75£ (około 450 zł). Warto przyjechać na konsultację do Polski i zostać tutaj na kilkudniowy wypoczynek. Zmęczeni zgiełkiem miasta odnajdą spokój w Bieszczadach, gdzie można wybrać się na długi spacer wśród łąk i lasów. Zwolennicy weekendów spędzonych w klubach pokochają ulicę Piotrkowską w Łodzi, gdzie znajduje się ogromny wybór klubów i pubów. Polska jest krajem o bardzo zróżnicowanym krajobrazie i atrakcjach, więc z pewnością każdy znajdzie tu miejsce odpowiednie dla siebie.