Bezpośrednio w Zakopanem nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacje, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Zakopanego. Konsultacje można przeprowadzić m.in. w LaserMed Nowy Targ w Nowym Targu (21 km od Zakopanego) w cenie 150 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Filtruj wyniki:

Konsultacje Zakopane - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą konsultacje w Zakopanem na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 150 zł za konsultacja chirurgiczna natomiast najwyższa cena w Zakopanem wynosi do 160 zł (konsultacja ginekologiczna).

Ile kosztuje konsultacje w Zakopanem?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi konsultacje w Zakopane placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen konsultacje w Zakopanem

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Konsultacja ginekologiczna
Nowy Targ,
240 zł - konsultacja + badanie ginekologiczne + USG; 100 zł - kontrola po zabiegu; 50 zł - recepta

160 zł

Konsultacja ortopedyczna
Nowy Targ,
200 zł - konsultacja +USG; 150 zł - po zabiegu; 0 zł - po zabiegu powyżej 3 500 zł;

150 zł

Konsultacja chirurgiczna
Nowy Targ,
150 zł - konsultacja chirurgiczna; 200 zł - konsultacja chirurgiczna z USG; 200 zł - konsultacja chirurgiczna z USG Doppler; 200 zł - konsultacja chirurgiczna z kwalifikacją do zabiegu i USG Doppler; 150 zł - konsultacja chirurgiczna po zabiegu; 200 zł - konsultacja chirurgiczna po zabiegu ze zmiana opatrynku lub usunięciem szwów;

150 zł

Posiadamy również ofertę w 121 innych miastach. Sprawdź ceny konsultacje w innych miastach.