lek. Aleksandra Krokocka

ginekolog, ginekolog-położnik - Łódź

lek. Aleksandra Krokocka ginekolog, ginekolog-położnik

Znajomość języków: angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Aleksandra Krokocka

Lek. Aleksandra Krokocka jest absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu położnictwa i ginekologii – szkolenie odbywa w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, gdzie pełniła funkcję kierownika projektu badawczego „Udział wybranych metaloproteinaz i prolidazy w występowaniu zjawiska przedwczesnego pęknięcia błon płodowych u kobiet ciężarnych”.

Praktykowała w kraju i za granicą – brała udział w stażach w Hospital General Universitario Reina Sofía w Murcii w Hiszpanii, a także w Centro Hospitalar do Porto w Portugalii (stypendium IFMSA). Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w certyfikowanych kursach i szkoleniach tematycznych. Posiada certyfikat „Diagnostyka i postępowanie ze zmianami w obrębie szyjki macicy”. Wzięła także udział w szeregu szkoleń poświęconych diagnostyce USG.

Należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Prócz tego jest autorką i współautorką licznych prac naukowych i streszczeń zjazdowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Krokocka

Lek. Aleksandra Krokocka przeprowadza diagnostykę i leczenie chorób kobiecych narządów rodnych. Wykonuje USG ginekologiczne i USG ciąży, w tym USG połówkowe. Zajmuje się prowadzeniem ciąży. Pomaga kobietom z problemem niepłodności, z zaburzeniami miesiączkowania i endometriozą. Leczy torbiele jajników, zespół policystycznych jajników i nadżerki. Zakres świadczonych przez nią usług obejmuje badania kolposkopowe.

CODE Centrum Medyczne

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna
100
Konsultacja położnicza
od 120

Konsultacje lekarskie online

Konsultacja ginekologiczna online
konsultacja telefoniczna / czat / wideokonsultacja / Skype
120

Diagnostyka i badania

Pakiety badań profilaktycznych
Pakiet ginekologiczny
Inne nazwy:

Konsultacja ginekologiczna z cytologią

Konsultacja ginekologiczna z cytologią
150
Pakiet położniczy
USG narządów wewnętrznych
USG piersi
Inne nazwy:

100
USG ginekologiczne i położnicze
USG wczesna ciąża
120

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Aleksandra Krokocka