lek. Dorota Pietrzyk

ginekolog - Warszawa

lek. Dorota Pietrzyk ginekolog

Znajomość języków: angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Dorota Pietrzyk

Lek. Dorota Pietrzyk jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. To młoda i ambitna lekarka, która dąży do poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Aktualnie realizuje szkolenie specjalizacyjne z zakresu położnictwa i ginekologii. Ponadto jest w trakcie studiów doktoranckich. Swoją wiedzą dzieli się ze studentami polsko- i anglojęzycznymi, dla których prowadzi ćwiczenia i wykłady. Systematycznie bierze udział w organizowanych w kraju i za granicą stażach, kursach doskonalących, specjalistycznych szkoleniach oraz spotkaniach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. D. Pietrzyk

Lek. Dorota Pietrzyk świadczy usługi z zakresu położnictwa i ginekologii. Prowadzi ciąże fizjologiczne i powikłane. Wykonuje USG położnicze. Posiada doświadczenie w rozpoznawaniu przyczyn i leczeniu niepłodności. Zakres jej usług obejmuje także poradnictwo antykoncepcyjne i hormonalną terapię zastępczą. Leczy infekcje intymne i choroby kobiece.

Zdjęcia lek. Dorota Pietrzyk

Revival Clinic

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna
Konsultacja lekarska jest bezpłatna w momencie, gdy w dniu wizyty zostanie wykonany zabieg, a jego cena przekroczy 500 zł
150

Ginekologia estetyczna

Odmładzanie pochwy laserem
Konsultacja ginekologiczna - cena 150
1 zabieg 1700 PLN , 2 zabiegi 2700 PLN
Pakiet: Laserowa rewitalizacja pochwy + wysiłkowe nietrzymanie moczu:
2500 PLN (1 zabieg),
3500 PLN (2 zabiegi)
od 1 700 do 2 700 
Odmładzanie pochwy osoczem bogatopłytkowym
Konsultacja ginekologiczna - cena 150
890
Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym
Konsultacja ginekologiczna - cena 150
od 1 600 do 2 000 
Protege Intima - niechirurgiczne zmniejszanie warg sromowych
Konsultacja ginekologiczna - cena 150
2 zabiegi - 1050 PLN
600
Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym
Konsultacja ginekologiczna - cena 150
1 600
Plastyka warg sromowych mniejszych / większych
Konsultacja ginekologiczna - cena 150
od 2 900 do 4 000 
Wybielanie warg sromowych laserem
Konsultacja ginekologiczna - cena 150
2 zabiegi - 1360 PLN

Laserowe wybielanie części intymnych + ujędrnienie warg sromowych Exilis Protege Intima:
1 zabieg - 1400 zł
2 zabiegi - 2400 zł
800
Wybielanie odbytu laserem
Konsultacja ginekologiczna - cena 150
wybielanie odbytu i okolic intymnych;
1 zabieg - 1120 PLN,
2 zabiegi - 1900 PLN
700

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie nietrzymania moczu u kobiet
Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
Inne nazwy:
Konsultacja ginekologiczna - cena 150

Konsultacja ginekologiczna - cena 150
cena za pierwszy zabieg,
2 zabiegi - dopłata 1000 PLN

Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu + ujędrnienie warg sromowych Exilis Protege Intima - 2150 PLN
1 700

Premium Medical

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna
Inne nazwy:

USG ciąży powyżej 14 t.c. 200 zł USG ginekologiczne/ wczesnej ciąży 180 zł Konsultacja leczenia niepłodności 170 zł

USG ciąży powyżej 14 t.c. 200 zł
USG ginekologiczne/ wczesnej ciąży 180 zł
Konsultacja leczenia niepłodności 170 zł
170
Konsultacja z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności
170

Ginekologia estetyczna

Odmładzanie pochwy laserem
Konsultacja ginekologiczna - cena 170
Zabiegi rewitalizacji i liftingu ścian pochwy wykonywane przy pomocy platformy laserowej Mona Lisa Touch pozwalają uzyskać efekt fototermicznego, nieinwazyjnego obkurczenia i napięcia ścian pochwy do którego dochodzi w wyniku indukcji powstawania endogennego kolagenu typu I. Energia lasera stymuluje fibroblasty (komórki wytwórcze tkanki łącznej) do produkcji włókien nowego kolagenu o wysokiej wartościowości. Dochodzi do zwiększenia napięcia tkanek a błona śluzowa pochwy staje się bardziej napięta, elastyczna i jędrna.
Efekty zabiegu: leczenie atrofii pochwy, odbudowa i nawilżenie wewnętrznych ścian pochwy, poprawa wyglądu i atrakcyjności zewnętrznych narządów płciowych, leczenie objawów nietrzymania moczu.
1 500
Odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym
Konsultacja ginekologiczna - cena 170
Zabieg wykonuje się z użyciem osocza bogatopłytkowego (PRP) z krwi Pacjentki lub z użyciem kwasu hialuronowego. Zabieg ma na celu poprawę jakości życia seksualnego wielu kobiet, szczególnie tych, które odczuwają ból podczas współżycia, borykają się z suchością pochwy czy niemożnością osiągnięcia orgazmu. Procedura zabiegu nie jest skomplikowana i polega na ostrzyknięciu okolic łechtaczki i przedniej ściany pochwy. Zabieg rewitalizuje i uwrażliwia miejsca intymne, ułatwiając ich stymulację, a tym samym poprawia znacząco doznania seksualne. O-Shot zmniejsza również ból podczas współżycia – pomaga kobietom z dyspareunią. Ponadto, PRP eliminuje objawy wysiłkowego nietrzymania moczu.

Efekty zabiegu: ułatwienie osiągnięcia orgazmu zarówno łechtaczkowego jak i pochwowego, zwiększenie popędu seksualnego, lepsze odczucia seksualne, zmniejszenie bólu podczas współżycia, eliminuje objawy wysiłkowego nietrzymania moczu. Pacjentki odczuwają różnicę w kontaktach seksualnych średnio po upływie trzech tygodni od przeprowadzenia zabiegu.
od 1 200 do 1 600 
Zmniejszanie warg sromowych laserem
Konsultacja ginekologiczna - cena 170
Labioplastyka.
Laser Mona Lisa wykorzystać można również do mało inwazyjnego, precyzyjnego przecinania tkanek. Mowa tutaj o zabiegu korygującym wielkość, kształt i wygląd warg sromowych mniejszych, czyli zabiegu labioplastyki. Zabieg labioplastyki jest krótkotrwały, wymaga tylko miejscowego znieczulenia i daje doskonałe efekty kosmetyczne. Istnieje całkiem spora grupa pacjentek posiadających zbyt duże wargi sromowe. Stanowi to dla nich niejednokrotnie ogromny problem zarówno w warstwie fizycznej jak i emocjonalnej. Mają problemy z inicjacją seksualną, z prowadzeniem satysfakcjonującego życia seksualnego czy z uprawianiem sportów (jazda na rowerze, jazda konna).
Wykonanie zabiegu korekcji warg sromowych poprzedza konsultacja u specjalisty zajmującego się ginekologią estetyczną. Zabieg labioplastyki trwa około 60 minut. Labioplastyka jest w zasadzie zabiegiem bezbolesnym. Podczas zabiegu wykorzystujemy znieczulenie w formie kremu oraz nasiękowe.
3 000
Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym
Konsultacja ginekologiczna - cena 170
Modelowanie (wypełnianie) warg sromowych nie tylko poprawia estetycznie wygląd okolic intymnych ale również je ochrania. Pacjentki, które mają zbyt małe wargi sromowe większe nie posiadają dostatecznej ochrony warg sromowych mniejszych, co prowadzi do częstych infekcji bólu czy świądu okolic intymnych i okolic sromu.
Zabieg modelowania warg sromowych większych polega na wstrzyknięciu preparatu na bazie kwasu hialuronowego, powodując ich uwypuklenie. Kwas hialuronowy posiadający dodatkowe właściwości odżywcze stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, nawadnia skórę, dzięki czemu przyczynia się również do odmłodzenia obszarów poddanych terapii.
Do zabiegu wykorzystywany jest kwas hialuronowy Desirial Plus oraz Neuvia Rose.
Czas trwania zabiegu: do 30 minut.
Efekty zabiegu: zwiększenie objętości warg sromowych większych, zmiany ich kształtu, poprawa napięcia skóry.
Zalecenia po zabiegu: lekkie zaczerwienienie w okolicach nakłuwania.
Wskazania: chęć zmiany wyglądu okolic intymnych, hipotrofia lub atrofia, wiotkość skóry warg sromowych większych, duży wzgórek łonowy, rozluźnienie i przebudowa blizn po nacięciu krocza podczas porodu, utrata objętości tkanki okolic intymnych po znacznym spadku wagi ciała.
Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, infekcje okolic intymnych, stany zapalne okolic zabiegowych.
od 1 200 do 1 600 
Wybielanie warg sromowych laserem
Konsultacja ginekologiczna - cena 170
Cena za 3 zabiegi.
Rozjaśnienie okolic intymnych za pomocą lasera jest szybkim i skutecznym rozwiązaniem. Urządzenie Mona Lisa Touch wykorzystuje opatentowany rodzaj impulsu lasera. Impuls ten termicznie pobudza komórki skóry do produkcji włókien kolagenowych i przywraca tkankom elastyczność. Dzięki temu oprócz rozjaśnienia okolic intymnych osiągamy efekt odmłodzenia okolic sromu i odbytu. Efekty pojawiają się już po pierwszym naświetlaniu, jednak zalecane jest powtórzenie zabiegu w odpowiednich odstępach czasu. Zabieg nie wymaga dodatkowego znieczulenia i trwa kilkanaście minut.
Efekty zabiegu rozjaśnienie okolic intymnych, odmłodzenie okolic sromu i odbytu, odzyskanie komfortu psychicznego.
Zalecenia po zabiegu: odpowiednia higiena, wstrzemięźliwość seksualna przez kilka dni, jeśli skóra jest podrażniona zaleca się nawilżać skórę.
Wskazania: chęć wybielenia okolic intymnych.
Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, infekcje lub uszkodzenia naskórka w okolicach intymnych.
1 000
Usunięcie błony dziewiczej
Konsultacja ginekologiczna - cena 170
W Premium Medical zabieg hymenotomii wykonywany jest przez specjalistę ginekologa. Zabieg jest przeprowadzany na życzenie Pacjentki lub ze wskazań medycznych. U niektórych kobiet błona dziewicza jest szczelnie zrośnięta i zbyt masywna co uniemożliwia stosunek seksualny. Osobiste preferencje oraz obawa przed bólem czy krwawieniem powoduje, że Pacjentka sama się decyduje na zabieg. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Czas trwania zabiegu ok. 60 minut.

Efekty zabiegu: odzyskanie komfortu psychicznego, zniwelowanie bólu podczas współżycia, powrót do pełnej sprawności seksualnej.
Zalecenia po zabiegu: odpowiednia higiena pochwy, oszczędzający tryb życia, unikanie aktywności fizycznej, wstrzemięźliwość seksualna przez ok. 2 tygodnie.
Wskazania do zabiegu na życzenie Pacjentki.
Przeciwwskazania do zabiegu: cukrzyca, słaba krzepliwość krwi, stany zapalne narządów płciowych.
2 000

Antykoncepcja

Antykoncepcja dla kobiet
Założenie spirali antykoncepcyjnej Mirena
Inne nazwy:
Konsultacja ginekologiczna - cena 170

Konsultacja ginekologiczna - cena 170
Założenie wkładki Mirena z kontrolą USG i konsultacja lekarska 1 200 zł,
Założenie wkładki Mirena z kontrolą USG i konsultacja profesorska 1 400 zł
1 200
Założenie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT
Inne nazwy:
Konsultacja ginekologiczna - cena 170

Konsultacja ginekologiczna - cena 170
1 050
Założenie wkładki antykoncepcyjnej Jaydess
Inne nazwy:
Konsultacja ginekologiczna - cena 170

Konsultacja ginekologiczna - cena 170
Założenie wkładki Jaydess z kontrolą USG i konsultacja lekarska 1 200 zł,
1 200
Założenie wkładki antykoncepcyjnej Levosert
Inne nazwy:
Konsultacja ginekologiczna - cena 170

Konsultacja ginekologiczna - cena 170
800
Usunięcie wkładki / implantu antykoncepcyjnego
Inne nazwy:
Konsultacja ginekologiczna - cena 170

Konsultacja ginekologiczna - cena 170
Usunięcie wkładki antykoncepcyjnej 180 zł,
Usunięcie wkładki antykoncepcyjnej z konsultacją profesorską 500 zł,
Wyjęcie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT 400 zł,
Wyjęcie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT założonego w Premium Medical 200 zł
od 200 do 500 
Założenie klasycznej wkładki antykoncepcyjnej
Inne nazwy:
Konsultacja ginekologiczna - cena 170

Konsultacja ginekologiczna - cena 170
Założenie wkładki z kontrolą USG i konsultacja lekarska (wkładka pacjentki) 500 zł,
Założenie wkładki z kontrolą USG i konsultacja profesorska (wkładka pacjentki) 700 zł,
od 500 do 700 

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie nietrzymania moczu u kobiet
Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
Inne nazwy:
Konsultacja ginekologiczna - cena 170

Konsultacja ginekologiczna - cena 170
Powtórny zabieg (do pół roku)- 1000 zł
Laser Mona Lisa można również z powodzeniem wykorzystywać do leczenia zmian atroficznych w obrębie pochwy u kobiet w wieku około- i postmenopauzalnym jak również do leczenia objawów wysiłkowego nietrzymania moczu. Działanie lasera powoduje odtwarzanie się włókien kolagenowych w okolicy cewki moczowej co prowadzi do jej lepszego podparcia i zmniejszenia lub zaniku epizodów mimowolnego gubienia porcji moczu.
Zabieg wykonujemy przy pomocy specjalnych głowic wprowadzanych do pochwy lub działających na zewnątrz. Energia lasera działa bezpośrednio na ściany pochwy powodując wystąpienie dużej ilości mikrourazów precyzyjnie rozmieszczonych w obrębie całej błony śluzowej. Skutkuje to powstawaniem nowych komórek produkujących kolagen oraz nowych gruczołów. Dochodzi zatem do gruntownej przebudowy i odbudowy błony śluzowej pochwy.
Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga użycia znieczulenia, po 3-5 dniach można wracać do normalnej aktywności seksualnej.
1 500

Leczenie niepłodności

Leczenie niepłodności u kobiet
USG monitorowanie owulacji w leczeniu niepłodności
Inne nazwy:
Konsultacja z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności - cena 170

Konsultacja z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności - cena 170
100

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Dorota Pietrzyk