lek. Karolina Małek-Stelmachowska

chirurg plastyczny - Kielce, Kraków

lek. Karolina Małek-Stelmachowska chirurg plastyczny

Znajomość języków: polski, angielski, norweski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. med. Karolina Małek-Stelmachowska 

Lek. med. Karolina Małek - Stelmachowska ukończyła z wyróżnieniem Pomorski Uniwersytet Medyczny, a następnie odbyła szkolenie specjalizacyjne w zakresie chirurgii plastycznej, w Oddziale Chirurgii Plastycznej w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w czasie wieloletniej pracy w Małopolskim Centrum Oparzeniowo-Plastycznym, Replantacji Kończyn z Ośrodkiem Terapii Hiperbarycznej w Krakowie Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera, aktualnie na stanowisku starszego asystenta. Jest także wykładowcą akademickim, koordynatorem kursów specjalizacyjnych dla chirurgów ogólnych i chirurgów plastycznych oraz autorką publikacji naukowych i doniesień zjazdowych. Swoją wiedzę i umiejętności poszerza poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach i konferencjach, a także w trakcie staży krajowych i zagranicznych.

Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Sekcji Rekonstrukcyjnej przy Towarzystwie Chirurgów Polskich.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. K. Małek-Stelmachowska 

Lek. Karolina Małek - Stelmachowska przeprowadza liczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Swoim pacjentom oferuje wygładzanie zmarszczek i korekcję rysów twarzy przy pomocy preparatów toksyny botulinowej oraz wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, leczenie nadpotliwości, zabiegi modelowania ust oraz owalu twarzy, jak również mezoterapię igłową twarzy, szyi i dekoltu. Do zabiegów odmładzających wykorzystuje także nici liftingujące. Przeprowadza szereg zabiegów i plastycznych operacji chirurgicznych, m.in. korekcji nosa, powiek górnych i dolnych, małżowin usznych czy powłok brzusznych. Wykonuje operacje powiększania i redukcji piersi, chirurgiczny lifting twarzy, jak również korektę ginekomastii. Usuwa zmiany skórne, zarówno barwnikowe, jak i o charakterze nowotworowym oraz koryguje blizny i przykurcze pooparzeniowe. W obszarze szczególnych zainteresowań lek. med. Karoliny Małek - Stelmachowskiej znajduje się mikrochirurgia ręki i głowy.

Zdjęcia lek. Karolina Małek-Stelmachowska

Plus Med

SCM Estetic

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Karolina Małek-Stelmachowska