O specjaliście

Lek. med. Karolina Małek - Stelmachowska ukończyła z wyróżnieniem Pomorski Uniwersytet Medyczny, a następnie odbyła szkolenie specjalizacyjne w zakresie chirurgii plastycznej, w Oddziale Chirurgii Plastycznej w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w czasie wieloletniej pracy w Małopolskim Centrum Oparzeniowo-Plastycznym, Replantacji Kończyn z Ośrodkiem Terapii Hiperbarycznej w Krakowie Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera, aktualnie na stanowisku starszego asystenta. Jest także wykładowcą akademickim, koordynatorem kursów specjalizacyjnych dla chirurgów ogólnych i chirurgów plastycznych oraz autorką publikacji naukowych i doniesień zjazdowych. Swoją wiedzę i umiejętności poszerza poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach i konferencjach, a także w trakcie staży krajowych i zagranicznych.

Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Sekcji Rekonstrukcyjnej przy Towarzystwie Chirurgów Polskich.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. K. Małek-Stelmachowska 

Lek. Karolina Małek - Stelmachowska przeprowadza liczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Swoim pacjentom oferuje wygładzanie zmarszczek i korekcję rysów twarzy przy pomocy preparatów toksyny botulinowej oraz wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, leczenie nadpotliwości, zabiegi modelowania ust oraz owalu twarzy, jak również mezoterapię igłową twarzy, szyi i dekoltu. Do zabiegów odmładzających wykorzystuje także nici liftingujące. Przeprowadza szereg zabiegów i plastycznych operacji chirurgicznych, m.in. korekcji nosa, powiek górnych i dolnych, małżowin usznych czy powłok brzusznych. Wykonuje operacje powiększania i redukcji piersi, chirurgiczny lifting twarzy, jak również korektę ginekomastii. Usuwa zmiany skórne, zarówno barwnikowe, jak i o charakterze nowotworowym oraz koryguje blizny i przykurcze pooparzeniowe. W obszarze szczególnych zainteresowań lek. med. Karoliny Małek - Stelmachowskiej znajduje się mikrochirurgia ręki i głowy.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje lek. Karolina Małek-Stelmachowska, wraz z cennikiem usług.

Centrum Medyczne Plus Med, Kielce

Centrum Medyczne Plus Med

Kielce, ul. Warszawska 21
9,2 / 10   •   Znakomita   •  234 opinii
lek. Karolina Małek-Stelmachowska
lek. Karolina Małek-Stelmachowska
Umów wizytę w Centrum Medyczne Plus Med:

  Publikacje

  Poniżej prezentujemy publikacje, których treść została zweryfikowana przez lek. Karolina Małek-Stelmachowska.

  Operacje plastyczne powiek

  Operacje plastyczne powiek

  Zuzanna Suliga - Autor Kliniki.pl

  Zuzanna Suliga

  Powiększanie piersi implantami - kiedy widoczne są ostateczne efekty zabiegu?

  Powiększanie piersi implantami - kiedy widoczne są ostateczne efekty zabiegu?

  Olga Szymkowiak - Autor Kliniki.pl

  Olga Szymkowiak