O specjaliście

Dr n. med. Tomasz Basta jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Studia skończył w 2004 roku, otrzymując prawa do wykonywania zawodu. W 2012 roku uzyskał specjalizację w dziedzinie położnictwa i ginekologii i od tej pory sukcesywnie podnosi kwalifikacje oraz poszerza umiejętności w zakresie ginekologii i ginekologii plastycznej. 

Doświadczenie zawodowe zdobywał, między innymi, w Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy oraz w Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Doktor sukcesywnie poszerza wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach organizowanych w kraju oraz poza jego granicami. Posiada wiele certyfikatów potwierdzających jego umiejętności praktyczne i kwalifikacje zawodowe. Ponadto doktor Basta jest autorem i współautorem wielu publikacji i doniesień naukowych, a także sam organizuje i prowadzi szkolenia dla innych lekarzy, na którym dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą. Występował gościnnie na wielu wykładach i kongresach medycznych.

Doktor Basta należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. T. Basta

Dr n. med. Tomasz Basta oferuje pacjentkom usługi z zakresu ginekologii plastycznej. Do oferty jego gabinetu należą zabiegi plastyki warg sromowych mniejszych i większych oraz waginoplastyka (plastyka ścian pochwy i krocza), zalecana szczególnie pacjentkom po obrażeniach okołoporodowych. Doktor zajmuje się plastyką poporodowych uszkodzeń krocza oraz oferuje pacjentkom zabiegi pomniejszania średnicy i odtwarzania prawidłowego wejścia do pochwy. Przeprowadza zabiegi odtworzenia oraz usunięcia lub nacięcia błony dziewiczej. Proponuje pacjentkom małoinwazyjne zabiegi ginekologii estetycznej, które poprawiają nie tylko wygląd miejsc intymnych, ale również ich funkcjonalność i podwyższają jakość współżycia. Wykonuje zabiegi clitoroplastyki, czyli uwypuklenia ukrytej pod fałdami skóry części łechtaczki w celu poprawy jakość doznań seksualnych. Przeprowadza zabiegi usuwania wad wrodzonych narządów płciowych oraz liporedukcję okolic intymnych.

Doktor Basta proponuje swoim pacjentkom nieinwazyjne zabiegi laseroterapii. W ten sposób przeprowadza, między innymi, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu oraz zabiegi ujędrniania i obkurczania pochwy. Wykonuje również laserowe wybielanie, modelowanie i rewitalizację warg sromowych. Ponadto w ofercie jego gabinetu znajdują się zabiegi zmniejszania i zwiększania objętości warg sromowych. Doktor przeprowadza zabiegi powiększania punktu G. Swoim pacjentkom proponuje także laserowe zabiegi usuwania nadżerek, polipów oraz dysplazji szyjki macicy.

Doktor Basta konsultuje ciężarne pacjentki, oferując im opiekę okołooporodową. Prowadzi ciąże zarówno fizjologiczne, jak i wysokiego ryzyka. Przeprowadza kompleksową diagnostykę niepłodności. Wykonuje badania USG piersi, badania kolposkopowe oraz biopsje endometrium. Pobiera cytologię i wymazy. Zakłada wkładki hormonalne i bez hormonów, zajmuje się również wszczepianiem implantów antykoncepcyjnych.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje dr n. med. Tomasz Basta, wraz z cennikiem usług.

Intima Clinic, Kraków

Intima Clinic

Kraków, ul. Grzegórzecka 67C lok. U11
9,4 / 10   •   Znakomita   •  4647 opinii
dr n. med. Tomasz Basta
dr n. med. Tomasz Basta
Umów wizytę w Intima Clinic:
 • Konsultacje

  Konsultacja ginekologiczna
  konsultacja ginekologiczna + USG - 400 złkonsultacja ginekologiczna + USG dopochwowe + USG piersi - 500 zł
  300
  Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej
  Konsultacja w zakresie ginekologii plastycznej - 250-350 zł
  350
  Konsultacja w zakresie ginekologii onkologicznej
  300
  Konsultacja lekarska w związku z antykoncepcją awaryjną + recepta
  cena uzależniona od lekarza
  350
 • Urologia

 • Ginekologia

 • Ginekologia estetyczna

 • Antykoncepcja

 • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

 • Leczenie niepłodności

 • Medycyna estetyczna

 • Diagnostyka i badania


Publikacje

Poniżej prezentujemy publikacje, których treść została zweryfikowana przez dr n. med. Tomasz Basta.

Zwężanie pochwy laserem

Zwężanie pochwy laserem

Joanna Wróbel

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Jacek Noszczyk - Autor Kliniki.pl

Jacek Noszczyk

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym

Joanna Wróbel


Certyfikaty

Lista 7 certyfikatów otrzymanych przez dr n. med. Tomasz Basta, potwierdzające kwalifikacje specjalisty.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…