ZOL dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Albertynek
Wrocław, ul. gen. Romualda Traugutta 54
+48 71 … pokaż numer
- Geriatria
- Rehabilitacja medyczna
- Farmakologia kliniczna
- Pełny zakres usług »

To Twoja placówka?
Edytuj profil
Zakres usług
Poniżej znajduje się zakres usług oferowany przez placówkę ZOL dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Albertynek z Wrocławia.
Stacjonarna długoterminowa opieka pielęgnacyjna
Rehabilitacja stacjonarna
Produkty lecznicze
Usługi rehabilitacyjne
Opinie pacjentów
(2 opinie)
T
Tomek z Poznania
23 maja 2025
•
Użytkownik zweryfikowany

Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Dorosłych prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Albertynek,
Wrocław
Osoby oceniające negatywnie placówkę, są całkowicie bezkrytyczne i moim zdaniem egoistyczne do granic możliwości. Jeżeli się nie podoba opieka, to proszę sobie znaleźć jakiś dom na NZOZ, wtedy możecie krytykować ile wlezie.
Ja dziękuję siotrom Albertynkom za to, że oddają swoje życie, aby opiekować się strszymi osobami, które same nie są w stanie o siebie zadbać i często są w bardzo złym stanie zdrowia. Trzeba nie mieć żadnej epatii, aby pisać te bzdury, co przeczytałem. Wdzięczność i tylko wdzięczność za to co robią. A nie ocenianie i gadanie i gadanie i gadanie.
Ocena specjalisty
Ocena leczenia:
Przydatna opinia?
(1)
(0)
O
Ola
7 czerwca 2022
•
Użytkownik zweryfikowany

Ocena placówki
Bardzo słaba
Ocena wizyty:
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Dorosłych prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Albertynek,
Wrocław
Brak opieki, zainteresowania osobami leżącymi, zaniedbywanie pacjentów, karygodne odżywanie się personelu, pielęgniarki z pretensjami o wszystko, nie przejmują się pacjentami, nie zwracają uwagi na to czy i ile ktoś je, mycie raz w tygodniu. Karygodne!!!
Ocena specjalisty:
Lekarz przychodzi pyta czy wszystko dobrze i wychodzi. Brak rehabilitacji dla osób leżących.
Ocena leczenia:
Karygodne! Nawet interwencje u sióstr nic nie dają. Zawsze "wszystko jest w porządku".
Przydatna opinia?
(5)
(2)
Kontakt
Kontakt telefoniczny z placówką:
+48 71 … pokaż numer
Adres placówki
ZOL dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Albertynekul. gen. Romualda Traugutta 54
50-418 Wrocław
Dojazd i mapa
Sprawdź, gdzie dokładnie znajduje się placówka ZOL dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Albertynek na poniższej mapie miasta Wrocław.Najczęstsze pytania o placówkę ZOL dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Albertynek
-
Jakie usługi oferuje ZOL dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Albertynek?
Placówka ZOL dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Albertynek z Wrocławia posiada w oferowanych usługach 4 pozycje, m.in z zakresu: geriatria, rehabilitacja medyczna oraz farmakologia kliniczna - sprawdź wszystkie usługi »
-
Jak skontaktować się z placówką ZOL dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Albertynek?
ZOL dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Albertynek znajduje się we Wrocławiu, ul. gen. Romualda Traugutta 54.
ZOL dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Albertynek
Wrocław, ul. gen. Romualda Traugutta 54
Nie możemy pokazać numeru telefonu placówki, ponieważ nie współpracuje ona aktualnie z portalem Kliniki.pl