ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

4,3 / 5  - 970 opinii
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Aparatura, sprzęt zabiegowy ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Zabieg, operacja ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Wnętrza, wystrój ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Aparatura, sprzęt zabiegowy ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Wnętrza, wystrój ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Gabinet zabiegowy ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Zabieg, operacja ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Zabieg, operacja ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Zabieg, operacja ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Zabieg, operacja ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Zabieg, operacja ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Aparatura, sprzęt zabiegowy ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Pacjenci ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Pacjenci ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Pacjenci ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Zabieg, operacja ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Zabieg, operacja ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Zabieg, operacja ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Zabieg, operacja ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Logo artClinique

Opis placówki

Europejskie Centrum Zdrowia i Urody ArtClinique jest nowoczesną placówką, zlokalizowaną w niewielkiej odległości od centrum historycznego miasta Krakowa. Unikalne połączenie Centrum Zdrowia i Centrum Urody sprawia, że nasi Pacjenci mają dostęp do szerokiej gamy różnorodnych zabiegów oraz badań diagnostycznych w jednym miejscu, co stanowi znaczną oszczędność czasu oraz pozwala w sposób kompleksowy zadbać o siebie. Dążymy do zapewnienia Pacjentom usług doskonałej jakości, przy jednoczesnej trosce o ich komfort i dobre samopoczucie. Naszą najwyższą wartością jest satysfakcja: Pacjenta – który przy pomocy doświadczonych specjalistów może odzyskać zdrowie, dobre samopoczucie oraz zadowolenie z siebie, oraz lekarza – który w trakcie pracy realizuje swoją pasję i czerpie satysfakcję ze skuteczności wykonywanych zabiegów. Wszystkie konsultacje specjalistyczne i zabiegi przeprowadzane są w miłej, pełnej ciepła atmosferze, a nasi lekarze zawsze cierpliwie odpowiadają na pytania Pacjentów, rozwiewając ich wątpliwości i rzetelnie przedstawiając możliwe metody leczenia.

Naszym atutem jest doświadczona kadra lekarska, w skład której wchodzą specjaliści z różnych dziedzin medycyny, w tym chirurgii ogólnej, naczyniowej i plastycznej, kardiologii, dermatologii czy ginekologii. Ich wiedza, doświadczenie oraz pasja, z jaką traktują swoją pracę sprawiają, że cieszą się szacunkiem i zaufaniem Pacjentów, a potwierdzeniem ich kompetencji jest członkostwo w licznych prestiżowych towarzystwach naukowych oraz imponująca liczba odbytych kursów i szkoleń specjalistycznych. Dużą wagę przywiązujemy także do wyposażenia naszych gabinetów: nowoczesny sprzęt najwyższej klasy umożliwia nam przeprowadzenie szerokiej gamy różnorodnych badań specjalistycznych (m.in. badania kardiologiczne, USG, EKG), co pozwala na bardziej wnikliwą ocenę stanu zdrowia Pacjenta oraz ułatwia postawienie prawidłowej diagnozy. Naszym Pacjentom oferujemy także ponad 300 badań laboratoryjnych, wśród których znajdują się zarówno podstawowe analizy, jak i zaawansowane badania metaboliczne i genetyczne.

Oprócz diagnostyki i leczenia w naszej ofercie znajduje się także szeroki wybór zabiegów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, dzięki którym nasi Pacjenci mogą spełnić marzenia o pięknym wyglądzie. Wykonujemy plastykę powłok brzusznych, korekcję kształtu piersi i zabiegi modelowania sylwetki, a wiele zabiegów medycyny estetycznej przeprowadzamy z użyciem najnowocześniejszego sprzętu (m.in. platforma DS Body Tite, laser CO2). Szczególnym zainteresowaniem cieszą się zabiegi korekcji powiek, uszu i nosa: w zakresie tych procedur otrzymujemy wyjątkowo dużo zwrotnych informacji od zadowolonych Pacjentek i Pacjentów.Udzielamy także konsultacji w zakresie dietetyki i wykonujemy zabiegi wspomagające odchudzanie, a odwiedzającym nas Paniom oferujemy usługi z zakresu kosmetologii i wizażu.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dbamy o to, by nasza klinika wyposażona była w nowoczesny sprzęt najwyższej jakości, umożliwiający przeprowadzanie skutecznych, bezpiecznych i minimalnie inwazyjnych zabiegów. Posiadamy także wysokiej klasy urządzenia diagnostyczne i sprzęt medyczny, dzięki któremu naszym Pacjentom możemy zapewnić kompleksową diagnostykę i skuteczniejsze leczenie. Na wyposażeniu gabinetów ArtClinique znajdują się m.in.:

 • Aparat ultrasonograficzny Color Doppler – wysokiej klasy aparat, umożliwiający przeprowadzenie szerokiego zakresu badań ultrasonograficznych: USG położnicze, echo serca, USG tkanek miękkich, kości i stawów, a także badania w ramach diagnostyki chorób układu krążenia.
 • Aparat do elektrokardiografii – nowoczesne urządzenie, wykorzystywane w diagnostyce kardiologicznej. Dzięki cyfrowej jakości oraz elektronicznej analizie zapisu umożliwia prowadzenie skutecznej diagnostyki chorób serca.
 • EKG Holter – umożliwia prowadzenie zapisu pracy serca Pacjenta przez 24 godziny na dobę, przez okres do siedmiu dni. Wykorzystywany w diagnostyce schorzeń kardiologicznych takich jak arytmia serca, choroba niedokrwienna serca, astma oskrzelowa, dusznica czy powikłania w przebiegu zapalenia mięśnia sercowego.
 • Holter ciśnieniowy – urządzenie, wykorzystywane w diagnostyce nadciśnienia pierwotnego i wtórnego oraz do monitoringu farmakologicznego w przebiegu choroby nadciśnieniowej. Umożliwia prowadzenie dobowego zapisu wartości ciśnienia tętniczego krwi.
 • Aparat do krioterapii – nowoczesne urządzenie, wykorzystywane w zabiegach z zakresu dermatologii do wymrażania zmian skórnych za pomocą zimnego podtlenku azotu.
 • Laser CO2 – wykorzystywany w zabiegach chirurgicznych, a także z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki wiązce światła o odpowiednich parametrach umożliwia usuwanie z powierzchni skóry zmian chorobowych oraz korekcję blizn i niedoskonałości.
 • Platforma DS Body Tite – najnowocześniejsze na świecie urządzenie do modelowania sylwetki. Wykorzystuje energię fal radiowych do likwidacji komórek tłuszczowych i jednoczesnego liftingu skóry. Dzięki zestawowi przystawek umożliwia przeprowadzenie wielu różnorodnych zabiegów na twarz i ciało, takich jak liposukcja z lipolizą i liftingiem, lifting skóry twarzy, bezinwazyjny lifting ekspresowy czy redukcja cellulitu, przy pomocy platformy Body Tite można także przeprowadzić lifting powiek, usuwanie zmarszczek dookoła ust, usuwanie lub redukcję cellulitu, jak rónież nieinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej poprzez nieodwracalne usuwanie adipocytów.
 • Aparat do koagulacji – nowoczesne urządzenie, służące do zamykania naczyń krwionośnych w trakcie zabiegu, co pozwala na zmniejszenie utraty krwi oraz redukuje uszkodzenie sąsiednich tkanek.
 • Pro 4w1 Lesthezone – nowoczesne urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej, wyposażone w zestaw głowic diamentowych, umożliwiających przeprowadzenie takich zabiegów jaki peeling kawitacyjny czy sonoforeza. Mechanicznie złuszcza naskórek i usuwa jego martwe komórki, skutecznie przywracając skórze zdrowy, promienny wygląd.
 • Urządzenie do mezoterapii bezigłowej – pozwala na precyzyjne wprowadzenie aktywnych składników wgłąb skóry. Dzięki zastosowaniu mikroprądów prowadzi do powstawania w skórze mikroporów, przez które składniki przedostają się do jej głębszych warstw, a wykorzystanie różnej wielkości aplikatorów umożliwia stosowanie zabiegu w różnych rejonach ciała.
 • Kamera Shark Vision – niezwykle dokładna kamera, pozwalająca na precyzyjną ocenę kondycji skóry. Umożliwia określenie stanu komórek oraz wieku biologicznego skóry, a także wykonanie zdjęć problematycznego obszaru po podłączeniu jej do komputera.
 • Laser diodowy Hialurox – najnowocześniejsze urządzenie do bezbolesnej aplikacji kwasu hialuronowego wgłąb naskórka dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć laseroterapii. Zabiegi z wykorzystaniem aparatu stanowią doskonałą alternatywę dla metody iniekcyjnej i pozwalają w sposób bezinwazyjny odmłodzić, rozświetlić i wygładzić skórę.
 • IPL RF Medical – urządzenie łączące w sobie działanie dwóch technologii: IPL (intensywnego pulsującego światła) i działania fali bipolarnej. Posiada płynną regulację mocy oraz dwie głowice, umożliwiające przeprowadzenie szerokiego zakresu zabiegów, w tym trwałego usuwania owłosienia, redukcji przebarwień, zmarszczek i rumienia, odmładzania skóry, zamykania naczynek oraz zamykania rozszerzonych porów.
 • Spherofill TactiscTM – najnowocześniejsze urządzenie do podawania wypełniaczy, wykorzystujące zjawisko dwubiegunowej fali elektromagnetycznej. Aparat pozwala na bezbolesne podawanie wypełnień, które po aplikacji tego rodzaju utrzymują się wielokrotnie dłużej w porównaniu do zatsrzyków.
 • Laser diodowy Depi Soprano – nowoczesny laser diodowy, który umożliwia przeprowadzanie wyjątkowo skutecznych zabiegów usuwania owłosienia dzięki wykorzystaniu fali o długości 808 nm. Zabieg z zastosowaniem tego lasera charakteryzuje się nie tylko wysoką skutecznością, ale także krótszym czasem trwania i śladową bolesnością.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Komfort i dobre samopoczucie Pacjentów w trakcie wizyty w klinice jest dla nas najważniejsze, dlatego placówkę wyposażyliśmy w szereg udogodnień, dokładamy też wszelkich starań, by w ArtClinique zawsze panowała miła, pełna ciepła atmosfera. Do najważniejszych udogodnień należą:

 • Nowoczesne wnętrza – Europejskie Centrum Zdrowia i Urody ArtClinique mieści się w nowoczesnych, przestronnych wnętrzach, zaprojektowanych i wyposażonych według najwyższych standardów dla tego typu placówek, a przy tym znajduje się w historycznej dzielnicy Krakowa - na Kazimierzu.
 • Doskonale wyposażone gabinety – nasze gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy, dzięki czemu naszym Pacjentom możemy zaoferować pełną diagnostykę, skuteczne leczenie oraz nowoczesne, minimalnie inwazyjne zabiegi.
 • Przestronna poczekalnia – na zabiegi nasi Pacjenci oczekują w przestronnej, eleganckiej poczekalni z dostępem do najnowszej prasy, gdzie mogą odprężyć się i zrelaksować.
 • Szeroki zakres zabiegów – naszym atutem jest szeroki zakres zabiegów medycznych i kosmetologicznych, dostępnych w jednym miejscu, co stanowi znaczną oszczędność cennego czasu naszych Pacjentów.
 • Kompleksowe badania laboratoryjne – w ArtClinique przeprowadzamy szeroki wachlarz różnorodnych badań i analiz diagnostycznych, które niejednokrotnie ułatwiają postawienie trafnej diagnozy i pozwalają na przyspieszenie procesu leczenia. Próbki do badania pobierane są w naszej placówce, a następnie wysyłane do analizy w specjalistycznych laboratoriach w Polsce i za granicą. Naszym Pacjentom oferujemy zarówno badania podstawowe, takie jak analiza krwi czy moczu, jak i zaawansowane analizy, przeprowadzane w laboratoriach na terenie Niemiec i Stanów Zjednoczonych (profil bazowy jelita, badania obciążenia stresem, obszerne badania z zakresi anti-aging, badania genetyczne). Każdemu badaniu towarzyszy obszerny komentarz, opracowany przez zespół lekarzy-specjalistów.
 • Zabiegi na raty – naszym polskim Pacjentom oferujemy możliwość skorzystania z dogodnego, nisko oprocentowanego kredytu na zabiegi lecznicze i kosmetologiczne, a wszystkie formalności, związane z udzielaniem kredytu są ograniczone do minimum.
 • Dla Pacjenta zagranicznego – nasz personel porozumiewa się w języku angielskim i niemieckim, na życzenie Pacjenta pomaga także w organizacjiczasu w Krakowie oraz interesujących turystycznie okolicznych miejscowościach.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody w Krakowie.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Leczenie zaburzeń odżywiania

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

Pacjenci ArtClinique mają do wyboru szeroki zakres zabiegów medycznych, kosmetologicznych oraz z zakresu chirurgii plastycznej. Przeprowadzamy zabiegi małej chirurgii oraz drobne zabiegi dermatologiczne, w tym usuwanie zmian laserem CO2, metodą krioterapii i elektrokoagulacji, wykonujemy także badania histopatologiczne pobranych materiałów. Przeprowadzamy pełen zakres zabiegów z zakresu ginekologii, w tym cytologię, kolposkopię, USG ciąży, badania prenatalne i genetyczne, a także badania z zakresu endokrynologii ginekologicznej. Naszym Pacjentkom oferujemy kompleksową opiekę ginekologiczno-położniczą, obejmującą m.in. diagnostykę ginekologiczną, regulację cyklu hormonalnego, diagnostykę niepłodności, stymulację i monitorowanie owulacji oraz prowadzenie ciąży. Wykonujemy zabiegi z zakresu ortopedii i traumatologii (korekcje paluchów koślawych, zabiegi artroskopowe) a także masaże lecznicze, terapeutyczne, sportowe, ujędrniające oraz limfatyczne. W ramach Poradni Diagnostyki i Leczenia Chorób Piersi przeprowadzamy USG piersi, biopsję guzów piersi, małoinwazyjne leczenie guzków i torbieli piersi oraz ich usuwanie w znieczuleniu miejscowym.

W naszej ofercie znajduje się także szeroki wachlarz zabiegów chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Paniom niezadowolonym z kształtu swojego biustu proponujemy zabiegi korekcji kształtu i rozmiaru piersi, przeprowadzamy także zabiegi mastopeksji, czyli podnoszenia gruczołów piersiowych bez jednoczesnej korekcji ich wielkości, co daje efekt „odmłodzenia” piersi. Wykonujemy zabiegi modelujące oraz ujędrniające z zastosowaniem nowoczesnego urządzenia Body Tite, a także zabiegi chirurgii plastycznej w obrębie twarzy: korekcję kształtu uszu, nosa i ust, modelowanie owalu twarzy, usuwanie znamion i zmian skórnych. Przeprowadzamy nowoczesne, nieinwazyjne zabiegi antycellulitowe oraz innowacyjny lifting i odmładzanie skóry twarzy, szyi i dekoltu przy pomocy urządzenia Fractora. Likwidujemy zmarszczki i objawy starzenia się skóry iniekcjami botoksu i preparatów kwasu hialuronowego, wykonujemy zabiegi mezoterapii, mikrodermabrazji i peelingi medyczne. Naszym Pacjentkom oferujemy szeroki zakres usług z zakresu kosmetologii: zabiegi na twarz z zastosowaniem serum Czysty Tlen i aparatu Hialurox, modelowanie owalu twarzy falami radiowymi, depilację laserową, wybielanie zębów metodą Smilite, a także oczyszczanie organizmu Body Detox, makijaż permanentny oraz zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy.

Co leczymy

Pacjentom naszej kliniki oferujemy leczenie wielu schorzeń z różnych dziedzin medycyny. Przeprowadzamy diagnostykę i leczenie chorób kardiologicznych, takich jak choroba niedokrwienna serca, arytmia, dusznica czy astma oskrzelowa, a w trakcie leczenia stosujemy szeroki zakres badań z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu (EKG, EKG Holter, Holter ciśnieniowy). Leczymy choroby dermatologiczne, w tym trądzik, łuszczycę i różne odmiany grzybic, przeprowadzamy leczenie blizn przerosłych i łysienia plackowatego. W naszej ofercie znajduje się leczenie żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii, a także elektrokoagulacja „pajączków” i naczynek. Pacjentom oferujemy konsultacje i leczenie schorzeń z zakresu psychologii i psychiatrii (nerwice, psychozy, depresja, zaburzenia odżywiania), zajmujemy się też leczeniem chorób urologicznych. Udzielamy porad i konsultacji chirurgicznych, przeprowadzamy kwalifikacje do leczenia operacyjnego, zajmujemy się także konsultacjami specjalistycznymi w zakresie chorób, związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego (padaczka, migrena, stwardnienie rozsiane, udar mózgu, encefalopatia wątrobowa).

Istotnym elementem naszej oferty jest leczenie nadwagi i otyłości, w skład którego wchodzą konsultacje dietetyczne, opracowanie diety, kontrolę lekarską w trakcie trwania kuracji a także masaże lecznicze i ujędrniające. Program odchudzający uzupełniamy nowoczesnymi zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, które umożliwiają redukcję cellulitu, korektę powłok brzusznych oraz likwidację nadmiaru pozostałej po odchudzaniu skóry. Przeprowadzamy też chirurgiczne leczenie otyłości olbrzymiej oraz zespołu metabolicznego. Naszym Pacjentom oferujemy konsultacje i leczenie schorzeń z zakresu ortopedii i traumatologii, w tym leczenie chorób zwyrodnieniowych stawów, leczenie urazów sportowych stawów i mięśni, a także kwalifikacje do zabiegów operacyjnych.

Opinie z internetu

Placówka ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.3 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 970 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,3

970 ocen
(z 4 źródeł)
4,7 / 5  (23 ocen placówki na Kliniki.pl)
3,8 / 5  (25 ocen placówki na Google.pl)
3,7 / 5  (6 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (916 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Europejskie Centrum Zdrowia i Urody ArtClinique to placówka zajmująca się kompleksową opieką medyczną: kosmetologią, dietetyką, chirurgią plastyczną i medycyną estetyczną. Połączenie w nazwie Centrum Zdrowia i Urody nie jest przypadkowe, bo idą one w parze - dobre samopoczucie nie zależy tylko od stanu zdrowia, ale i od akceptacji swojego wyglądu oraz samooceny. Najczęściej umawiam wizyty do doktora Pabiańczyka, który głównie zajmuje się chirurgią twarzy, modelowaniem sylwetki i chirurgią piersi. Wykonuje także zabiegi korekcyjne w zakresie nosa, uszu, ust, powiek górnych i dolnych. Znaczną część wykonywanych przez tego lekarza procedur stanowią zabiegi korygujące sylwetkę, liposukcja, plastyka powłok brzusznych, przeszczepy komórek tłuszczowych oraz chirurgia narządów płciowych u kobiet i mężczyzn. Klienci są bardzo zadowoleni po skorzystaniu z pomocy Pana doktora. Podkreślają, że jest bardzo kompetentnym lekarzem, ze świetnym podejściem do pacjentów. Spokojnie i cierpliwie wyjaśnia aspekty leczenia, odpowiada na każde pytanie - klient czuje się bardzo komfortowo, a stres i napięcie ginie. Cały personel placówki jest pomocny i robi wszystko, aby pacjent czul się jak najlepiej." - Bartłomiej D. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)

Opinie pacjentów

Angelika
14 listopada 2018
5,0

Polecam

5,0 - Angelika
Profesjonalizm, wystrój, czystość, obsługa
Zabieg:  
Totalna korekcja nosa (październik 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Rafał Pabiańczyk
 
Szczegóły
Ewa
5 kwietnia 2018
4,0

Bardzo miła atmosfera i ludzie tam pracujący chcą naprawdę pomóc i znają się na tym co robią.

4,0 - Ewa
Fachowość i serdeczność 😊
Zabieg:  
Lifting nićmi PDO (marzec 2018)
 
Szczegóły
Anna
19 stycznia 2018
4,0

Pełen profesjonalizm

4,0 - Anna
Bardzo miła atmosfera.
Zabieg:  
Rekonstrukcja piersi własną tkanką tłuszczową (styczeń 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Rafał Pabiańczyk
 
Szczegóły
Alina
22 grudnia 2017
4,0

Pozytywna

4,0 - Alina
Jakość udzielenia informacji
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (grudzień 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Rafał Pabiańczyk
 
Szczegóły
Ryszard H
8 listopada 2019
5,0

Panie w recepcji są miłe i sympatyczne oraz pomocne w trudnej sytuacji transportowej

5,0 - Ryszard H
dobre podejście do pacjenta. Aktywna pomoc w zamówieniu taksówki
Zabieg:  
Plastyka / zmniejszenie worka mosznowego (październik 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Dominik K. Boligłowa
 
Szczegóły
Lidia
6 grudnia 2018
5,0

Zadowolona pacjentka

5,0 - Lidia
Bardzo miłe Panie w recepcji, pomocne. Czysta i ładnie urządzona klinika
Zabieg:  
Plastyka wciągniętych brodawek piersiowych (listopad 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Rafał Pabiańczyk
 
Szczegóły
Rafał
3 grudnia 2018
5,0

Mam nadzieje ,ze nie ale jeśli będę musiał to napewno wrócę do Tourmedica

5,0 - Rafał
Profesjonalna obsługa, bardzo miła atmosfera.
Zabieg:  
Operacje plastyczne nosa (listopad 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Rafał Pabiańczyk
 
Szczegóły
Anonim
(Reggio Emilia)
4 sierpnia 2018
5,0

Dolina łez

5,0 - Anonim
Bardzo miła obsługa
Zabieg:  
Likwidacja cieni pod oczami własnym tłuszczem (lipiec 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Rafał Pabiańczyk
 
Szczegóły
Kinga
15 maja 2018
5,0

Wspaniałe

5,0 - Kinga
Pan doktor przesympatyczny, doradził i odpowiedział na każde pytanie
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (maj 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Rafał Pabiańczyk
Magda
10 sierpnia 2018
5,0

Super

5,0 - Magda
Dotyczy:  
Konsultacja ortopedyczna (lipiec 2018)
Lekarz:  
lek. Barbara Jasiewicz
 
Szczegóły

Zespół

Kadra medyczna ArtClinique to lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, uznani specjaliści w swojej dziedzinie. Ponieważ najwyższy standard oferowanych usług oraz satysfakcja Pacjentów mają dla nas znaczenie priorytetowe, systematycznie poszerzają swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, organizowanych zarówno w kraju, jak i za granicą. Medycyna to dla nich nie tylko praca, ale także pasja, dlatego wielu z nich posiada imponujące doświadczenie zawodowe, którym dzielą się z innymi lekarzami podczas aktywnego uczestnictwa w sympozjach oraz konferencjach naukowych. Ich wiedzę oraz kompetencje potwierdza członkostwo w licznych prestiżowych polskich i zagranicznych towarzystwach naukowych, wśród których warto wymienić Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskie Towarzystwo Transplantacyjne, International Transplant Coordinators Society i European Society of Surgery.

dr hab. n. med. Piotr Major

specjalista chirurgii ogólnej, bariatra

Dr n. med. Piotr Major jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, który ukończył w 2009 roku. Rok później rozpoczął specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej or... więcej »

Zadzwoń: 12 202pokaż numer

Lek. Łukasz Bełch dyplom lekarza i uprawnienia do wykonywania zawodu otrzymał w 2012 roku. Aktualnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z urologii, które realizuje w Oddziale Klinicznym Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckie... więcej »

Zadzwoń: 12 202pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody.

Certyfikaty

ArtClinique ma na swoim koncie wiele osiągnięć i powodów do dumy. Jednym z nich jest fakt, że naszym Pacjentom możemy zaoferować imponującą liczbę różnorodnych zabiegów z wielu dziedzin medycyny, a nasza klinika pozwala im w jednym miejscu zatroszczyć się zarówno o zdrowie, jak i o piękny wygląd. Stale poszerzamy naszą ofertę, wprowadzając do niej nowoczesne, skuteczne i coraz mniej inwazyjne zabiegi, przeprowadzane przy pomocy najwyższej klasy sprzętu medycznego i kosmetologicznego. Nasza klinika jest jedynym w Polsce centrum szkoleniowym i rekomendacyjnym metody Body Tite: posiadamy pełne wyposażenie sprzętowe oraz wykwalifikowanych chirurgów z przeszkoleniem i wiedzą w zakresie obsługi urządzeń, jesteśmy także jedyną polską placówką, mającą uprawnienia do szkolenia lekarzy w stosowaniu tej metody. Jako jedyni w Krakowie posiadamy nowoczesne urządzanie Hialurox, służące do aplikacji kwasu hialuronowego za pomocą zimnego lasera diodowego. Dbamy o to, by nasi Pacjenci mogli skorzystać z najnowszych osiągnięć medycyny, przy jednoczesnej nieustannej trosce o ich bezpieczeństwo w trakcie zabiegów. Dlatego nasi specjaliści wykorzystują tylko sprawdzone urządzenia, uchodzące za najlepsze i najbezpieczniejsze w swojej klasie.

Naszą dumą jest wiedza i doświadczenie lekarzy, zdobywane z pasją w najlepszych polskich i zagranicznych ośrodkach medycznych. Pracujący w ArtClinique lekarze to znani i cenieni specjaliści, z których każdy ma na swoim koncie znaczne osiągnięcia. Dr Bobrowski doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie licznych staży zawodowych na terenie Francji i Belgii, a obecnie sprawuje opiekę lekarską nad piłkarzami i hokeistami Cracovii. Prof. dr hab. n. med. Piotr Pieniążek jest jednym z najbardziej znanych i cenionych europejskich kardiologów, lekarzem o ogromnym dorobku naukowym, cieszącym się szacunkiem w kraju i poza jego granicami.

Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody