Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz

4,8 / 5  - 71 opinii
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
dr Michał Tarkiewicz - lekarz medycyny estetycznej
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz - logo

Opis placówki

Centrum Medycyny Estetycznej Dr Michał Tarkiewicz to placówka specjalizująca się w zabiegach z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej. Dlaczego Pacjenci decydują się na zabiegi w gabinecie dr Tarkiewicza?

Po pierwsze – doceniają doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście do Pacjenta.

Po drugie – szeroką i różnorodną gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W ofercie naszego centrum znajdują się np. zabiegi modelujące twarz (z zastosowaniem nici liftingujących Aptos, Happy Lift i wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej typu A) i sylwetkę (m.in. lipoliza iniekcyjna, karboksyterapia, nici liftingujące).

Po trzecie – różnorodność, innowacyjność i skuteczność urządzeń wykorzystywanych w Centrum Medycyny Estetycznej Dr Michał Tarkiewicz – m.in. aparat do mikroigłowego frakcjonowania RF Vivace, laser frakcyjny CO2 Unixel RF 30, urządzenie Veinwave, służące do poszerzonych naczynek oraz Venusian CO2 Therapy; sprzęt medyczny, przeznaczony do karboksyterapii.

Po czwarte – Pacjenci wysoko cenią w naszym gabinecie skuteczne techniki odmładzania skóry. Wykorzystujemy w tym celu wiele różnorodnych metod i urządzeń: laser frakcyjny, mikroigłowy RF, osocze bogatopłytkowe, preparaty na bazie kwasu hialuronowego najlepszych światowych marek i rozpuszczalne nici PDO, a także karboksyterapię.

Po piąte – w gabinecie dr Tarkiewicza Pacjenci mogą liczyć na pełne zaangażowanie lekarza, na indywidualne podejście do Pacjenta, na zabiegi na najwyższym europejskim poziomie.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Bogate wyposażenie gabinetu jest naszym powodem do dumy. Wśród aparatury medycznej, jaką wykorzystujemy podczas przeprowadzania zabiegów, można wyróżnić między innymi:

 • Veinwave – bardzo skuteczna i bezpieczna metoda leczenia poszerzonych naczynek, stosowana również latem. Złoty standard w leczeniu poszerzonych naczynek w rejonie twarzy, kończyn dolnych, ramion i innych części ciała. Jedyne urządzenie wykorzystujące zjawisko termokoagulacji, jakie zyskało aprobatę FDA i CE oraz zostało dopuszczone na terenie Unii Europejskiej i Stanów do leczenia wymienionych zmian naczyniowych.
 • Vivace – Mikroigłowy RF – innowacyjne urządzenie wykorzystujące zjawisko radiofrekwencji mikroigłowej. Bardzo skutecznie ujędrnia, pogrubia i wzmacnia napięcie skóry, wygładza drobne zmarszczki, zmniejsza pory i blizny. Silnie stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Zabieg można wykonywać przez cały rok, charakteryzuje się bardzo krótkim okresem rekonwalescencji. Mikroigłowa RF to nowa jakość w odmładzaniu skóry, stosowana również latem.
 • Venusian CO2 Therapy – urządzenie medyczne włoskiej firmy MBE Medical Division, wykorzystywane do karboksyterapii (procedury medycznej polegającej na śródskórnym lub podskórnym podawaniu dwutlenku węgla poprzez szereg mikronakłuć). Otrzymało akceptację Ministerstwa Zdrowia, prócz tego posiada certyfikat Komisji Europejskiej. Karboksyterapia – najskuteczniejsza znana metoda leczenia tzw. cellulitu. Poparta licznymi badaniami i publikacjami naukowymi. Doskonale przebadana, bezpieczna, ekologiczna i tania.
 • Laser frakcyjny CO2 Unixel RF 30 – poprzez kontrolowane uszkadzanie skóry stymuluje procesy naprawcze, produkcję nowych włókien kolagenowych i przebudowę skóry właściwej. Dzięki procedurom z zastosowaniem lasera frakcyjnego CO2 można leczyć przebarwienia, wiotkość skóry, drobne zmarszczki, blizny, rozstępy i wiele innych.
 • Venus Legacy – urządzenie łączące w sobie działanie kilku technologii: multipolarnej fali radiowej (RF), impulsowego pola magnetycznego (PEMF), technologii Varilpulsetm oraz Real Time Thermal Feedback (podniesienie temperatury tkanki w czasie rzeczywistym). Zabiegi z użyciem aparatu służą zwiększeniu napięcia skóry, wymodelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu i stymulacji kolagenu do odbudowy.

Udogodnienia dla pacjentów

Często wspominamy, że Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz to placówka, w której komfort i zadowolenie Pacjentów to kwestie priorytetowe. Oto kilka udogodnień, dzięki którym nasi Pacjenci jeszcze chętniej do nas przychodzą:

 • Nowoczesne gabinety – wszystkie zabiegi przeprowadzamy w nowych, komfortowych gabinetach zaprojektowanych tak, aby Pacjenci czuli się u nas bezpiecznie, a zarazem luksusowo. Gabinety wyposażone są w najnowszy sprzęt medyczny renomowanych producentów. Siedziba znajduje się w nowoczesnym budynku, z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych.
 • Bogata oferta – starając się pomóc naszym Pacjentom w rozwiązywaniu wszystkich dolegliwości, stale poszerzamy ofertę zabiegów. Na bieżąco zapoznajemy się z najnowszymi technikami leczenia i zdobywamy uprawnienia do posługiwania się kolejnymi urządzeniami medycznymi.
 • Płatność ratalna – za zabiegi wykonane w naszym gabinecie można płacić gotówką bądź w ratach. Dzięki rozłożeniu płatności na system dogodnych rat sprawiamy, że Medycyna Estetyczna dostępna jest dla każdego.
 • Indywidualne podejście do pacjenta – na początku wizyty lekarz rozmawia z Pacjentem, badając jego potrzeby i priorytety. Wspólnie z Pacjentem lekarz ustala najlepsze rozwiązanie, dostosowując metodę terapii do potrzeb, warunków i oczekiwań Pacjenta. Lekarz dokładnie objaśnia, na czym będzie polegał zabieg, jaki jest spodziewany rezultat. Pacjent na każdym etapie zabiegu wie, co się będzie z nim działo. Ceny zabiegów są ustalane indywidualnie podczas konsultacji z lekarzem.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz w Lublinie.

Konsultacje

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Fizykoterapia

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz

Nasza klinika oferuje szereg zabiegów na twarz i ciało. Oto niektóre z nich:

W ramach procedur wyszczuplających proponujemy leczenie cellulitu poprzez karboksyterapię (Venusian) – terapię dwutlenkiem węgla, zwanym "cudownym gazem", będącą m.in. najskuteczniejszą znaną metodą leczenia cellulitu. Cellulit likwidujemy również przy pomocy preparatu Alidya, natomiast lokalne nagromadzenia tkanki tłuszczowej usuwamy dzięki lipolizie iniekcyjnej preparatem Aqualyx.

Wśród zabiegów liftingujących, jakie proponujemy Pacjentom, można wymienić mikroigłowe frakcjonowanie RF aparatem Vivace (bardzo wychwalane przez Pacjentki), które można stosować w najdelikatniejszych miejscach, np. na powiekach, szyi, piersiach) oraz Hydrobalans, wykorzystujący stabilizowany kwas hialuronowy Restylane Skinboosters, zabieg dający spektakularne efekty estetyczne. W zakres świadczonych przez nas usług wlicza się również lifting bez skalpela – przeprowadzany przy pomocy rozpuszczalnych nici Aptos Light Lift, Happy Lift. Do wymodelowania wybranych okolic twarzy, a także w celu odmłodzenia skóry, wykorzystujemy rozpuszczalne polidioksanowe nici PDO.

Przeprowadzamy szereg zabiegów laserowych z zastosowaniem lasera frakcyjnego CO2 Unixel. Przy jego pomocy m.in. odmładzamy skórę twarzy, szyi i dekoltu, a także usuwamy blizny potrądzikowe, redukujemy przebarwienia i leczymy rozstępy.

W celu poprawy wyglądu wykonujemy zabieg z użyciem rozpuszczalnych nici modelujących sylwetkę – Aptos Excellence Body.

Przeprowadzamy wolumetryczny zabieg modelowania twarzy za pomocą kwasu hialuronowego. Preparaty na jego bazie wykorzystujemy również przy wypełnianiu zmarszczek. Ponadto oferujemy terapię odmładzającą osoczem bogatopłytkowym (PRP), wykorzystującą potencjał komórek macierzystych pacjenta. Przeprowadzamy mezoterapię igłową, którą wykorzystujemy także w celu pomocy Pacjentom borykającym się z problemem łysienia. Oferujemy również peeling PQ Age oraz zabiegi z zastosowaniem Venus Legacy, jedynego na świecie urządzenia posiadającego certyfikat FDA i wykorzystującego technologię 4D. To aparat stymulujący produkcję kolagenu, redukujący cellulit i modelujący sylwetkę poprzez zmniejszenie objętości zbędnej tkanki tłuszczowej.

W naszej klinice Pacjenci mogą poddać się szeregowi zabiegów leczniczych. Likwidujemy przebarwienia skórne preparatami Cosmelan i Dermamelan. Leczymy nadpotliwość. Niwelujemy poszerzone naczynka w obrębie twarzy, kończyn dolnych i innych rejonów ciała za pomocą urządzenia Veinwave. Żylaki kończyn dolnych leczymy również poprzez skleroterapię.

Do oferty gabinetu dołączył nieinwazyjny ultradźwiękowy lifting twarzy i ciała – Ultraformer III. Stosowane w jego trakcie urządzenie bazuje na technologii HIFU w udoskonalonej formie. Zabieg daje rezultaty w postaci liftingu skóry twarzy, przywrócenia skórze elastyczności i jędrności, spłycenia zmarszczek czoła, okolicy oczu oraz szeregu innych, jak również umożliwia wymodelowanie linii żuchwy oraz zmniejszenie tzw. pelikanów i podwójnego podbródka, wiotkości skóry piersi, pośladków czy brzucha. Ultraformer III można stosować w okolicy pach, łydek, kostek i kolan.

Kolejnym nowym zabiegiem jest Scizer (Macro Focused Scanning Ultrasound, MFSU), nowa wersja technologii HIFU. Znajduje zastosowanie w eliminacji lokalnych depozytów tkanki tłuszczowej, sprawdza się również w likwidacji cellulitu. Poza redukcją niechcianego tłuszczu poprawia napięcie skóry i stymuluje włókna kolagenu do namnażania się. Rezultaty zabiegu Scizer są widoczne już po jednej sesji, jednocześnie są długotrwałe, a sam zabieg nie wymaga rekonwalescencji, jest efektywny i bezpieczny.

Opinie z internetu

Placówka Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.8 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 71 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,8

71 ocen
(z 3 źródeł)
4,3 / 5  (3 ocen placówki na Kliniki.pl)
5,0 / 5  (8 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (60 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Gabinet Medycyny Estetycznej został stworzony przez dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej lek. med. Michała Tarkiewicza, który zdobył wiele wyróżnień oraz ukończył liczne szkolenia i kursy. Lek. med. Michał Tarkiewicz jest także Członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti -Aging. Zgodnie z tym, co mówią o Panu doktorze pacjenci, jest on bardzo miłym, ciepłym, spokojnym i cierpliwym człowiekiem. Na każde pytanie odpowiada rzeczowo, po zakończonej wizycie w razie jakichkolwiek wątpliwości, prosi o kontakt bezpośredni. Jest osobą zawsze uśmiechniętą i wzbudzającą zaufanie. To profesjonalista, kompetentny, bardzo zaangażowany w to co robi, posiada ogromną wiedzę. Zabiegi przeprowadza z dużą sumiennością i dokładnością, a wizyty odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Gabinet jest świetnie wyposażony, według europejskich standardów, a ceny są przystępne." - Marta G. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)

Opinie pacjentów

Barbara M
19 października 2017
5,0

Bardzo udany zabieg

5,0 - Barbara M
nowoczesna, ładna placówka.
Zabieg:  
Zamykanie pajączków na nogach falami radiowymi (wrzesień 2017)
Lekarz:  
lek. Michał Tarkiewicz
 
Szczegóły
...
8 listopada 2018
4,0

.

4,0 - ...
Zabieg:  
Ultraformer III - ujędrnianie brzucha (październik 2018)
Lekarz:  
lek. Michał Tarkiewicz
 
Szczegóły
Agata
17 lipca 2018
4,0

Wysoka kompetencja

4,0 - Agata
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (lipiec 2018)
Lekarz:  
lek. Michał Tarkiewicz
 
Szczegóły

Zespół

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przeprowadza dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, lek. med. Michał Tarkiewicz, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Studiów Podyplomowych Medycyna Estetyczna Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Lek. med. Michał Tarkiewicz regularnie podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach, zdobywając doświadczenie w zastosowaniu najnowszych technik zabiegowych. Pacjenci dr Michała Tarkiewicza cenią go za pełny profesjonalizm, wyczucie estetyki i piękna, indywidualne podejście, zaangażowanie, życzliwość i poczucie humoru. To wszystko sprawia, że wizyta u lek. med. Michała Tarkiewicza staje się przyjemnością.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz.

lek. Michał Tarkiewicz

Certyfikaty

Największym atutem naszego gabinetu jest wiedza i doświadczenie kierującego nim specjalisty. Lek. med. Michał Tarkiewicz to dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, sukcesywnie podnoszący swoje kompetencje. Jeszcze w trakcie studiów podyplomowych uczestniczył w kursie "Starzenie się skóry oraz metody nieinwazyjnego likwidowania objawów starzenia", oraz szkoleniu "Diagnostyka i leczenie chorób skóry i jej przydatków".

Specjalista cieszy się wspaniałą opinią i zaufaniem swoich pacjentów, co stanowi dla niego ogromną motywację do dalszego doskonalenia się. Systematycznie poszerza zakres wiedzy w trakcie kolejnych kursów i szkoleń. Wśród licznych warsztatów i kursów, w jakich wziął udział, można wymienić sesję szkoleniową z zastosowania technik iniekcji nici wchłanialnych PDO First Lift, Happy Lift, szkolenia w zakresie stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej" oraz kurs "Remodeling rysów twarzy – zaawansowane techniki zastosowania kwasu hialuronowego z użyciem techniki Soft Filling".

Doktor Tarkiewicz jest również regularnym uczestnikiem kongresów, sympozjów i konferencji naukowych. Udział w kongresach umożliwia mu zapoznawanie się z najnowszymi doniesieniami naukowymi i wdrażanie kolejnych innowacyjnych technik zabiegowych do oferty świadczonych przez siebie usług.

Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
Klinika Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

81 478pokaż numer
(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz
ul. Krasińskiego 2 17
20-709 Lublin

Godziny otwarcia

 • poniedziałek19:45-10:00
 • wtorek19:45-10:00
 • środa19:45-10:00
 • czwartek19:45-10:00
 • piątek19:45-10:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz mieści się w Lublinie, przy ulicy Krasińskiego 2 lok. 17 (I piętro). Dogodna lokalizacja Gabinetu umożliwia łatwy i szybki dojazd do dowolnego punktu miasta. Do Dworca Głównego można dotrzeć w ciągu 11 minut – znajduje się w odległości ok. 5,5 km od naszej placówki.

Odwiedzający nas Pacjenci z przyjemnością korzystają z możliwości zapoznania się z miejscowymi atrakcjami: znajdujące się w odległości ok. 6 km od naszej siedziby piękne i wyjątkowe w skali całego kraju Lubelskie Stare Miasto, a tuż obok Zamek Lubelski wraz z Kaplicą zamkową pw. św. Trójcy – jedną z najcenniejszych zabytków w Polsce, pokrytą rusko-bizantyjskimi freskami z 1418 roku, powstałymi na zamówienie Władysława Jagiełły. Kolejne to Muzeum Wsi Lubelskiej, które dzieli od nas dystans w postaci ok. 3 km.