Czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Wieliczka i okolice

Bezpośrednio w Wieliczce nie dysponujemy placówką wykonującą czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 8 innych klinik z okolicy Wieliczki. Czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym można przeprowadzić m.in. w Bona Dea Medycyna Estetyczna w Krakowie (12 km od Wieliczki) w cenie 700 zł lub w Ruczaj Clinic w Krakowie (12 km od Wieliczki) gdzie cena za czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym wynosi 600 zł. W wymienionej placówce czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Lekarze wykonujący czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w Wieliczce

W Wieliczce posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w Wieliczce jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

lek. Małgorzata Ornatowska

lekarz medycyny estetycznej, lekarz chorób wewnętrznych

w Bona Dea Medycyna Estetyczna

ocena 5,0 / 5  (2 opinii)
dr n. med. Dominik Ludew

lekarz medycyny estetycznej, dermatolog

w Ruczaj Clinic

lek. Marta Janowska

dermatolog

w Lea Clinic

lek. Łukasz Ordynowski

lekarz medycyny estetycznej

w Lea Clinic

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

lekarz chorób wewnętrznych, alergolog, lekarz medycyny estetycznej

w Medestetis

Czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Wieliczka - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w 8 placówkach w Wieliczce. Najniższa cena wynosi 500 zł w DR W AESTHETIC, najwyższa to 1000 zł, natomiast średni koszt to 741 zł.

Ile kosztuje czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w Wieliczce?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w Wieliczka placówkach:

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w innych miastach.