Pokaż więcej wyników

Lekarze wykonujący konsultacja chirurgiczna

Posiadamy w ofercie 20 specjalistów w 60 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 202 różnych placówkach. Usługa konsultacja chirurgiczna jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

dr n. med. Adam Kuźmiński

chirurg ogólny

w Chiroplastica

ocena 4,8 / 5  (6 opinii)
dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w San-Medical Centrum Medyczne, DUO MEDICA

ocena 4,8 / 5  (35 opinii)
dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

ocena 4,8 / 5  (36 opinii)
lek. Ryszard Suliga

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Suliga

ocena 4,7 / 5  (67 opinii)
dr n. med. Grzegorz Kowalski

chirurg ogólny, bariatra

w Klinika Chirurgii Mazan

ocena 4,6 / 5  (67 opinii)
dr n. med. Krzysztof Galbas

chirurg ogólny

w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

ocena 4,6 / 5  (24 opinii)
dr n. med. Ahmed Elsaftawy

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Chiroplastica

ocena 4,6 / 5  (62 opinii)
dr n. med. Diana Kupczyńska

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

ocena 4,6 / 5  (10 opinii)
lek. Piotr Ciszewski

chirurg ogólny

w Klinika Medyczna Wilmed

ocena 4,6 / 5  (19 opinii)
lek. Paweł Stajniak

chirurg ogólny, ortopeda, traumatolog

w Chiroplastica

ocena 4,5 / 5  (36 opinii)
dr Michał Chalcarz

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Chiroplastica

ocena 4,5 / 5  (6 opinii)
lek. Mariusz Pawełczyk

chirurg ogólny

w CDT MEDICUS

ocena 4,5 / 5  (4 opinii)
lek. Waldemar Wojciechowski

chirurg ogólny

w CDT MEDICUS

ocena 4,5 / 5  (2 opinii)
dr hab. n. med. Robert Król

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w Klinika Chirurgii Mazan

dr hab. n. med. Piotr Major

specjalista chirurgii ogólnej, bariatra

w KCM Clinic

lek. Krzysztof Królak

chirurg dziecięcy

w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

dr n. med. Krzysztof Nowak

chirurg onkolog

w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

lek. Grzegorz Wawrzynowski

chirurg ogólny, flebolog

w Klinika Medyczna Wilmed

lek. Piotr Surowski

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Klinika Medyczna Wilmed

lek. Aleksandra Starościak

chirurg ogólny

w Klinika Medyczna Wilmed

Konsultacja chirurgiczna - informacje

W prawie każdym mieście w Polsce, gdzie znajduje się lokalna przychodnia bądź szpital, pacjent może skorzystać z konsultacji z zakresu chirurgii ogólnej. Lekarze podejmują się na miejscu różnorodnych drobnych zabiegów, często wykonując je w tak zwanym trybie ambulatoryjnym. Jeśli bezpośredni kontakt ze specjalistą nie jest konieczny, warto skorzystać z konsultacji chirurgicznej online.

Gdzie na wizytę do chirurga ogólnego?

Pacjenci z Wrocławia mogą udać się np. do Dolnośląskiego Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej Chiroplastica. Do kadry tutejszych chirurgów ogólnych należą:

  • dr n. med. Ahmed Elsaftawy
  • dr n. med. Adam Kuźmiński
  • lek. Paweł Stajniak
  • dr Michał Chalcarz

W Bielsko-Białej na konsultacje chirurgiczną można wybrać się np. do Centrum Medycznego San-Medical. Pacjentów przyjmuje tu dr n. med. Artur Sandelewski - chirurg ogólny z dużym doświadczeniem zawodowym.

Wiele placówek z całej Polski oferuje swoim pacjentom konsultacje chirurgiczne online. To znakomite rozwiązanie w sytuacji, gdy planujemy wybrać się na zabieg do innego miasta, ale nie chcemy tracić czasu na dojazd celem wizyty wstępnej.

W Ostrowcu Świętokrzyskim na konsultacje z chirurgii ogólnej pacjent może się udać dr. Artura Kućmy, specjalisty chirurgii ogólnej. Prowadzi on od 1992 roku Indywidualną Specjalistyczną Praktykę Chirurgiczną, gdzie z zakresu chirurgii ogólnej pan doktor usuwa znamiona skórne, odciski czy pajączki naczyniowe. Pacjent może tutaj także poddać się zabiegowi usunięcia tatuażu czy wszyciu esperalu. Dr Kućma specjalizację z chirurgii ogólnej I stopnia posiada od 1988 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w I Klinice Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologicznej CM UJ w Krakowie. 

Multimed to Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Oświęciumiu, gdzie działa Poradnia Chirurgiczna świadcząca usługi z zakresu tzw. malej chirurgii oraz leczenia chorób m.in. wrzodowych, drobnych urazów czy oparzeń. Na wizycie konsultacyjnej przyjmuje tutaj dr Jan Błoch, specjalista chirurgii ogólnej od 1992 roku, który swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Wojskowej Służbie Zdrowia w latach 1983-1992 oraz w Szpitalu Powiatowym w Pszczynie na Oddziale Chirurgii Ogólnej. Pan doktor przeprowadza m.in. drobne zabiegi chirurgiczne.

Głogowski Szpital Powiatowy udzieli konsultacji z zakresu chirurgii w swojej Poradni Chirurgii Ogólnej pacjentom wymagającym opieki pooperacyjnej a innych zakwalifikuje do leczenia szpitalnego. Lekarz chirurg w ramach wizyty wykona zabiegi "małej chirurgii" lub skieruje na badania np. do pracowni tomografii komputerowej, gdzie badania przeprowadzane są wielorzędowym aparatem TK. Wśród specjalistów chirurgii ogólnej, przyjmujących w przychodni wymienić można dr. Marka Waligórę, specjalistę chirurgii ogólnej, którym jest od 1981 roku (I stopień specjalizacji oraz II w roku 1986). 

W Olsztynie w Poliklinice MSW pacjentów na konsultacje chirurgiczne przyjmie, w Poradni Chirurgii Ogólnej, dr Krzysztof Jacyna, specjalista chirurgii ogólnej, który to tytuł I stopnia uzyskał w 1996 roku, a II stopnia w roku 2000. Innym chirurgiem, z którym spotka się tutaj pacjent jest dr Bartłomiej Biedziuk, specjalista chirurgii ogólnej od 2012 roku. Po diagnozie chory, w razie potrzeby, zostanie poddany małym zabiegom chirurgicznym lub skierowany na odział szpitalny Polikliniki do Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej na operacje nowoczesnymi metodami, m.in. cholecystektomię laparoskopową. 

Centrum Medyczne Rokitek w Sandomierzu świadczy usługi medyczne z chirurgii ogólnej w ramach tzw. chirurgii jednego dnia. Pacjenci tutaj po konsultacji medycznej z chirurgiem są poddawani operacjom, np. żylaków kończyn dolnych, żylakom odbytu czy przepukliny. W poradni przyjmie pacjentów i zabiegi wykona dr Krzysztof Czerwonka, specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej. Pan doktor specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej uzyskał w 1999 roku. Innym lekarzem tutaj jest dr Cezary Sawulski, specjalista chirurgii ogólnej - II stopnia od 1998 roku oraz doktor nauk medycznych od 2003.

Również, obok innych usług medycznych, zabiegi chirurgiczne w ramach chirurgii jednego dnia proponuje Przychodnia Med-Alko mieszcząca się w Koninie. Tutaj po konsultacji chirurgicznej pacjent będzie poddawany drobnym zabiegom, np. wycięciu lub wymrażaniu aparatem kriochirurgicznym znamion czy kaszaków oraz operacjom guzów sutka i przepuklin. Zabiegi i operacje wykona dr Przemysław Nowicki, specjalista chirurgii ogólnej, II stopnia od 2001 roku oraz dr Arkadiusz Radziszewski, specjalista chirurgii ogólnej, który to tytuł II stopnia uzyskał w 1996 roku.