Bezpośrednio w Cieszynie nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja dermatologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 8 innych klinik z okolicy Cieszyna. Konsultacja dermatologiczna można przeprowadzić m.in. w Raciborskie Centrum Medyczne w Raciborzu (48 km od Cieszyna) lub w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (40 km od Cieszyna). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Lekarze wykonujący konsultacja dermatologiczna w Cieszynie

W Cieszynie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa konsultacja dermatologiczna w Cieszynie jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

lek. Renata Skaźnik-Hanslik

dermatolog, wenerolog

w Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art

dr n. med. Anna Pogorzelska-Antkowiak

dermatolog, wenerolog

w EsteDerm

Konsultacja dermatologiczna Cieszyn - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury konsultacja dermatologiczna w 8 placówkach w Cieszynie. Najniższa cena wynosi 100 zł w Gierek Clinic, najwyższa to 150 zł, natomiast średni koszt to 120 zł.

Ile kosztuje konsultacja dermatologiczna w Cieszynie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi konsultacja dermatologiczna w Cieszyn placówkach:

Posiadamy również ofertę w 50 innych miastach. Sprawdź ceny konsultacja dermatologiczna w innych miastach.