Pacjenci z Bielska-Białej wybierają także placówki z Skoczów (19 km od centrum Bielska-Białej)
Skoczów, ul. Morcinka 16 B

Centrum Lekarskie Alfa

4,1 / 5  (84 opinii)  rozwiń
 • Konsultacja ortopedyczna 150 zł

  Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

  Lekarze wykonujący konsultacja ortopedyczna w Bielsku-Białej

  W Bielsku-Białej posiadamy w ofercie 10 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 12 różnych placówkach. Usługa konsultacja ortopedyczna w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

  lek. Artur Pisarski

  ortopeda, traumatolog

  w Poradnia Chorób Stopy

  ocena 5,0 / 5  (4 opinii)
  lek. Olaf Szuba

  ortopeda, traumatolog

  w Poradnia Chorób Stopy

  ocena 5,0 / 5  (3 opinii)
  lek. Krzysztof Bryłka

  ortopeda, traumatolog

  w Poradnia Chorób Stopy

  ocena 4,8 / 5  (4 opinii)
  dr n. med. Paweł Kołodziejski

  ortopeda, traumatolog

  w Poradnia Chorób Stopy

  ocena 4,6 / 5  (9 opinii)
  dr n. med. Roman Walo

  ortopeda, traumatolog

  w AVIMED

  ocena 4,5 / 5  (2 opinii)
  dr n. med. Joanna Szalewicz-Szpunar

  ortopeda, traumatolog

  w AVIMED

  ocena 4,5 / 5  (3 opinii)
  lek. Krzysztof Kuropatwa

  ortopeda

  w Poradnia Chorób Stopy

  dr n. med. Piotr Łukasik

  ortopeda, traumatolog

  w AVIMED

  dr n. med. Jacek Semenowicz

  ortopeda, traumatolog

  w AVIMED

  dr n. med. Artur Gap

  ortopeda, traumatolog

  w AVIMED

  Konsultacja ortopedyczna Bielsko-Biała - cena

  Prezentujemy poniżej ceny procedury konsultacja ortopedyczna w 12 placówkach w Bielsku-Białej. Najniższa cena wynosi 100 zł w EsteDerm, najwyższa to 300 zł, natomiast średni koszt to 179 zł.

  Ile kosztuje konsultacja ortopedyczna w Bielsku-Białej?

  Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi konsultacja ortopedyczna w Bielsko-Biała placówkach:

  Posiadamy również ofertę w 68 innych miastach. Sprawdź ceny konsultacja ortopedyczna w innych miastach.

  Konsultacja ortopedyczna w Bielsku-Białej - gdzie najlepiej?

  Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

  Wizytę ortopedyczną przeprowadza lekarz ortopeda, niekiedy również posiadający specjalizację z traumatologii. Konsultuje pacjentów w zakresie profilaktyki, diagnostyki, a także leczenia schorzeń narządu ruchu jak np. chorób kości, stawów oraz mięśni. Pacjentami ortopedy są również osoby z urazami takimi jak złamania, zwichnięcia i skręcenia, oraz osoby z wrodzonymi wadami układu ruchu. Podczas spotkania lekarz może zlecić wykonanie badań diagnostycznych, przedstawia odpowiednie formy leczenia, a także kwalifikuje pacjentów do zabiegów operacyjnych. Jeżeli gabinet ortopedyczny wyposażony jest w aparat ultrasonograficzny, podczas konsultacji może być wykonane USG stawów, mięśni i ścięgien. Ortopeda może przeprowadzić też badanie stawów biodrowych u niemowląt, co jest niezwykle istotne w celu wykluczenia lub wczesnego wykrycia dysplazji stawów biodrowych u dzieci.

  Wizyta u ortopedy w Bielsku-Białej

  Na wizytę do lekarza ortopedy można się umówić w Centrum Medycznym Corvita w Bielsku-Białej. Specjaliści pracujący w placówce przyjmują dorosłych, a także dzieci. W CM Corvita lekarz ortopeda konsultuje pacjentów, diagnozuje, jak również zajmuje się leczeniem wad postawy i płaskostopia opierając się na autorskim programie Gabinetu Terapii Skolioz i Korekcji Wad Postawy ORTO-MED.

  15 km od Bielska-Białej, w miejscowości Kęty, konsultację ortopedyczną może przeprowadzić lek. med. Krzysztof Tomaszewski, specjalista ortopedii i traumatologii. Jest absolwentem Collegium Medicum UJ w Krakowie, a pogłębiając swoje umiejętności zawodowe uczestniczył w licznych sympozjach i szkoleniach jak np. „Rekonstrukcje wiązadła krzyżowego przedniego”, „Artroza, Aloplastyki stawów” czy „Reumoortopedia”. Prowadzi Prywatny Gabinet Ortopedyczny, w którym zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób kości, stawów oraz mięśni. Przyjmuje pacjentów zmagających się m.in. ze schorzeniami kręgosłupa, zwyrodnieniami stawów, czy zmianami zapalnymi tkanek miękkich. Dr Tomaszewski oferuje również wizyty w domu pacjenta.

  Także w ofercie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Ortopedycznej Gałuszka & Romanowski znajduje się konsultacja ortopedyczna. Na wizytę można umówić się zarówno w siedzibie kliniki, jak i w domu pacjenta. W zakresie ortopedii lekarze zajmują się diagnostyką i terapią chorób stawów oraz otaczających je struktur (m.in. więzadeł i mięśni), leczeniem zaburzeń układu ruchu czy niedomaganiami układu mięśniowo-nerwowego. Konsultacja ortopedyczna może dotyczyć m.in. skoliozy (skrzywienia kręgosłupa), przykurczu mięśni, czy problemów dotyczących wad postawy.

  Konsultacja u specjalisty ortopedy za granicą

  Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

  Za wizytę u ortopedy w Orthopaedic Surgery Center of Clearwatert, w Tampa, na Florydzie trzeba zapłacić 200 $ (ok. 800 zł), natomiast w Bielsku-Białej konsultacja kosztuje już 90 zł.


  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ortopedyczna w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Jastrzębie-Zdrój oraz Jaworzno.